SAMPAŞ

Çubuklu Mah. Orhan Veli Kanık Cad. Yakut Sok. Eryılmaz Plaza No: 3 K: 4 KAVACIK BEYKOZ / İSTANBUL
SAMPAŞ A.Ş. kurulduğu günden bugüne sunduğu etkili ve yenilikçi bilgi teknolojileri çözümleriyle, belediyelerinin artan bilişim ihtiyaçlarını karşılamakta ve bu surette vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için çalışmaktadır. ISO9001, ISO20000, ISO27001 kalite belgelerine sahip olan SAMPAŞ A.Ş. ayrıca Avrupa Teknoloji Platformu (NESSI) ve Avrupa Birliği’nin Euro Cities girişiminin bir parçası olan Bilgi Toplumu Grubu üyesidir. SAMPAŞ yazılım geliştirme yöntemleri konusunda uzun bir zamandır yapmakta olduğu eğitim yatırımları ve kalite iyileştirmeleri ile yakın bir süre önce CMMi 3 olgunluk seviyesine yükseltilmiştir.
 
SAMPAŞ Bilişim ve İletişim Sistemleri 7 Şubat 1981 tarihinde Adana’da kurulmuştur. Şirket, kurulduğu yıldan itibaren yerel yönetimlere bilişim sektörü dikey pazarında destek hizmetleri vermiş, bu anlamda yazılım geliştirme işini de Türkiye’de başlatan ilk firma olmuştur. 1988 yılında Türkiye’de dördüncü kuşak programlama dili kullanarak yazılım üreten ilk kuruluş olma özelliğine de sahip olan SAMPAŞ, bugüne kadar 20.000’in üzerinde işletmen ve operatöre konusunda sayısız eğitim vermiştir.
 
SAMPAŞ bugün yerel yönetimlere; yazılım tasarımından kuruluma, eğitimden işletime, bakım ve destek servislerinden danışmanlığa kadar birçok yüksek katma değerli hizmet sunmaktadır. Yaygın bir coğrafyaya kaliteli hizmet sağlayabilmek için İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana’da dört organizasyona sahip şirket, modern ARGE departmanı ile müşterilerine uluslararası standartlarda servis sağlamaktadır.
 
SAMPAŞ halihazırda sürdürmekte olduğu ulusal ve uluslararası stratejik ortaklıkları ile belediyelere ihtiyaçlarına yönelik yüksek standartlarda bilgi teknolojileri çözümleri sunmaktadır. Donanım ve yazılım hizmetlerinin yanı sıra, destek hizmetleri konusunda da sahip olduğu 30 yılı aşkın birikim ve tecrübe ile geleceğin ihtiyaçlarını planlamak ve uygulamak üzere kurulan modern "SAMPAŞ ARGE MERKEZİ" SAMPAŞ’ın sektörde sahip olduğu lider konumunun güvencesi niteliğindedir.
 

Firmanın Projeleri

FİRMA İLE İLGİLİ HABERLERReklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48