SEBA İNŞAAT

İSTİNYE MAH. DARÜŞŞAFAKA CADDESİ SEBA CENTER İŞ MERKEZİ NO:45 KAT:1 SARIYER / İSTANBUL
Seba İnşaat, 1995 yılında, Orhan Keçeli ve oğulları Ali Engin Keçeli ve Nedim Keçeli tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne, güven ve istikrara dayalı iş anlayışı ile, 2500’den fazla konut, 100.000 metrekareden fazla ofis alanı ve iş merkezi inşa etmiştir.
 
Şehir merkezinde, yaşamla iç içe nitelikli projelere imzasını atarak, girdiği bölgelerin çehresini değiştirip yaşam standartlarını yükseltmeyi amaçlayan Seba İnşaat, çevreye saygılı, kalıcı işler üretir. Projeleri ile kaçak yapılaşmanın olduğu bölgelerde, kentsel yapı bütünlüğü olmayan, alt yapısı risklere açık olan gecekondulaşmanın önüne geçer.
 
Ülkemizin deprem kuşağında bulunmasının, inşaat sektörüne yüklediği sorumluluğu kavrayarak, teknolojik gelişmelerin yakın takipçisidir.
 
Hayata geçirdiği birbirinden değerli projelerle adından söz ettiren Seba İnşaat, 20. Yılında; saygı ve hayranlık uyandıran onlarca önemli işe imza atmanın haklı gururunu yaşıyor.
 

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasiseba-insaat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248