ŞEREF YAPI

/ ANKARA
Şeref Grup; 1944 yılından başlayarak, Ankara'da boru inşaat ve mobilya alanında adından sıkça söz ettiren firmalar arasında yer almayı başarmıştır. 
 
Yatırım yaptığı her alanda kaliteli ürün ve hizmet vermeyi amaç edinen firmamız, dinamik ve deneyimli kadrosu, sağlam finansman kaynakları ve yarattığı sinerji ile Türk İnşaat Sektörü'nü uluslararası standartlarda temsil ederek, Türkiye'nin önde gelen inşaat firmalarından birisi olmuştur.
 
Şeref Yapı'in önceliklerinden birisi bünyesinde çalışmakta olan personelin çalışma şartlarını iyileştirerek daha verimli çalışmasını sağlamaktır. Bunun için yasal çerçeveler göz önüne alınarak ortam yaratılmaktadır. Bu sayede personelin iş ortamında üretken, güler yüzlü ve çalışkan olması sağlanmaktadır.
 
Şeref Grup olarak; boru, mobilya ve inşaat sektrölerinde güzel işlere imza atmıştır. İnşaat sektöründe son bir kaç yılda büyüyüp gelişerek sağlam bir alt yapı ile yükselerek emin adımlarla ilerlemektedir. Bu alanda yapılan çalışmalarımızda en iyi örnekleri ortaya çıkarmak ve bu işte ne kadar iyi olduğumuzu kanıtlamak adına en iyi malzemeler kullanarak en tercih edilenler arasında olmak arzusundadır. 
 
İnşaat Sektöründe; yüksek finansman gücü, taahhüt ettiği süreden önce iş teslimi, kalite ve uygun fiyat politikasıyla, rakiplerinin arasından kolayca ayırt edilebilen bir firma olarak markalaşma hedefindedir.
 
Şeref Yapı'nın ana felsefesi; “kaliteli”, “hızlı” ve “ekonomik” yapılar üreterek, emsalsiz başarılarını devamlı ve kalıcı kılmaktır. Firmamız şimdiye kadar üstlendiği bütün projeleri başarıyla tamamlayarak zamanında ve tam söz verdiği gibi anahtar teslim yaparak müşterilerimizin memnuniyetlerini ve övgülerini görerek daha büyük ve daha geniş projelerde yer almak isteğiyle her zaman ileriye bakmayı bilmiştir.
 
Şeref Yapı, yenilikçi vizyonu ve iz bırakacak projeleri ile bu yeni döneminde İnşaat sektörüne önemli katkılarda bulunmayı hedeflemektedir
 
Yaşam alanalarınızı daha eğlenceli ve ve daha aktif kullanmanız için hayatınızı güzelleştirecek ve kalitesini artıracak yapılar sunarak güveninizi boşa çıkarmayarak memnuniyetinizi sağlamak hedefidir.

Firmanın Projeleri

DETAYLI BİLGİ İSTEYİNReklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48