SEVYE İNŞAAT SEVYE İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Çamtepe Mahallesi Serkan Sokak No:18/A NARLIDERE / İZMİR

M. Hakkı SEVİN tarafından 1985 yılında arsa alım – satımı ve konut yapımı faaliyetine başlayan SEVKAR İNŞAAT başarılı çalışmalarıyla İZMİR bölgesindeki konut üretiminde söz sahibi olmuştur.

Onuncu yılında vizyonunu genişleten ve konut üretiminde uzmanlaşan şirketimiz daha iyi hizmet üretebilmek için kurumsal bir yapıya dönüşmeye karar vermiştir. Profesyonel çalışmaları ve tecrübesiyle söz verdiği sürede kaliteli , konforlu , güvenli konutlar üreten Sevkar İnşaat 1996 yılında SEVYE İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak kurumsallaşmasını tamamlamıştır.
25 yılı aşkın süredir prensiplerinden ödün vermeden 40.000 m2 ye yakın konut ve işyeri üreten Sevye İnşaat , müşterileriyle yaşadığı sıcak ilişkiyle satış sonrasını kalıcı dostluğa dönüştürmesini bilmiştir.

Ülkemizin gelişen ekonomisine ve sosyal gelişmeye paralel hareket eden sevye inşaat günümüzde toplu konutların yanı sıra site ve lüks konut yapımına ağırlık vermiştir. Sevye inşaat bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada güvenli sitelerde rahat ve huzur dolu bir yaşam sürdürmeniz için prensiplerinden asla ödün vermeyecektir.Çünkü ,
SİZ EN İYİSİNE LAYIKSINIZ…
 


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasisevye-insaat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248