ŞİRECİ TEKSTİL SANAYİ TİCARET A.ŞŞİRECİ GRUP

3.Organize San. Böl. 83318 Nolu Cad. No:5-7 BAŞPINAR / GAZİANTEP

 

Misyonumuz;

İnsan odaklı bir misyona sahip olan firmamız, üretimi gerçekleştirdiği tüm kumaş türlerinde, çevreye ve doğaya saygılı olmak çerçevesinde mümkün olduğu kadar geridönüştürülebilir hammadde kullanarak doğayı korumayı amaçlamaktadır.

Bundan dolayıdır ki;

Gelecek nesillere bırakabileceğimiz en önemli miras; varolan dünyamızın yaşanılabilir olmasıdır. Bu sebeple daha güzel yarınlar için insan olgusu ana misyonumuzdur.

 

Vizyonumuz;

Aksamayan disiplinli bir iş akışına sahip Şireci Tekstil, üretim sürecinde hammaddenin işlenip kullanılabilir ürün olarak tamamen üretilmesinde, ilk aşamadan son aşamaya kadar çok hassas kalite politikaları uygulanır.

Şireci Tekstil, alanında referans gösterilen nitelikli iş üretmeyi kendi ilke edinmiş bir kuruluş vizyonuna sahiptir.

 

1970 lerin sonunda Ahmet Şireci tarafından faaliyetlerine başlayan Şireci Grup bugün itibarı ile kendisine ait boyahanesi ve 2. ve 3. organizelerde bulunan 4 fabrikası ile iplik üretim ve işlemesi konusunda entegre bir tesis konumundadır. Türkiye triko pazarında aranılan ve talep edilen bir marka olan Şireci son yıllarda dış pazara dönük ihracat çalışmaları ile burada da kendisini kalitesi ile ispatlamış bir markadır. Bugün itibarı ile başta İngiltere, Fransa ve Polonya olmak üzere İran, Suriye, Kuzey Afrika ülkeleri ve Rusya, Ukrayna ve Türki Cumhuriyetlere ihracat yapmaktadır. 

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasisireci-tekstil-sanayi-ticaret-as): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248