ŞUA İNŞAATŞUA İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

ALEMDAĞ CAD. ZAMBAK SOK. NO:1/3 ÜMRANİYE / İSTANBUL

Şua İnşaat son 20 yıldır inşaat sektöründe pekçok önemli projenin hayat bulmasına olanak sağlamaktadır. Estetik ve sağlamlık temelli yaşam alanları oluşumuna fayda sağlayan Şua İnşaat sektörüne değer katacak çalışmalarda bulunmayı amaçlıyor.

Çevresel düzenlemeye ve şehrin yapısına uygun binalar tasarlayan şua inşaat güvenilir yapının adresi durumundadır. Peyzaj alanları ve iç detaylarıyla yapılarında kalite standartlarını yüksek tutan şua inşaat inşa edildiği alanlara değer katmaktadır.
Gelişen sektör trendleri ve dünya yapısına hızlı şekilde adapte olan şua inşaat çalışmalarını araştırma ve uygun gelişmeleri takip etme üzerine konumlandırmıştır. 

Şua inşaat yaşam tüm bu çalışmaları yaparken;

 • Her gelir grubuna ayrı imkanlar sunan
 • Yeni teknolojik gelişmeleri hızla adapte eden
 • Estetik ve mimari projeleri titizlikle uygulayan
 • Statik ve deprem konusunda ince eleyip sık dokuyan
 • Satın alma ve satma konusunda yatırımcılara alanlar sunan
 • Geleceğimiz; çocuklarımız için oyun alanları konusunu ve spor komplekslerini ön planda tutan bir görev anlayışı benimsemiştir.

  Kurum Yapısı

  Şua Şirketler Grubu inşaat sektöründe 200 çalışanı ile her yaptığı inşaatın bütün sorumluluklarını üstüne almasını bilen ve sosyal yapı olarak araştırma, geliştirme ve yeniliklere açık birbirleriyle karşılıklı uyum içinde çalışan bir yapı sergilemektedir. Gelişmeleri takip edip, hızlı bir şekilde çalışmalarına  adapte eden şua inşaat  kurum olarak duruşunu korumak ve geliştirmeyi amaçlamaktadır.

  Grup Şirketleri

  Elite Granit
  Granit sektörünün öncü kuruluşlarından olan Elite Granit  firması Şua İnşaat iştiraklerinden biridir. Şua İnşaat dahil  pekçok farklı projenin kalite ve görsel güzellik için tercih ettiği adres durumundadır.
  www.elitegranit.com

  Elite Design
  Şua İnşaat  iştiraklerinden bir diğeri olan Elite Dizayn  alanında uzman  kadrosu ve farklı tasarım projeleri ile  sektörünün önemli firmalarından biridir. Firma alanında fark yaratan çalışmaları ile sektörü için önemli bir  iş ortağı durumundadır.
  www.elitedesign.com.tr/

Firmanın Projeleri

FİRMA İLE İLGİLİ HABERLER


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasisua-insaat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248