SUR YAPI

BURHANİYE MAHALLESİ, ABDULLAHAĞA CAD. NO.21 ALTUNİZADE / İSTANBUL

SUR YAPI

1992 yılında kurulan Sur Yapı, bugüne kadar 127 prestijli projeye imza atmıştır. Kısa sürede sektörde dev bir marka olmuş, site ve alışveriş merkezlerinde sadece inşaat değil, yönetim, pazarlama alanlarında da başarılı olmuştur. Enerji sektöründeki başarılı hamleleriyle de Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir. Sur Yapı, bugüne kadar 6 milyon metrekarenin üzerinde endüstriyel tesis, ofis, alışveriş merkezi ve markalı konut inşaatı gerçekleştirmiştir. 34 bağlı şirketi olan Sur Yapı, inşaat, gayrimenkul, AVM ve enerji sektörlerinde hizmet veren bir grup şirketi haline gelmiştir.

SUR YAPI PROJELERİ

Sur Yapı olarak yalnızca konut, ofis, AVM ve endüstriyel tesis gibi projeler üretmekle kalmayarak bu projelerin birçoğunu ya da tamamını barındıran karma projeler de inşa ediyor. Kurulduğu günden bu yana 6 milyon metrekareyi aşan projelere imza attı. 

Sur Yapı, 3M, Novartis, Total, Opet, Sony, Bosch-Siemens, Nobel İlaç, Casper, Aviva, İsviçre Hayat Sigorta gibi ulusal ve uluslararası onlarca şirketin yönetim merkezleri, iş merkezleri ve onlarca endüstriyel tesisini inşa etti.

İlk markalı konut projesi Greenium villalarına Çekmeköy’de başladı. Sonrasında ise Villa Sera, Dora Park, Selvice Evler, Mahalle İstanbul, Adapark gibi projeler birbirini takip etti. Ardından Ümraniye Metrogarden, Ümraniye Exen İstanbul, Güneşli Corridor Rezidans, Çekmeköy Tilia, Sultanbeyli İdilia, Sultangazi Vitrin, Güneşli Mirage Rezidans, Sultanbeyli İlkbahar, Sultanbeyli İlkbahar 2, Bursa Nilüfer’de Marka Rezidans gibi onlarca proje başarıyla tamamlandı.

Çok sayıda ofisin yanında alışveriş merkezi projeleri de hayata geçirildi. Axis Kağıthane AVM, Metrogarden AVM, Axis İstanbul AVM ve Bursa’da Marka AVM, Sur Yapı’nın inşa ettiği ve yönetimini gerçekleştirdiği büyük alışveriş merkezlerindendir.

2007 yılında enerji sektörüne adım atan Sur Yapı, 4 adet hidroelektrik santrali ve 2 adet rüzgar enerjisi santrali ile yenilenebilir enerji yatırımlarına devam etmektedir.

Sur Yapı’nın bugün satışta olan projeleri Avrupa Yakası’nda; Kâğıthane’de Tempo City, Topkapı’da Topkapı Evleri, Ispartakule’de Bahçeyaka, Bahçekent’te Semt Bahçekent, Eyüp’te Axis İstanbul Ofis,

Anadolu Yakası’nda; Sancaktepe’de Lavender ve Muhit, Sultanbeyli’de Gölbahçe Evleri, Koşuyolu’nda Excellence, Ümraniye’de Şehir Konakları, Maltepe’de YeşilMavi,

Antalya’da, Avrupa’nın en büyük kentsel dönüşüm projesi olma özelliğini taşıyan, yatırım değeri 8 milyar TL olan ve 19 bin bağımsız bölümden oluşan Sur Yapı Antalya Projesi’dir.

MİSYON

Geleceğe yatırım yapan Sur Yapı, insanların ideal koşullarda yaşamasını amaçlarken misyon olarak uygarlığı imar etmek, ürettiği her eserler içinde yaşadığımız topluma kalıcı değerler katmayı hedeflemektedir.

VİZYON

Sur Yapı’nın kazandığı itibar, deneyim, bilgi ve birikim, ideallerine yönelişine destek sağlıyor. Geçmişten aldığı güçle geleceğe yürüyen Sur Yapı, ideallerine ve hedeflerine ulaşmak için azim ve kararlılıkla çalışmayı sürdürmektedir.

DEĞERLER

Sur Yapı’nın faaliyet gösterdiği ilk günden bu yana dürüstlük, mükemmeliyetçilik, ekip ruhu, yenilikçilik, sahiplenme, istikrar ve girişimcilik en önemli değerleri arasında yer aldı. Müşterilerine, iş ortaklarına ve çalışanlarına karşı daima şeffaflık ilkesiyle hareket etti. En kısa sürede en ideal bütçe ile daima yeni teknolojiyi takip ederek en iyi işi başarmayı hedefledi. Şimdi kazandığı itibar, deneyim, bilgi ve birikim ile geleceğe daha güçlü yürüyor.

 

Firmanın Projeleri

FİRMA İLE İLGİLİ HABERLER


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasisur-yapi): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248