SUR YAPI

BURHANİYE MAHALLESİ, ABDULLAHAĞA CAD. NO.21 ALTUNİZADE / İSTANBUL

Tarihçe

“1992 yılında ve Z. Altan Elmas, Ufuk Elmas, Hakan Elmas, Bilal Özkan, Abdullah Armağan’ın bir araya gelmesi ile yaşama geçen Sur Yapı kuruluşundan itibaren birçok prestijli inşaatı başarı ile tamamlamış ve kısa zamanda yaptığı işlerle sektörde öncü bir kimlik kazanmıştır. SUR YAPI ENDÜSTRİ SAN. ve TİC. A.Ş. proje aşamasından başlayarak, mimari ve inşaat işleri, mekanik ve elektrik montajı, ince yapı işleri dahil anahtar teslimi, yüksek kalitede iş yapan bir inşaat firması olarak faaliyet göstermektedir. Firmanın faaliyet alanları proje geliştirme, projelendirme, imalat yönetimi ve inşaattır.”

Kuruluşundan bu güne 3 milyon m² yi aşan yaşam alanı üreten Sur Yapı’nın imza attığı bitmiş projelerden bazıları;

“ Bosch- Siemens Yönetim Merkezi, Opet Yönetim Merkezi, Aviva Sigorta Yönetim Merkezi, Hayat Holding Yönetim Merkezi, Finansbank Operasyon Merkezi, Kirazlı Triko, Enkay Grup, İsviçre Hayat Sigorta Yönetim Merkezi, Hayat Kimya Tesisleri İdari Binası, Hayat Kimya Tesisleri Sosyal Binası, Ulkar Holding Yönetim Merkezi, Sancaktepe Sağlık Ocağı, Onur Ofis Park Yönetim Merkezi, Sur Yapı Akel İş Merkezi, Sur Plaza, Enginsoy Konut ve İşyerleri Blokları, Selvice Evler, Greenium, Villa Sera, Dora Park, Mahalle İstanbul’dur. ”

İmza attığı eserlerle yaşadığı toplum için değer üretmeyi ilke edinen Sur Yapı; Exen İstanbul, AdaPark, Gebze İsmet Koçak Depo,İzmit Yeniköy Entegre Üretim Tesisi Kağıt Fabrikası, Ümraniye Okul İnşaatı, Medipol Üniversitesi Rektörlük Binası, Medipol Bağcılar Hastane, Bayrampaşa AVM&Rezidans, Metrogarden, Kağıthane AVM, İzmir AVM-Rezidans ve Marina gibi projelerle çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyon
Kazandığımız itibar, deneyim, bilgi ve birikim idealimize yönelişimize destek oluyor. Biz, geçmişten aldığımız güçle geleceğe yürüyoruz. Çünkü, bir idealimiz ve ideale uluşmak için yapacak çok şeyimiz var.

Vizyon
Yatırımımız gelecek, amacımız ideal koşullarda yaşayan insan. Misyonumuz uygarlığı imar etmek. Verdiğimiz her eserle içinde yaşadığımız topluma kalıcı estetik artı değerler katmak.

Değerlerimiz

Dürüstlük

“ Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza açık, şeffaf ve dürüst olmak. ”

Mükemmellik

“ Mümkün olanın en iyisini en kısa sürede ve en ideal bütçe ile başarmak ve başarıyla paylaşarak çoğaltmak. ”

Ekip Ruhu

“ Dinamik ve hızlı bir örgütlenme ile ekip çalışmasını önde tutarak paylaşımdan doğan gücü sisteme yeniden kazandırmak. ”

Yenilikçilik

“ Teknoloji olanaklarından ve sektörel yeniliklerden olabildiğince çok faydalanmak. Geçmişin birikimini geleceğe aktarmak. ”

Sahiplenme

“ Müşteri ve çalışan memnuniyetini önde tutarak aidiyet duyusunun gelişimine özen göstermek. ”

İstikrar

“ Beklentilere önem veren ama kaliteden asla ödün vermeyen bir anlayışla her ortamda çözüm üretebilmek. Kalite standartlarında tutarlılıktan vazgeçmemek. ”

Girişimcilik

“ Mükemmeli başarmak ve ideali sunmak için, geçmiş deneyimlerden kazanılan ticari itibar ve tecrübenin desteği ile girişimci ruhumuza katkı sağlamak. ”

Başkanımızın Mesajı

“ Sur Yapı’yı kurmak için bir araya geldiğimizde yıl 1992’ydi. Yönetim Kurulu’ndan tüm kurum çalışanlarına varıncaya kadar bir idealin temelini attığımızın bilincindeydik. ”

Bizi bir araya getiren de 20 yıldır bir arada kalmamızı sağlayan da, bu ideal oldu. İdealimizden kopmadan bugüne ulaşmamızı sağlayan ise sahip olduğumuz değerlerdi.

Demire, betona, kullandığımız küçük bir çiviye bile büyük önem verdik. Çünkü aslında soğuk bir malzeme olsa da, kullandığımız demirin sertliğinde insanın en temel gereksinimi olan güvenin sıcaklığını bulduk. Bizim için güven; kurum ve insan adına vazgeçilmez bir değer oldu. Bu duyguyu ticari itibarımızın odak noktasına koyduk ve güvenilir olmakla hep onur duyduk.

Asırlardır farklı kültürlere ev sahipliği yapan, coğrafi konumuyla stratejik anlamda da büyük öneme sahip olan ve her yanı Mimar Sinan’ın ustalığıyla donanmış bu topraklarda mimari ürün vermek, bir ideali yaşatmaya çalışmak büyük bir sorumluluk. Bizler, sosyal yaşama yaptığımız her katkıda bu sorumluluğu iliklerimizde hissettik. Hayata geçirdiğimiz her eserin İstanbul kadar güzel olmasını istedik ve bu nedenle estetikten hiçbir zaman taviz vermedik. Teknoloji ve sektörel gelişimi mükemmeli üretmekte sadece bir araç görerek geçmişi gelecekle bütünleştiren mükemmeliyetçi bir yaklaşımla projelerimizi gerçekleştirdik.

Kuruluşundan bu güne yönetim merkezi, iş merkezi, endüstriyel tesisler, villa, konut, rezidans gibi farklı formlarda 2 milyon metrekareyi aşan yaşam alanı üreten Sur Yapı için; ürettiği hiç bir eser, içinde yaşayan insandan daha değerli olmadı ve olmayacak da. Proje geliştirme-fizibilite çalışmaları, projelendirme, imalat yönetimi ve inşaat yapan Sur Yapı olarak en büyük yatırımımızı her zaman insan için ideal koşulları üretmek amacıyla yaptık.

Ne mutlu ki; müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımızla bir bütün olarak, çıtayı yükseltmek adına en çok kendimizle yarışıyoruz.

Yönetim Kurulu Adına.
Z. Altan ELMAS / Mimar

Firmanın Projeleri

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

FİRMA İLE İLGİLİ HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

ReklamReklamReklam

Reklam

Reklam

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Barselona’da 1900 – 1914 yılları arasında yapılmış gayrimenkul geliştirme projesi: PARK GÜELL
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

2018-06-23 07:49