TAFEX İNŞAAT

Altıntaş Mah. Florya Sok. A blok ANTALYA / TÜRKİYE AKSU / ANTALYA

 

Türkiye’de 1999 yılından beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz Antalya’da kurulmuş olup 2000 yılında da yurtdışındaki şubesini açarak yurtdışındaki yatırımcıların ülkemize gelmesinde aracılık etmeye başlamıştır.
 
Tafex insaat % 100 müsteri memnuniyeti sağlamak ve sizlere en doğru ve en güvenilir şekilde hizmet vermek için sektöründeki tüm gelişmeleri takip etmektedir.
 
Antalyanın modern yüzü Lara Bölgesi de faaliyet gösteren merkezimiz modern görünümü ve uzman personeli ile sizlere doğru adreste olduğunuzu göstermekte. Şirketimiz yanlızca ofisleriyle değil Dünyanın neresinde olursanız olun size her zaman daha yakın olmamızı sağlayan internet sayfasıyla da sizlere ulaşarak modern teknolojiyi en doğru şekilde kullanmaktadır.
 
Amacımız Türkiye’de yatırım yapmak isteyen herkesin eşit şartlarda hizmet görmesi ve sorunsuz yatırım yapmalarıdır. Başlıca görevimiz bilgilendirme ve daha sonra bu konuda güvenilir hizmet vermektir. 
 
Tafex inşaat  artan müşteri portföyü ile müşterilerin ihtiyaçlarına daha fazla  cevap verebilmek ve doğru yönlendirmeler yapabilmek amacıyla alanındaki yan sektörlere de giriş yapmıştır.
 
 
 
Grubumuz Faaliyet Alanları:
 
İnşaat; Grubumuzun lokomotif sektörü olan kolumuzda, Antalya’nın bilumum bölgelerindeki inşaatlarımızda her bütçeye göre evler yapmaktayız.
 
Emlak; Çağdas  emlakçılık modelini en doğru şekilde uygulayarak % 70i kendi inşaatlarımızdan oluşan portföyümüz ile Menkul ve Gayrimenkul satınalma, değer biçme hizmetlerini yapmaktayız. 4 Yiıda verdigimiz 1050 tapudan çok, 1050 mutlu müşteri sahibi olduğumuz için onur duyuyoruz.
 
Danışmanlık; Antalya-Türkiye de yapmayı düşündüğünüz gayrimenkul veya menkul yatırımlarınızın en iyi ve en rantabl şekilde kanalize edilmesinde sizlere gönlünüzce bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Danışmanlık kadromuz ehil, tecrübeli ve bilgili, konusunda uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır.
 
Ekspertiz; Kadromuzda bulunan Mimar, Makina Mühendisi, Bankacı, Mali Analist arkadaşlarımızla, Bankalara ve Özel Kurumlara “Ekspertiz” hizmeti sunmaktayız.

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasitafex-insaat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248