TAHA İNŞAAT

Evliya Çelebi Mah. Şinasi Dural Cad. No: 77 Tuzla / İstanbul

İnşaat sektöründe faaliyetlerine 1977 yılında başlayan ve birkaç firmanın yönetiminde bulunan Mehmet Tahir YILMAZ, Türkiye’nin birçok yerinde projeler gerçekleştirmiş ve 1987 yılında faaliyetlerini İstanbul’da yürütmeye başlamıştır.

2002 yılında TAHA İNŞAAT’ı kurarak, çalışmalarını Taha İnşaat bünyesinde toplamıştır. Geçen bu zaman içerisinde sektörünün Güvenilir ve Saygın firmalarından biri olarak ülkemizin yeniden yapılanması sürecinde üzerine düşen sorumluluğun farkındalığı ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. 

Sektördeki yenilikleri ve teknolojiyi ülkemize taşımak ilkesiyle iş hacmini artan oranlarda geliştiren firmamız bugün; birçok farklı projede başarı göstermiş ve ülkemize hem ekonomik kazanç sağlayan hem de büyük oranlarda istihdam oluşturan projeleri gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Taha İnşaat, donanımlı teknik kadrosu, çağdaş çalışma alanları sektörünün en iyilerden biri olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, kişi ve kurumların ihtiyaçlarını tek kaynaktan sağlama konforunu yaşatmak için çalışmaktadır.

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasitaha-insaat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248