TAHİNCİOĞLU GAYRİMENKUL İNŞAATTAHİNCİOĞLU GAYRİMENKUL İNŞAAT ve TURİZM A.Ş.

NİDAKULE KOZYATAĞI, DEĞİRMEN SOKAK NO:18 KAT:22 KOZYATAĞI / İSTANBUL
Tahincioğlu Gayrimenkul, Tahincioğlu Holding'in gayrimenkul geliştirme ve yatırım alanında faaliyet gösteren firmasıdır. Tahincioğlu, Türk gayrimenkul sektörünün önde gelen faal isimlerinden biri olup nitelikli perakende, ofis ve konut projelerinin yanı sıra birinci sınıf otellerin inşa ve geliştirme çalışmalarına odaklanmıştır. Geliştirmekte olduğu projelerine ilave olarak, şirketin aktif bir şekilde yönetimini üstlendiği, gelir getiren gayrimenkul varlıklarından oluşan geniş bir portföyü de bulunmaktadır.
 
Firmanın şu ana kadar tamamlamış olduğu projelerin inşaat alanı, 1.5 milyon metrekarenin üzerindedir. Tahincioğlu'nun inşaat firması olan Nida İnşaat, her projede genel yüklenici görevini üstlenmektedir. Firmanın sembol haline gelen projeleri arasında Palladium Ataşehir Alışveriş Merkezi ve Rezidans, Nidakule Kozyatağı, Nidakule Göztepe Ofis ve Swissotel Grand Efes & Kongre Merkezi sayılabilir.
 
Firma, geliştirme sürecinde olan Leed Gold Sertifikası'na adaydır. İstanbul'da Palladium Tower ve Nidakule Levent Ofis ile Nidapark Beşiktaş konut projelerinin inşaatını sürdürmektedir. İnşaatı devam eden bu projelerin yanı sıra Tahincioğlu şu anda proje ve planlama aşamasında olan altı farklı projeyle daha ilgilenmektedir. Bu projeler; Ataşehir İstanbul Finans Merkezi'ndeki ofis projesi, Çengelköy ve Seyrantepe'deki iki konut projesi, Bomonti ve Kozyatağındaki iki adet karma kullanımlı projelerdir.

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasitahincioglu-gayrimenkul-insaat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248