TMZ YAPI

Rami Cuma Mah. Reşadiye Cad. No:26 EYÜP / İSTANBUL
Tmz Yapı, kaliteli ve prestijli yaşam alanları üretmek, güvenilir olmak, müşterilerine çözümler sunarken en iyi hizmeti vermek, yaşam standartlarını yükseltmek, refahı arttıracak ve doğal çevreye zarar vermeyecek yapılar kurmak en güçlü vizyonumuzdur. Çalışma ahlakımızın temelini ise güven ve dürüstlük oluşturmaktadır. Firmamız inşaat ve yapım işlerinin yanında başka ticari alanlarda da faaliyetlerini güçlü bir şekilde sürdürmektedir.
 
Kaliteli işler çıkarmaya, kendini sürekli geliştiren, yeniliklere açık ve güvenilir olmaya değer veren firmamız, ulusal ve uluslararası standartlara uygunluk ve işin uzmanı ile çalışmak, şirketimizin kalite politikasının temellerini oluşturur. Her koşulda mükemmelliği hedefleyen Tmz Yapı, çevreye ve içinde bulunduğu topluma karşı sorumluluklarını dikkate alarak hareket eder ve bu duyarlılığını çevreye minimum seviyede etki eden ürün ve teknolojileri kullanarak gösterir.
 
Standardın üzerinde işler çıkararak, sürdürülebilir yaşam ilkeleri ve yeni nesil yaşam alanları oluşturma doğrultusunda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasitmz-yapi): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248