TOPOĞLU İNŞAATTOPOĞLU İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

VALİKONAĞI CADDESİ SİNOPLU ŞEHİT CEMAL SOK. NO:14 NİŞANTAŞI ŞİŞLİ / İSTANBUL

 

Topoğlu İnşaat, halen şirketimizin yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulunan Davut Topoğlu tarafından 1992 yılında Teşvikiye, Şişli’ de kurulmuştur.
 
Kurulduğu yıldan bu günümüze kadar özellikle Teşvikiye, Nişantaşı ve Osmanbey’de yaptığı lüks konutlar ve iş merkezleriyle, bölgenin dikkatle izlenen markası olan Topoğlu İnşaat, her yaptığı yapıda o günün teknolojik yeniliklerini ve semtin estetiğine uygun mimarisiyle her yaştan insana hitap edebilmiş ve aynı çatı altında buluşturabilmiştir. Bu özelliğiyle de müşterilerinin takdir ve beğenilerini kazanmıştır.
 
Şirket politikamız başında ise sağlamlık gelmektedir. Her başladığımız projemizde dikkat ettiğimiz hususların başında, yapının depreme dayanıklı olmasıdır. Topoğlu İnşaat olarak sağlamlık politikamızdan bugüne kadar taviz vermedik ve bu hususta bölgemizde öncü bir şirket olduk. Kullandığımız malzemelerin uzun ömürlü ve kaliteli olmasına sürekli olarak gösterdiğimiz dikkat, yaptığımız projelerimizden de anlaşılmaktadır.
 
Topoğlu İnşaat olarak karşılıklı güvenle uzun yıllar devam edecek sıcak bir dostluk kurmak, herzaman karlı bir yatırım yapmak, ya da sadece tanışıp bir kahvemizi içmek için sizleri ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.
 

 

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasitopoglu-insaat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248