TORKAM İNŞAATTORKAM İNŞAAT VE YATIRIM A.Ş.

İSTOÇ OTO TİCARET MERKEZİ S2 BLOK TEM PLAZA NO:25/2 BAĞCILAR / İSTANBUL

 

Torkam İnşaat olarak, grup şirketlerimizle beraber, Yönetim Kurulu Başkanımız Mahmut Dereli nezdinde, 22 yıldır İnşaat ve Yapı sektöründe faaliyet göstermekteyiz.
 
Bugüne kadar toplam 600.000 m2 alanlı ve 500 milyon $ tutarlı konutlar, ticari üniteler, alışveriş merkezleri, okullar ve otel gibi yatırım ve taahhüt işlerini tamamlamış bulunmaktayız.
 
Şirketimiz orta ve büyük ölçekli nitelikli ve markalı konut, rezidans projeleri ve butik çarşılar geliştirip, bu alanda yatırımlar yapmak suretiyle gayrimenkul sektöründe kontrollü ve istikrarlı büyüme hedefini benimsemiştir.
 
Türkiye, Bulgaristan ve Cezayir yatırımlarımız bu hedeflerimizin birer göstergesidir.
 
Yurt içinde ve yurt dışında teknolojik ve finansal gelişmeleri takip ederek, tüketici ihtiyaç ve beklentilerine uygun uluslararası standartlarda, ekonomik, güvenli ve estetik projeler üretmeye devam edeceğiz.
 
Bu çerçevede, tüm yaşam ortaklarımıza, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, banka ve finans kuruluşlarına ve tüm dostlarımıza saygılar sunarız.
 
Torkam İnşaat ve Yatırım A.Ş.
 
Misyonumuz;
 
İnşaat ve gayrimenkul yatırım sektöründe temel esas olan 3E (Emniyet, Estetik ve Ekonomi) prensiplerine bağlı kalarak, gelişmekte olan teknolojiyi sektöre yansıtmak ve minimum maliyet, minimum kar marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamak, sektörde müteahhitlik, yatırım ve proje geliştirme hizmetini tam anlamıyla vermektir.
 
Vizyonumuz;
 
Sürekli kalkınma prensiplerini uygulayarak, başarı ve tecrübelerimizi geliştirmek, evrensel boyutta gayrimenkul yatırım sektörünün önde gelen firmaları arasında yerimizi almaktır.
 
KALİTE, İSG & ÇEVRE POLİTİKASI
 
TORKAM İNŞAAT olarak Alanımızda Lider Firma olmamızın Gururunu yaşamak ve ileride de yaşatılmasını sağlamak için;
 
Sektörümüzün vermiş olduğu bilinçle, günümüz şartlarında  her türlü teknolojiyi kullanarak Taahhüt ettiğimiz işleri zamanında ve projelerine uygun olarak gerçekleştirmek
Müşteri Memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.
Kanuni Mevzuat ve şartlara taviz vermeden uymak.
Devamlı İyileştirmeye azami özen göstermek
Kalite düzeyini  sürekli yükseltmek için tüm çalışanlarımızın fikirlerini alıp , projelerimize katılımlarını sağlamak
İş yaptığımız kurumlarda sağladığımız güvenin, büyük bir sermaye olduğunun bilincinde olmak ve bu sermayeyi her geçen gün arttırmak.
Tüm çalışanlarımıza gerekli bilgilendirme ve eğitimler yardımıyla kendilerinin, diğer çalışanların ve ziyaretçilerin sağlık ve güvenliklerini tehlikeye atmamayı temel görev olarak benimsetmek,
Tüm faaliyetlerimiz kapsamında olası tehlikeli durum ve davranışlar ile ilgili risk değerlendirmelerini sistematik bir şekilde yaparak önleme kültürünü yerleştirmek
Tüm faaliyetlerimiz kapsamında , geri dönüştürülebilir atıklarımızı değerlendirmek, sınırlı olan doğal kaynak kullanımlarını azaltmak, çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşacak kirliliği önlemek,canlı hayatı olumsuz etkilememek, çevreyi kirletmemek için gerekli tedbirleri almak
Kalite,İSG&Çevre Yönetim Sistemleri standartlarından taviz vermeden sürekli iyileştirmeyi sağlamak.
Çevreye ve İnsanlara saygılı olmak,çalışanlarımızı ve müşterilerimizi veli nimetimiz olarak kabul etmek,
 
Firmamızın Kalite,İSG & Çevre Politikasıdır.

Firmanın Projeleri

FİRMA İLE İLGİLİ HABERLER


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasitorkam-insaat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248