Vartaş Vartaş

Örnek Mh. Fehmi Tokay Sk. NO:18/A PK:34000 ATAŞEHİR / İSTANBUL

Vartaş’ın gayrimenkul sektörü ile ilgili çalışmaları Haziran 2003’te Erek otelciliğin satın alınması ile başlamıştır. Firmaya ait otel yıkılarak arsa üzerine birbirinden bağımsız ve toplam 20.000 m2 inşaat alanı olan 12 bağımsız konut bloğu yapılmıştır.

Firma ortakları; 2006 yılında Entaş Yapı San. ve Tic. Ltd kurmuş, 65.000 m2 konut ve ticari inşaat yapımını bitirmiştir.

Ortaklar sektördeki faliyetlerine 2009 yılında kurdukları AKS Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. olarak devam ederek, konut ve ticari olmak üzere 80.000 m2 proje gerçekleştirmişlerdir.

Nisan 2011 itibariyle Vartaş Yapı sanayi ve sonrasında da Vartaş İnşaat Tah. San. ve Tic. A.Ş. kurulmuş ve tüm şirketleri bir grup altına alan Vartaş Grup Konut Proje San. Tic. A.Ş. kurulmuştur. Vartaş Grup olarak Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi çalışmalarına başlamıştır.

VİZYON

Gayrimenkul sektöründe, Kentsel Dönüşüm felsefesini de özümsemiş, yatırımcılarına sürdürülebilir kazanç sağlama konusunda Türkiye’nin lider proje geliştirme kuruluşu olmak.

MİSYON

Doğru proje alanlarında, önceliği doğanın korunmasına veren bir anlayışla, uzman tasarımcılar tarafından ve fonksiyonellik öne çıkartılarak planlanmış, çağdaş ve güvenli yapım teknikleri kullanılarak inşaa edilen, yapım maaliyeti yerine kullanım ekonomisinin ön plana çıkarıldığı ve tüm bu nitelikleri nedeniyle sürekli değer kazanan projeler geliştirmek.

Firmanın Projeleri

FİRMA İLE İLGİLİ HABERLER


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasivartas): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248