Yalçın Group

Pirosmani sokak # 16 BATUM / GÜRCİSTAN /

 


   VİZYON

FARKLI HEDEFLER İÇERİSİNDE ULUSLARARASI KALICI LİDERLİK SAĞLAMAK

     
   MİSYON

TÜRK İŞ HAYATININ ULUSLARARASI SEVİYEDE REKABET EDİLEBİLİRLİĞİNİ VE SÜREKLİ GELİŞİMİNİ SAĞLAMAK AMACIYLA LİDERLİK, YÖNETİM VE KURULUŞLARININ  PERFORMANISINI ETKİLEYEN UZMANLIK ALANLARINDA İNCELEME, YATIRIM VE HİZMET VEREREK İŞ YÖNETİMİNDE MÜKEMMELLİĞİ BİRLİKTE YAKALAMAK, İŞ STRATEJELERİNİ GELİŞTİREREK TOPLUMA YARAR SAĞLAMAK, AYRICA  ULUSLARARASI VE BULUNDUĞU BÖLGEDE ETKİLİ OLMAK.

,

 

YALÇIN GROUP KALİTE POLİTİKAMIZ

» GEÇMİŞTEN GELEN İŞ YAPMA HEDEFLİ PAYDAŞLARINA DEĞER KATACAK HİZMET VE ÜRÜN KALİTESİNDE YÜKSEK STANDARTLARIMIZI 

     MUHAFAZA ETMEK; YARATICI FİKİRLERİ ARAŞTIRMAK VE ONLARI HIZLI BİR ŞEKİLDE UYGULAMAK.

» KAZANCINI ALDIĞI GÜCÜ YATIRIMA DÖNÜŞTÜREREK SÜREKLİ BÜYÜMEYİ HEDEFLEYEN YALÇIN GROUP YA-PET A.Ş VE YALÇIN GIDA LTD ŞTİ 

      ŞİRKETLERİYLE BERABER, ULUSLARARASI ŞİRKETLER ARASINA GİRMENİN HAKLI GURURUNU YAŞAMAKTADIR.

*     YALÇIN GROUP HİZMET, GIDA, TEKNOLOJİ, İTHALAT VE İNŞAAT  ALANLARINDA Kİ YATIRIMLARLA SÜREKLİ KENDİNİ YENİLEYEREK TOPLAM KALİTEYİ VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARMAYI HEDEFLEMİŞTİR.

 

*       YALÇIN GROUP KALİTEYİ SÜREKLİ ARTIRMA PRENSİBİNE BAĞLI KALMAKTADIR.

 

1983 yılında ilk şirketi olan Yalçın Orman Ürünleri  ile faaliyetlerine başlayan Yalçın Group; inşaat-gayrimenkul, gıda ve turizm sektörlerinde yatırımlar yapmaktadır.

1994  yılı itibari ile Turizm sektöründe de yer alan Yalçın Group, Hotel Yalçın Resort Otel'in yanı sıra Haznedaroğlu Konağı  ile hizmet vermektedir. Yalçın Hotel & Resort, bölgedeki ilk 5 yıldızlı oteldir. Karadeniz'in gerek doğa; gerek kültürel ve  gerekse yöresel özelliklerini bünyesinde barındıran  Fatsa'da kurulan işletmemiz konukseverlikle konforun  birleştiği ve hizmeti birinci ilke edinmenin haklı gururu ile  yaşamaktadır. Haznedaroğlu Konağı Ordu tarihinde çok önemli bir yere sahiptir. Yapıldığı günden bu yana mimari özelliği ile Ordu’ nun gözbebeği olan tarihi yapı, Yalçın Grup tarafından 2009 yılında restore edilir. Halen yerel ve geleneksel Türk Mutfağı mönüsüyle faaliyetine devam eden konakta, 50 kişilik gezinti teknesi ile Karadeniz’in huzur veren mavisi ve kıyıların muhteşem yeşilliği sizi bambaşka bir dünyaya götürecektir.

İnşaat sektöründe bugüne dek 200 konuttan  fazla yapının inşaatını tamamlayan ve satışını gerçekleştiren Yalçın Group, yurtdışında nitelikli konut üreten en büyük inşaat şirketlerinden biridir. Bugüne dek seçtiği vizyon görüşüyle ilerleyen Yalçın Group, yurtdışında yeni projelerini hayata geçirmeye başlamıştır.  Yine aynı hedef kitlenin iş yeri ve ofis ihtiyaçlarını da düşünerek, konutun yanı sıra nitelikli ofis ihtiyacına yönelik projeler de geliştiren Yalçın Group, My Office ve My Prestij Mall projelerini geleceğin finans merkezi olacak Batum’da  çok kısa sürede inşaa ederek satışa sunacaktır. Yalçın Star Residence  projesi ise tek konsept altında geliştirilen en büyük konut projesi olarak büyük bir başarıya imza atacaktır.

Firmanın Projeleri

DETAYLI BİLGİ İSTEYİNReklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48