YDA GRUP

VEDAT DALOKAY CADDESİ NO:112 G.O.P ÇANKAYA / ANKARA

Türk inşaat sektörünün lider firmaları arasında yer alan YDA Grup, 1975 yılında grubun ilk firması olan AKSA İnşaat ile faaliyetlerine başlamıştır. YDA Grup, farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketleri bünyesinde barındıran, yurt içi ve yurt dışı iştirakleri bulunan, uluslararası düzeyde iş hacmi yaratan, tamamlanmış projeleri 3,6 milyar USD yi bulan ve hâlihazırda 5 bin kişiden fazla vatandaşımıza istihdam olanağı sağlayan bir şirketler topluluğudur.

YDA Grup, 35 yılı aşkın tecrübesi ile ana faaliyet alanı olan inşaat sektöründe; Anahtar Teslimi Projeler, Havalimanları, Yüksek Teknolojik Binalar, Endüstriyel Tesisler, Çimento Fabrikaları, Altyapı Projeleri, Yollar, Köprüler, Kavşaklar, Yüksek Katlı Binalar, Toplu Konut Projeleri, İş Merkezi, Hastane, Okul Kompleksleri, Apartmanlar, Lüks Konutlar, Villalar, Gayrimenkul - Konut Geliştirme Projeleri ve Yap – İşlet – Devret (B.O.T) Yatırım Projeleri gerçekleştirmektedir.

YDA Grup, planlı ve istikrarlı büyüme politikalarıyla inşaat sektörünün yanı sıra, pazarın gelişen ihtiyaçlarını ve müşterilerinin beklentilerini karşılamak için yan sanayi ve hizmet dalları oluşturarak geniş bir faaliyet yelpazesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Bu doğrultuda faaliyetlerini 7 temel alanda yoğunlaştıran YDA Grup, İnşaat ve Taahhüt, Havacılık,   Elektro-mekanik, Madencilik sektörü, Tarım ve Gıda, Medikal ve Sigortacılık sektörlerinde başarıyla hizmet vermektedir. Faaliyet gösterdiği her alanda dünya standartlarında hizmet sunan YDA Grup, kalite ve güvenilirliğini sahip olduğu uluslar arası kalite belgeleri ISO 9001:2000 Kalite Yönetimi Standardı, ISO 14001:2004 Çevre Standardı ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve Kalite Yönetim Sistemleri Standardı ile belgelemiştir.       

2000’li yılların başından itibaren uluslararası pazara açılan YDA Grup, faaliyetlerini Kazakistan, Ukrayna, Abu Dhabi, Rusya, Suudi Arabistan ve Moldova’da sürdürmektedir. Son yıllarda yurtiçinde ve yurt dışında yatırım projelerine ağırlık veren YDA Grup’un Kazakistan’da birçok yatırım projesi bulunmaktadır. Yurtiçinde ve yurtdışında Yap-İşlet-Devret (Y.İ.D.) modeli ile yapım ve işletme faaliyetinde bulunmakta, gayrimenkul yatırım projeleri geliştirmekte ve taahhüt projeleri üzerinde çalışmaktadır.

Yönetim kabiliyeti, çalışanlarına verdiği değer, tavizsiz kalite politikası, güçlü kurum kültürü, sosyal sorumluluk anlayışı, etik değerlere bağlılığı, çevreye, iş sağlığına ve iş güvenliğine verdiği önem ve bu konularda sergilediği örnek davranışlar, YDA Grup’un sürdürülebilir büyüme stratejisindeki değişmez ilkeleridir.

Firmanın Projeleri

FİRMA İLE İLGİLİ HABERLER


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasiyda-grup): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248