YEŞİL İNŞAATYEŞİL İNŞAAT GAYRİMENKUL YATIRIM HİZMETLERİ TİC.A.Ş.

Uluslararası deneyimi ve standartları değiştiren proje anlayışıyla Yeşil İnşaat, pek çok farklı alanda yaşam projeleri gerçekleştiriyor. Yenilikçi bakış açısı, toplam kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci Yeşil İnşaat'ın değişmez ilkeleri arasında.

Yeşil İnşaat, geleceği öngören yönetim anlayışı, yapı alanında uluslararası uzmanlığa sahip kadrosu ve deneyimli işgücüyle Türkiye'nin geleceğine yatırım yapıyor.

Yeşil İnşaat yaşama değer katmak için iş başında...

İnsan için, yaşam için...

Alışılmışın dışında projeleriyle Yeşil İnşaat, şehir içinde yeni değerler yaratan farklı yaşam merkezleri gerçekleştirmek, yeni yaşam alanlarını hayata katmak için var.

Yeşil İnşaat doğal dengeyi koruyan yaklaşımı, yarattığı eşsiz çevre düzeniyle yatırım yaptığı alanlara değer kazandıran ve her yatırımda standartları yükseltmeyi amaçlayan bir vizyona sahip.

Çünkü daha iyi bir yarın bekleyen pek çok hayat var...

Yaşam kalitesini arttıran, gerçek fiyatla konut sahibi olmayı kolaylaştıran farklı bir misyon...

Yeşil İnşaat, misyonuyla sektörde fark yaratıyor. Kurumsal saygınlığı ve güçlü finansal yapısıyla Yeşil İnşaat, yatırım yapacağı her proje alanını, sektördeki en uygun değerle satın alıyor. Gerçekleştirdiği büyük projelerle konut maliyetini en aza indiriyor. Eşine ancak gelişmiş ülkelerde rastlanan farklı mimari çözümler sunan Yeşil İnşaat, Türkiye'de ilk kez yaşam projelerinde ileri teknoloji olanakları sağlıyor.

Bu özel misyonuyla Yeşil İnşaat, hem yaşam kalitesini yükseltiyor, hem de daha önce örneği görülmemiş biçimde konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor. 

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasiyesil-insaat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248