YÖR YAPI

Acıbadem Mah. Çeçen Sk Akasya Acıbadem Kent Etabı A Blok Kat:9 No:12 Üsküdar / İstanbul

Yöryapı, Yör Group'un inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluşudur.  

Yör Group'un temelleri; 1964 yılında, Şerafettin YÖRÜK ve kardeşlerinin Yörükler Gıda Limited Şirketini kurması ile atıldı. 1979 yılında Susurluk’ta bir mandıranın alımıyla beraber 1984 yılında bir ilke imza atıldı ve Türkiye’nin ilk beyaz peynir fabrikası faaliyete geçirilerek Yörsan A.Ş kuruldu. Gıda sektöründe yapılan bu dev yatırımla gelenekten geleceğe uzanan başarılı faaliyetler devam ederek, günümüzde dünyaya açılmış bir marka değeri ortaya çıkarıldı. Şimdi ise 50 yıllık bilgi birikimi ve kazanılan güvenle aynı marka değerinin Yöryapı imzasıyla inşaat sektörüne taşınması hedeflenmektedir.

Yöryapı, gıda sektöründe olduğu gibi inşaat sektöründe de yatırımlarını genişleterek devrimsel nitelik kazandıracak ilklere imza atmayı amaçlamış üstün vizyona sahip kurumsal bir firmadır.

Her alanda kendine özgü bir yaklaşım sergileyen Yöryapı, Orta Doğu’nun tarihi mimarisinden Avrupa’nın çağdaş mimarisine, Asya’nın klasik yapılarından Kuzey ve Güney Amerika’nın ilham veren mimarisine kadar tüm dünyada yapılan en iyi projeleri değerlendirmeleri ve profesyonel eğitimlere katılmaları maksadıyla çalışanlarını dünyanın çeşitli ülkelerine gönderen, yenilikleri takip edip geliştiren ve yapılarını bu bağlamda şekillendiren ülke standartlarından farklı özgün bir yapıya sahiptir.

Aynı zamanda Yöryapı, sektörde kendine has duruşuyla marka değerinden taviz vermeyerek doğayla dost teknolojiler kullanmakta ve çevreci projeler üretmektedir. Gerek çalışanlarının gerekse müşterilerinin memnuniyetine birinci derece önem veren, manevi değerlerini koruma gayretine sahip bir firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmanın ProjeleriReklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48