ZİN D YATIRIM GELİŞTİRMEZİN D YATIRIM VE YÖNETİM GELİŞTİRME A.Ş.

İnönü mah. Sultangazi Cad. Zin D İşmerkezi V No:8 SANCAKTEPE / İSTANBUL

Zin D Yatırım ve Yönetim Geliştirme Ltd. Şti. 25 Mayıs 2007 tarihinde Halil Korkmaz tarafından kurulmuş ve daha sonra 07 Nisan 2008 tarihinde Zin D Yatırım ve Yönetim Geliştirme A.Ş.'ye dönüştürülmüştür.

Şirketin isminden de anlaşılacağı üzere, Zin D Yatırım ve Yönetim Geliştirme A.Ş., yatırım geliştirme bilinci ile üretilecek projelerin niteliğini konsept bazlı olarak verimlilik, kalite ve her koşulda üstesinden gelinebilirlik esasına göre, etik, estetik ve logic bir yaklaşımla, üretilecek değeri paylaşma ve kendilerine güvenenlerin yararını beklentilerinin üstüne çıkarmak temeli üzerine kurulmuştur.

Yıllarca Garanti Bankası, Axa Oyak Holding, Desa Deri Sanayi, Goodyear Lastikleri T.A.Ş gibi kurumsal firmalarda üst düzey yöneticilikler yapan şirket ortakları Halil Korkmaz ve Emre Bilge Zin D Yatırım ve Yönetim Geliştirme şirketinde bilgi birikimleri ve mesai arkadaşları ile birlikte Çekmeköy ve civarı ilçelerde seçkin eserler vücuda getirmeye devam ediyorlar. 

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasizin-d-yatirim-gelistirme): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248