KENTPLUS ATAŞEHİR

EMAY İNŞAATEMAY İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Yaşam kalitesine önem verenler için "Plus" konseptiyle inşa edilen KentPlus Ataşehir, İstanbul’un değeri her geçen gün daha da artan bölgesi Batı Ataşehir'de yer alıyor.
 
T.C. Başbakanlık TOKİ iştiraki olan Emlak GYO A.Ş. tarafından planlanan ve ihale edilen KentPlus Ataşehir’in Mimari projesi, Yüksek Mimar Dr. Doğan Tekeli ve mimarlık ofisi Tekeli - Sisa tarafından hazırlandı. İnşaat aşamasında yakaladığı rekor satış hızıyla tüm dikkatleri üzerine çekmiş olan proje, Nisan 2007’de taahhüt edildiği şekilde teslim edilmeye başlanmıştır. 
 
Planlama aşamasında yaptırılan "müşteri beklentileri ve memnuniyeti" araştırmasından çıkan sonuçlar doğrultusunda projelendirilen KentPlus Ataşehir'de, 6 ayrı sitede yaşamla iç içe toplam 2044 daire yer almakta. Toplam 121.000 m² alan üzerine yayılan KentPlus Ataşehir'in 80.000 m² sinin peyzaj alanından oluşması en çok çocuklu aileleri mutlu ediyor. 
 
Farklı büyüklükteki daire seçenekleri, birinci sınıf malzeme seçimi ve fonksiyonel çözümleriyle beklentileri maksimum düzeyde karşılayan KentPlus Ataşehir, güvenli, çağdaş, standartların üzerinde yenilikçi konutları ile enerjik ve yaşayan bir kimliğe sahip.
 
Deprem Güvenliği
Plus konseptiyle hayata geçirilen Kentplus Ataşehir'de, depreme karşı en güvenli inşaat yöntemlerinden biri olan tünel kalıp teknolojisiyle deprem güvenliği en üst seviyede sağlandı.
 
Site Özellikleri
KentPluslılara özel bir yaşam alanı sunmak için her detayın projelendirildiği KentPlus Ataşehir'de, her etapta yer alan;
Açık ve kapalı otopark
Açık yüzme havuzları
Açık ve kapalı çocuk oyun alanları
Tenis kortu, voleybol, basketbol ve mini futbol sahası
Koşu / yürüyüş parkuru
Kafe & Restoran
gibi birçok sosyal imkân, her yaştan tüm Kentpluslılara konforlu bir site yaşamı sunuyor.
 
Profesyonel Yönetim
KentPlus Ataşehir'de profesyonel site yönetimi, 24 saat site içi özel kartlı ve genel kamera kontrollü güvenlik hizmeti, temizlik, çöp alımı, asansör bakım hizmetleri, peyzaj ve bahçe bakımı, bina - asansör bakımı ve her türlü tesisat onarım işlerini profesyonel ekibiyle KentPluslılara sunuyor.
 
KentPlus Ataşehir Yönetim 3350 ADA
Telefon : 0216 688 40 00 - 01
Faks : 0216 688 40 00 - 01
 
KentPlus Ataşehir Yönetim 3351 ADA
Telefon : 0216 688 15 32 - 33
Faks : 0216 688 15 34
 
KentPlus Ataşehir Yönetim 3352 ADA
Telefon : 0216 688 03 25
Faks : 0216 688 03 25
 

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

KENTPLUS ATAŞEHİR İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiatasehir-yeni-konut-projeleriemay-insaat-kentplus-atasehir): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451