HD KONAK

Projeyi Takip Et
Ataşehir / İstanbul Anadolu Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
HD GROUPHD GROUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

    TEMELDE 100 TON DEMİR 900 m3 BETON VE İZALASYONLARI İLE ÇOK SAĞLAM GÜNÜMÜZ TEKNOLOJİSİNE UYGUN, BULUNDUĞU MEVKİ İTİBARİYLE GELECEĞİ ÇOK PARLAK VE ÇOK İYİ PİRİM YAPACAK ETRAFINDA AÇILACAK OLAN HASTENELER , LOKANTALAR, ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ VE OTELLER BULUNMAKTADIR.

    AYRICA MERKEZ BANKASININ GELMESİYLE DE ÇOK DEĞER KAZANACAKTIR.

    DAİRE TAPULARI HAZIRDIR.

HD GROUPun temeli 1955 yılında Ankarada NUR İNŞAAT adıyla Sn.Mehmet DEMİRDAĞ tarafından atılmıştır. 1975 yılına kadar Ankaranın en mutena semtlerinde daire ve işyerleri projeleriyle faaliyet göstermiştir. Sektördeki gelişimini devam ettirerek 1975 yılında İstanbula gelmiş, 1995 yılına kadar Anadolu yakasında sayısız daire ve villa projeleri geliştirmiştir. 40 yıl boyunca hayata geçirilen her proje firmaya inşaat sektöründe, bilgi birikimi, deneyim ve tecrübe kazandırmıştır.

Ticaret hayatında 30 yılını dolduran  Hasan DEMİRDAĞ  baba mesleği olan inşaatçılık da edindiği bu bilgi birikimiyle ilerlemek, kaliteli projeler gerçekleştirmek amacıyla 2007 yılının başında kurmuş olduğu HD GROUP adı altında toplanan HD YAPI END.SAN.TİC.A.Ş. ve HD TEKSTİL DIŞ TİCARET A.Ş. şirketlerini oluşturup, Yönetim Kurulu Başkanı olmuştur.

GÜNEYCE ÇAY, EVTEKSAN DIŞ TİC. şirketlerinde ise  kurucu ortaklığını devam etmektedir.

Aileden gelen müteşebbislik ruhu ile bir çok alanda faaliyet göstermiş, Türkiyenin önde gelen sanayi kuruluşlarında ve  imalat sektörünün sunta, boru, iplik, çay, ev tekstili gibi çeşitli alanlarında da  kurucu ortaklıklarıyla başarılı işlere imzasını atmıştır.

Ev tekstilinde dünden bugüne sosyal faaliyetleri ile kurucusu olduğu derneklerle ve şirketlerle, çeşitli iş sahaları , devlete vergi ve istihdam yaratarak , fuar ve organizasyonlarla ülkemizin döviz kazanımlarında, ihracat geliştirmede katkı sahibi olan,  iş camiası tarafından tanınmış ve takdir görmüştür.

Hasan DEMİRDAĞ mal sahibi olduğu Ataşehir ve Ümraniyedeki konut projelerinde,  kendi  alanlarında  uzmanlaşmış ekiplerle çalışarak, gerçekleştireceği projeleri her şeyin en iyisine layık olan Türk halkına sunmak istemektedir.

İç Resimler

Firmanın Diğer Projeleri

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiatasehir-yeni-konut-projelerihd-group-hd-konak): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451