FacebookTwitterKünye|Hakkımızda|Basında YeniProjeler.com|Servisler|Sektörel Haberler|İletişim
ÜYE GİRİŞİ | KURUMSAL GİRİŞ


İSTANBULANKARAANTALYAİZMİR
ATAŞEHİR - İSTANBUL Anadolu YakasıK YAPI

TRENDİST ATAŞEHİR

08 Kasım 2013 Cuma
Mail At
TRENDİST ATAŞEHİR
TÜM ZAMANLARIN PROJESİ

Bir klasiğin doğuşu!

Şıklık ve işlevselliğin uyumu, klasik ve modernin sentezi…

Tek düze hale gelen konut mimarisine yepyeni bir soluk geliyor. Trendist Ataşehir, klasik binalarıyla geçmişi, modern kuleleriyle geleceği kucaklıyor. Farklı zevklere sahip herkes bu projede kendinden bir şeyler buluyor.

Siz de bu klasikleşecek eserin bir parçası olmak istemez misiniz? "Tüm Zamanların Projesi" Trendist Ataşehir huzurlarınızda…

Mimari özellikleri ve konumu, yanı başında yer alacak Ataşehir Park ve eşsiz özellikleriyle Trendist Ataşehir, her geçen gün daha da değer kazanacak.

Ataşehir'de hatta İstanbul'da eşi benzeri olmayan 7 katlı klasik Avrupa mimarisi binalar, 3+1 ve 4+1 daireleriyle klasik yaşamı ve aile hayatını tercih edenleri bekliyor.

Modern mimariyi sevenler hayallerine Trendist Ataşehir Kulelerde kavuşuyor. Rezidans Kule'nin 1+0'dan başlayan daireleri ve diğer kulelerde yer alan 3+1 daireler modern yaşamın tüm konforunu sizlere sunuyor.

Trendist Ataşehir, gerçek Ataşehir'de.

İnşaatı tamamlandığı anda tüm çevresi ile oturmaya hazır olacak Trendist Ataşehir, açılacak yeni bağlantı yolu sayesinde Ataşehir'in merkezinden geçmeden TEM otoyoluna bağlanabilme konforu sunuyor.

Klasiğin zerafeti!

Klasik Avrupa mimarisi ile tasarlanan 7 katlı binalar, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle çocuklu ailelerin vazgeçilmezi oluyor. Bir ailenin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan bu daireler, konumlarıyla hem projenin iç bahçesine hem de dış alanına açılıyor. Böylece hem manzara, hem de güneş ışığı avantajından yararlanıyor.

Modernin konforu!

Modern yaşamın tüm gerekleri düşünülerek tasarlanan Rezidans Kule 1+0'dan 2+1'e kadar değişen farklı daire seçeneklerinden, Trendist Kuleler ise ağırlıklı olarak 3+1 dairelerden oluşuyor. Siz de bulutların üzerinde bir yaşamı düşlüyorsanız, Adalar ve deniz manzaralı kuleler tam size göre.

Konfor ve fonksiyonellik Trendist'te birleşti.

Trendist projesinde yer alan dairelerde, kaliteli malzeme ile uzun ömürlülük, mimari çözümlemelerle maksimum kullanışlılık, modern tasarımlarla rahatlık ve konfor hedef alındı. Yeni evinizde yaşamaya başladığınız zaman farkı kendi gözlerinizle göreceksiniz.

21.Yüzyıl'ın yaşam trendi!

Daha kaliteli bir yaşam için, daha çok hareket… 21.yüzyıl'ın trendi bu. Yoğun iş yaşamı her geçen gün sizi daha az hareket etmeye programlasa da, Trendist Ataşehir size ihtiyacınız olan hareket alanını sağlıyor. Açık ve kapalı spor alanları, yaz kış yüzebileceğiniz kapalı ve açık yüzme havuzları, doğal yeşil alanlarıyla Trendist Ataşehir size evinizin yanı başında dilediğiniz gibi spor yapabilme imkanı sunuyor.

Alışveriş yeniden keyifli!

Kalabalık, gürültülü, kasvetli AVM'lerden çok uzaktasınız. Çünkü Trendist Ataşehir'de AVM yok!

Trendist Ataşehir'in her türlü ihtiyacınıza cevap verecek dükkanlarıyla sokakta özgürce alışveriş yapmayı yeniden keşfedin.

REZİDANS

Trendist'te yer alan 33'er katlı 3 ayrı kuleden biri Rezidans olarak planlandı. Bu kulede yer alan 1+0'dan başlayan daire tiplerinde özellikle genç ve yeni evli çiftler, hayal ettikleri modern yaşam tarzının tüm olanaklarını bir arada buluyor. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bu modern ve işlevsel daireleri tercih edenler, her türlü hizmetlerini rezidans servisinden alabilecekler.

Rezidansa özel açık havuz, kapalı spor alanları, kapalı otopark ve güvenlik hizmetlerinin yanı sıra alışveriş dükkanları ve Trendist'in diğer bir çok avantajı da rezidans sakinlerinin hizmetinde olacak.

Lobi ve Rezidans Hizmetleri

Trendist Ataşehir Rezidans'da projenin diğer alanlarından farklı olarak özel lobi ve rezidans hizmetleri yer alacak. Rezidans sakinlerinin ihtiyaçlarına göre şekillendirilecek hizmet modelleri ile Trendist Ataşehir Rezidans'da otel konforunda bir yaşam ayrıcalığı yaşamaya hazır olun…

Rahat yaşam rahat ulaşım!

Gerçek Ataşehir'de yer alacak Trendist Ataşehir, TEM otoyoluna çıkacak yeni bağlantı yolu ile Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne 10, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise sadece 20 dakika mesafede olacak.

Metrekare fiyatları 3 bin 850 TL’den başlayan Trendist Ataşehir’de daire fiyatları 250 bin TL ile 872 bin TL arasında ve katma değer vergisi oranı ise yüzde 1. Detaylı bilgi almak için 444 62 12 veya 0216 455 33 33 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

PROJEDEN HABERLERİSTANBUL Anadolu Yakası ATAŞEHİR BÖLGESİNDE EN ÇOK İNCELENEN PROJELER


PROJELERDE SON DURUM


Osman Cihad Esen
[email protected]

 • Yeni Bir İş Kolu: Bina Yenileme ve Kentsel Dönüşüm Danışmanlıkları
 • Yüzde 15 devlet katkısında asıl düşünülen vatandaş mı?
 • Sektördeki balon hangisi? Rakamlar mı, sözler mi?
 • Nidapark Seyrantepe Tahincioğlu Ayrıcalıklarıyla Yükselecek
 • Kağıthane Ofis Pazarına Dap Holding’ten Dap Vadisi Ticari Projesi

 • Av.Cihat Demirbağ
  [email protected]

 • İmar Hakları Transferi ve Sertifikası
 • Kentsel Dönüşüm’de Karşılaşılan Sorunların Çözümü Yeni Bir Meslek Olan “Arabuluculuk”ta
 • Bina tamamlama sigortasi nedir? Ne değildir?
 • Kentsel Dönüşüm Kentsel Dövüşüm Olmasın

 • investment in Turkey
  yeni konut projeleri iphone da


  UZMAN KADRO


  Haritada konut projeleri


  KREDİLER


  DEKORASYON


  ENERJİ SEKTÖRÜ

  Yeni Projeler Konut Uzmanı Çevrimdışı