Sağlık Sitesi|FacebookTwitterKünye|Hakkımızda|Basında YeniProjeler.com|Servisler|İletişim
ÜYE GİRİŞİ | KURUMSAL GİRİŞ

Yeni Projeler Logo
banner

İSTANBULANKARAANTALYAİZMİR
ATAŞEHİR - İSTANBUL Anadolu YakasıK YAPI

TRENDİST ATAŞEHİR

08 Kasım 2013 Cuma
Mail At
TRENDİST ATAŞEHİR

BİLGİ ALMA FORMU

TÜM ZAMANLARIN PROJESİ

Bir klasiğin doğuşu!

Şıklık ve işlevselliğin uyumu, klasik ve modernin sentezi…

Tek düze hale gelen konut mimarisine yepyeni bir soluk geliyor. Trendist Ataşehir, klasik binalarıyla geçmişi, modern kuleleriyle geleceği kucaklıyor. Farklı zevklere sahip herkes bu projede kendinden bir şeyler buluyor.

Siz de bu klasikleşecek eserin bir parçası olmak istemez misiniz? "Tüm Zamanların Projesi" Trendist Ataşehir huzurlarınızda…

Mimari özellikleri ve konumu, yanı başında yer alacak Ataşehir Park ve eşsiz özellikleriyle Trendist Ataşehir, her geçen gün daha da değer kazanacak.

Ataşehir'de hatta İstanbul'da eşi benzeri olmayan 7 katlı klasik Avrupa mimarisi binalar, 3+1 ve 4+1 daireleriyle klasik yaşamı ve aile hayatını tercih edenleri bekliyor.

Modern mimariyi sevenler hayallerine Trendist Ataşehir Kulelerde kavuşuyor. Rezidans Kule'nin 1+0'dan başlayan daireleri ve diğer kulelerde yer alan 3+1 daireler modern yaşamın tüm konforunu sizlere sunuyor.

Trendist Ataşehir, gerçek Ataşehir'de.

İnşaatı tamamlandığı anda tüm çevresi ile oturmaya hazır olacak Trendist Ataşehir, açılacak yeni bağlantı yolu sayesinde Ataşehir'in merkezinden geçmeden TEM otoyoluna bağlanabilme konforu sunuyor.

Klasiğin zerafeti!

Klasik Avrupa mimarisi ile tasarlanan 7 katlı binalar, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle çocuklu ailelerin vazgeçilmezi oluyor. Bir ailenin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan bu daireler, konumlarıyla hem projenin iç bahçesine hem de dış alanına açılıyor. Böylece hem manzara, hem de güneş ışığı avantajından yararlanıyor.

Modernin konforu!

Modern yaşamın tüm gerekleri düşünülerek tasarlanan Rezidans Kule 1+0'dan 2+1'e kadar değişen farklı daire seçeneklerinden, Trendist Kuleler ise ağırlıklı olarak 3+1 dairelerden oluşuyor. Siz de bulutların üzerinde bir yaşamı düşlüyorsanız, Adalar ve deniz manzaralı kuleler tam size göre.

Konfor ve fonksiyonellik Trendist'te birleşti.

Trendist projesinde yer alan dairelerde, kaliteli malzeme ile uzun ömürlülük, mimari çözümlemelerle maksimum kullanışlılık, modern tasarımlarla rahatlık ve konfor hedef alındı. Yeni evinizde yaşamaya başladığınız zaman farkı kendi gözlerinizle göreceksiniz.

21.Yüzyıl'ın yaşam trendi!

Daha kaliteli bir yaşam için, daha çok hareket… 21.yüzyıl'ın trendi bu. Yoğun iş yaşamı her geçen gün sizi daha az hareket etmeye programlasa da, Trendist Ataşehir size ihtiyacınız olan hareket alanını sağlıyor. Açık ve kapalı spor alanları, yaz kış yüzebileceğiniz kapalı ve açık yüzme havuzları, doğal yeşil alanlarıyla Trendist Ataşehir size evinizin yanı başında dilediğiniz gibi spor yapabilme imkanı sunuyor.

Alışveriş yeniden keyifli!

Kalabalık, gürültülü, kasvetli AVM'lerden çok uzaktasınız. Çünkü Trendist Ataşehir'de AVM yok!

Trendist Ataşehir'in her türlü ihtiyacınıza cevap verecek dükkanlarıyla sokakta özgürce alışveriş yapmayı yeniden keşfedin.

REZİDANS

Trendist'te yer alan 33'er katlı 3 ayrı kuleden biri Rezidans olarak planlandı. Bu kulede yer alan 1+0'dan başlayan daire tiplerinde özellikle genç ve yeni evli çiftler, hayal ettikleri modern yaşam tarzının tüm olanaklarını bir arada buluyor. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bu modern ve işlevsel daireleri tercih edenler, her türlü hizmetlerini rezidans servisinden alabilecekler.

Rezidansa özel açık havuz, kapalı spor alanları, kapalı otopark ve güvenlik hizmetlerinin yanı sıra alışveriş dükkanları ve Trendist'in diğer bir çok avantajı da rezidans sakinlerinin hizmetinde olacak.

Lobi ve Rezidans Hizmetleri

Trendist Ataşehir Rezidans'da projenin diğer alanlarından farklı olarak özel lobi ve rezidans hizmetleri yer alacak. Rezidans sakinlerinin ihtiyaçlarına göre şekillendirilecek hizmet modelleri ile Trendist Ataşehir Rezidans'da otel konforunda bir yaşam ayrıcalığı yaşamaya hazır olun…

Rahat yaşam rahat ulaşım!

Gerçek Ataşehir'de yer alacak Trendist Ataşehir, TEM otoyoluna çıkacak yeni bağlantı yolu ile Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne 10, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise sadece 20 dakika mesafede olacak.

Metrekare fiyatları 3 bin 850 TL’den başlayan Trendist Ataşehir’de daire fiyatları 250 bin TL ile 872 bin TL arasında ve katma değer vergisi oranı ise yüzde 1. Detaylı bilgi almak için 444 62 12 veya 0216 455 33 33 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

PROJEDEN HABERLER

İSTANBUL Anadolu Yakası ATAŞEHİR BÖLGESİNDE EN ÇOK İNCELENEN PROJELER

ATAŞEHİR EMEKEVLERATAŞEHİR EMEKEVLER

PROJE HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

METROPOL İSTANBULMETROPOL İSTANBUL

PROJE HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

ANDROMEDA PLUSANDROMEDA PLUS

PROJE HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

HAYAT MERİTLİFEHAYAT MERİTLİFE

PROJE HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

EVİNPARK REZİDANSEVİNPARK REZİDANS

PROJE HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

MARİTZA RESİDENCE ATAŞEHİRMARİTZA RESİDENCE ATAŞEHİR

PROJE HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


EMLAK KONUT PROJELERİ
PROJELERDE SON DURUM

Osman Cihad Esen
cihad.esen@yeniprojeler.com

Isı Yalıtımıyla Enerji Tasarrufu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Kat karşılığı inşaat sözleşmelerinde dikkat edilmesi gereken hususlar

Fatih Karakaş
fatih.karakas@kentselplatform.com

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Av.Cihat Demirbağ
avukat@cihatdemirbag.com.tr

Kentsel Dönüşümde 2016 Kira Yardım Miktari Arttı

Yüksek Mimar Müge Turgay Karamuk
mugeturgay@mugeturgaymimarlık.com

Bir Mimar Açısından Kentsel Dönüşümyeni konut projeleri iphone da


Haritada konut projeleri


KREDİLER


DEKORASYON


ENERJİ SEKTÖRÜ