TRENDİST ATAŞEHİR

TÜM ZAMANLARIN PROJESİ

Projeyi Takip Et
ATATÜRK MAH. FATİH SULTAN MEHMET CAD. NO.25 (ATAŞEHİR BULVARI) Ataşehir / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 820
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 32
Teslim Tarihi : 2015-12-01
Fiyat Aralığı : 320000
K YAPIK YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
SOLİD İNŞAATSOLİD İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Bir klasiğin doğuşu!

Şıklık ve işlevselliğin uyumu, klasik ve modernin sentezi…

Tek düze hale gelen konut mimarisine yepyeni bir soluk geliyor. Trendist Ataşehir, klasik binalarıyla geçmişi, modern kuleleriyle geleceği kucaklıyor. Farklı zevklere sahip herkes bu projede kendinden bir şeyler buluyor.

Siz de bu klasikleşecek eserin bir parçası olmak istemez misiniz? "Tüm Zamanların Projesi" Trendist Ataşehir huzurlarınızda…

Mimari özellikleri ve konumu, yanı başında yer alacak Ataşehir Park ve eşsiz özellikleriyle Trendist Ataşehir, her geçen gün daha da değer kazanacak.

Ataşehir'de hatta İstanbul'da eşi benzeri olmayan 7 katlı klasik Avrupa mimarisi binalar, 3+1 ve 4+1 daireleriyle klasik yaşamı ve aile hayatını tercih edenleri bekliyor.

Modern mimariyi sevenler hayallerine Trendist Ataşehir Kulelerde kavuşuyor. Rezidans Kule'nin 1+0'dan başlayan daireleri ve diğer kulelerde yer alan 3+1 daireler modern yaşamın tüm konforunu sizlere sunuyor.

Trendist Ataşehir, gerçek Ataşehir'de.

İnşaatı tamamlandığı anda tüm çevresi ile oturmaya hazır olacak Trendist Ataşehir, açılacak yeni bağlantı yolu sayesinde Ataşehir'in merkezinden geçmeden TEM otoyoluna bağlanabilme konforu sunuyor.

Klasiğin zerafeti!

Klasik Avrupa mimarisi ile tasarlanan 7 katlı binalar, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle çocuklu ailelerin vazgeçilmezi oluyor. Bir ailenin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan bu daireler, konumlarıyla hem projenin iç bahçesine hem de dış alanına açılıyor. Böylece hem manzara, hem de güneş ışığı avantajından yararlanıyor.

Modernin konforu!

Modern yaşamın tüm gerekleri düşünülerek tasarlanan Rezidans Kule 1+0'dan 2+1'e kadar değişen farklı daire seçeneklerinden, Trendist Kuleler ise ağırlıklı olarak 3+1 dairelerden oluşuyor. Siz de bulutların üzerinde bir yaşamı düşlüyorsanız, Adalar ve deniz manzaralı kuleler tam size göre.

Konfor ve fonksiyonellik Trendist'te birleşti.

Trendist projesinde yer alan dairelerde, kaliteli malzeme ile uzun ömürlülük, mimari çözümlemelerle maksimum kullanışlılık, modern tasarımlarla rahatlık ve konfor hedef alındı. Yeni evinizde yaşamaya başladığınız zaman farkı kendi gözlerinizle göreceksiniz.

21.Yüzyıl'ın yaşam trendi!

Daha kaliteli bir yaşam için, daha çok hareket… 21.yüzyıl'ın trendi bu. Yoğun iş yaşamı her geçen gün sizi daha az hareket etmeye programlasa da, Trendist Ataşehir size ihtiyacınız olan hareket alanını sağlıyor. Açık ve kapalı spor alanları, yaz kış yüzebileceğiniz kapalı ve açık yüzme havuzları, doğal yeşil alanlarıyla Trendist Ataşehir size evinizin yanı başında dilediğiniz gibi spor yapabilme imkanı sunuyor.

Alışveriş yeniden keyifli!

Kalabalık, gürültülü, kasvetli AVM'lerden çok uzaktasınız. Çünkü Trendist Ataşehir'de AVM yok!

Trendist Ataşehir'in her türlü ihtiyacınıza cevap verecek dükkanlarıyla sokakta özgürce alışveriş yapmayı yeniden keşfedin.

REZİDANS

Trendist'te yer alan 33'er katlı 3 ayrı kuleden biri Rezidans olarak planlandı. Bu kulede yer alan 1+0'dan başlayan daire tiplerinde özellikle genç ve yeni evli çiftler, hayal ettikleri modern yaşam tarzının tüm olanaklarını bir arada buluyor. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bu modern ve işlevsel daireleri tercih edenler, her türlü hizmetlerini rezidans servisinden alabilecekler.

Rezidansa özel açık havuz, kapalı spor alanları, kapalı otopark ve güvenlik hizmetlerinin yanı sıra alışveriş dükkanları ve Trendist'in diğer bir çok avantajı da rezidans sakinlerinin hizmetinde olacak.

Lobi ve Rezidans Hizmetleri

Trendist Ataşehir Rezidans'da projenin diğer alanlarından farklı olarak özel lobi ve rezidans hizmetleri yer alacak. Rezidans sakinlerinin ihtiyaçlarına göre şekillendirilecek hizmet modelleri ile Trendist Ataşehir Rezidans'da otel konforunda bir yaşam ayrıcalığı yaşamaya hazır olun…

Rahat yaşam rahat ulaşım!

Gerçek Ataşehir'de yer alacak Trendist Ataşehir, TEM otoyoluna çıkacak yeni bağlantı yolu ile Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne 10, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise sadece 20 dakika mesafede olacak.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

TRENDİST ATAŞEHİR İle İlgili Haberler

Firmanın Diğer Projeleri

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

En Çok Aranan Projeler
Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Barselona’da 1900 – 1914 yılları arasında yapılmış gayrimenkul geliştirme projesi: PARK GÜELL

Osman Cihad Esen

Alternatif Yatırım Güneş Enerji Santrali

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

2018-04-24 05:36