BUKA PARK EVLERİ

Projeyi Takip Et
Ataşehir / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 57
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 57
Teslim Tarihi : 2015-01-01
BUKA YAPIBUKA YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

57 dairelik Buka Park Evleri Projesi İstanbul'un en fazla prim vaad eden Finans Merkezi Bölgesine sadece 600 m. mesafede yükseliyor. Cephe çalışmaları yakında tamamlanacak olan Buka Park Evleri, Temmuz 2011'de 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle ilk sahiplerine sıcacık bir yuva olarak hazır olacak.

Buka Yapı üst düzey kalitede tasarlanan ve inşa edilen projelerine bir yenisini daha ekliyor. BUKA PARK Evleri yaşam standartlarınızı geliştirme misyonu ve her geçen gün gelişen lokasyonuyla ailenizin ve sizin mutluluğunuzu garanti ediyor.  
 
BUKA PARK Evleri, bünyesinde bulunan yaşam alanları ve kalitesiyle genç profesyonellerden yeni evlilere, yatırım yapmak isteyenlerden huzurlu bir ikamet bekleyenlere, herkes için eksiksiz tasarlanmış bir yaşam merkezi olmayı hedefliyor. 


En kazançlı yatırım için...
BUKA PARK Evleri Finans Merkezine sadece 600 m mesafede, her geçen gün gelişen kültürel, sosyal ve ticari alanları ve ulaşım imkanlarıyla İstanbulun en fazla prim yapacak bölgelerinden birinde bulunmakta. İster yatırım yapın, ister ikamet edin uygun fiyatları ve üstün kalitesiyle Buka Park Evleri geleceğiniz için doğru seçim…

İç Resimler

BUKA PARK EVLERİ İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiatasehiryeni-konut-projeleribuka-yapi-buka-park-evleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451