216 REZİDANS ÇEKMEKÖY

Projeyi Takip Et
Çekmeköy / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 123
Konut Seçenekleri : 1+1, 2+1, 3+1
Metrekare Aralığı : 58.00 - 145.00
Teslim Tarihi : 2016-06-01
Fiyat Aralığı : 212000 - 555000
216 YAPI216 YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
4 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde konumlanan 216 Rezidans Çekmeköy, 2 blokta toplam 123 adet daireden meydana geliyor. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireleri bulunuyor. 1+1 daireler 58 ile 77 metrekare, 2+1 daireler 116 ile 222 metrekare ve 3+1 daireler ise 145 metrekare.
 
216 Rezidans’ta 24 saat teknik servis, vale servisi ve kat temizliği gibi hizmetler sunulacak. Hemen girişinde lobi ve resepsiyonun bulunacağı 216 Rezidans’ta yürüyüş parkurları, fitness merkezi, sauna, buhar odası, çocuk ve büyükler için Oyun alanı ve servis bekleme odasıyla daire sakinlerine dört mevsim havuz keyfi sunacak açılır-kapanır havuz yer alacak. Ayrıca projede hem rezidansta yaşayanlara hem de dışarıdan geleceklere hizmet verecek bir kreş ve kuaför salonu bulunacak.  
 
Rezidans'da 216 imzası...
 
İnsan hayatını kolaylaştıran, herkesin sahip olabileceği konforlu konutlar yapmayı görev edinen 216 Yapı, bu anlayışını rezidans konseptiyle bir araya getirdi ve ev sıcaklığında, otel konforundaki 216 Rezidans'ı hayata geçirdi. 
 
Aileler için ideal rezidans...
 
Gerek sosyal alanları, gerekse rezidans hizmetleriyle, bir ailenin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere ve huzura sahip 216 Rezidans, aileler için en ideal rezidans.
 
Aidatları minimuma indiren rezidans...
 
Bünyesindeki ticari alanların site yönetimi tarafından kiraya verilerek, rezidans hizmetleri için gereken aidat giderlerini minimuma indirmeyi hedefleyen 216 Rezidans, "aile bütçesi ile dost rezidans" projesi olarak hayata geçiyor. 
 
Kendi elektriğini üreten rezidans...
 
Blok üstlerinde bulunan güneş panelleri ile üretilen elektrik, ortak ve sosyal alanlarda kullanılarak, elektrik giderleri düşürülecek. Bu enerji hem site sakinlerinin aidat giderlerine, hem de çevreye katkı sağlayacak.
 
216 REZİDANS'DA NELER VAR?
 
Konfor ve Rahatlık
 
Rezidans konforunu ev rahatlığında sunan 216 Rezidansın, 24 saat teknik servis hizmetiyle evinizdeki her türlü teknik sorunu anında çözülecek.
 
Misafirleriniz geldiğinde, resepsiyonda karşılanacak, lobide sizi bekleyecek.
Temizlik hizmetiyle daireniz istediğiniz an temizlenecek
 
Eğlence
 
Çocuklar ve büyükler için özel oyun odalarıyla her gününüz eğlence dolacak. 
Açılır kapanır yüzme havuzuyla, havuz keyfi hiç bitmeyecek, yaz kış sürecek.
Basketbol ve voleybol alanlarında spor keyfi açık havada yaşanacak
 
 
Tarz
 
İnce zevkler, yüksek standartlar ve konforlu bir yaşam... 216 Rezidans'ın dairelerinde tarzınızı yansıtın. Yaşamınızı kendiniz şekillendirin
 
Kazanç
 
Bulunduğu bölgenin ilk rezidans projesi olan 216 Rezidans, bünyesinde barındırdığı ticari alanları kiralayarak, rezidans giderlerini karşılayacak. Böylece aidat giderleri minimuma inecek. 
 
REZİDANS
 
1+1'den 3+1'e kadar değişen 123 rezidans dairesi, çok özel hizmetler ve keyifli bir yaşam 216 Rezidans'da sizi bekliyor...
 
Aileler için ideal rezidans; 216 Rezidans
 
Gerek rezidans hizmetleri, gerekse sosyal alanlarıyla bir ailenin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak, güvenli bir yaşam 216 Rezidans'da
 
216 Rezidans Nerede?
 
216 Rezidans, kolay ulaşımı ve merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Proje, Üsküdar- Çekmeköy Metrosu’na 2 dakika mesafede bulunuyor. Yapımı devam eden Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün bağlantı yollarına 5 dakika uzaklıkta konumlanan 216 Rezidans, Boğaziçi Köprüsü’ne, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na 20 dakika mesafede yer alıyor.
 
Teslim Tarihi
Projede teslimlerin 2016 yılının Haziran ayında gerçekleştirilmesi bekleniyor.
 
FİYATLAR
 
Konut alıcısına lansman dönemine özel yüzde 20 indirim yapılan projede daire bedelinin yüzde 50’sini peşin verenler borcun kalan kısmı için 60 ay sıfır faizle banka kredisi kullanabilecek. Kredi ile alımlarda 10 yıl için 0.98’den başlayan faiz oranları uygulanacak. Çalışılan bankalar arasında Akbank, Denizbank ve Türkiye Finans bulunuyor. Projeyi yapan firmanın açıklamasına göre lansman döneminde projeden daire alanlar proje bittiğinde en az yüzde 40 kar edecek.
 
1+1 dairelerin fiyatı 212 bin TL ile 295 bin TL arasında; 2+1 dairelerin fiyatı 425 bin TL ile 470 bin TL arasında; 3+1 dairelerin fiyatı ise 528 bin TL ile 555 bin TL arasında değişiyor. Projede lansmana özel fiyat listesi ve ödeme planı ile satışlar yapılıyor.

Dış Resimler

Firmanın Diğer Projeleri

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİNReklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48