IVORY TAŞDELEN

Projeyi Takip Et
TAŞDELEN Çekmeköy / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 191
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 66
Teslim Tarihi : 2014-06-01
Fiyat Aralığı : 333000
OFTON İNŞAATOFTON İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Şile yolu üzerinde, tarihte mesire yerleri ve suyu ile tanınan Taşdelen semtinde bulunmaktadır. Köprülere sadece 21 km., Kadıköy ve Üsküdar'a 23 km., Mecidiyeköy'e 26 km., Kavacık'a 21 km. , Sabiha Gökçen Havaalanına 24 km., 3.Köprü bağlantı yolunun çok yakınında ve ayrıca dünyanın en önemli finans merkezleri arasında yer alacak olan İstanbul Finans Merkezi'ne 15 km. mesafede yer almaktadır. Yakın zamanda Taşdelen'e ulaşacak metro hattı ile hayatın merkezinde olacaksınız...
 
IVORY TAŞDELEN, eşsiz konseptine uygun olarak konfor ve rahatı bir arada yaşayacağınız,standartları geride bırakan bir anlayışla tasarlanmıştır. 1+1, 2+1, 3+1, yüksek tavanlı, kilerli,teraslı dairelerimiz ile sizlere standartların üzerinde lüks bir yaşam sunuyoruz . Ivory Taşdelen'de yüksek katlarda muhteşem bir orman manzarası ile her gün yeniden motive olur, enerji toplarsınız.
 
Geniş sosyal tesis alanı, açık ve kapalı havuzları, fitness, buhar ve sauna odaları, çocuk oyun alanları, cafe ve açık mini barı ile size ayrıcalıklı bir yaşam sunar.
 
TİCARİ ALANLARIMIZ YATIRIM İÇİN SİZLERİ BEKLİYOR ! Tüm ihtiyaçlarınıza yönelik, 67 m² ile 625 m² aralığında farklı seçeneklerde , depolu, galerili, asma katlı, cadde cephe li ve yüksek tavanlı ticari alanlarımız bulunmaktadır .

Dış Resimler

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasicekmekoy-tasdelenyeni-konut-projeleriofton-insaat-ivory-tasdelen): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451