ETHEMEFENDİ KONUTLARI

Projeyi Takip Et
NO:109 , ERENKÖY Kadıköy / İstanbul Anadolu Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
TAŞYAPI İNŞAATTAŞYAPI İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Şehir içinde yaşamanın tüm avantajlarını günün anında hissetmek isteyenlerin mutlaka görmesi gereken,çok özel bir proje.
Mimari Özellikler;
İki bloktan oluşan,kışın kapalın yazın açılabilen havuz ve fitness salonu ayrıcalığı.
Lokasyon;
Ethemefendi'nin en güzel yerinde,Bağdat Caddesine yürüme mesafesinde.

Taşyapı ortaya çıkardığı tüm projelerde her zaman aynı titizlik,aynı özen ve aynı ciddiyet ile çalışmaktadır.Bu sebeple küçük veya büyük ayrımı yapılmaksızın öncelikle projenin lokasyonuna büyük önem verilir.Taşyapı imzası taşıyan tüm yaşam alanları ulaşım ve prestij bakımından İstanbul'un en özel noktalarında yer almaktadır.Bu yapıların bir diğer ortak özelliği ise en ince ayrıntısına kadar üst düzey kalite standartlarına sahip olması,sadece görünüm itibari ile değil,malzeme ve uygulama kalitesi olarak da benzersiz olmasıdır.

İnşaat sektöründe 23.yılını tamamlayan Taşyapı geçmiş yıllardaki başarılı ve proje teslim tarihlerindeki titizliği ile güvenilirlik prensibini en sıkı şekilde sahiplenmiş bir şirkettir.Lokasyon ve kalite konularındaki titizliğimizi bize duyduğumuz güven ile perçinlemiş olmaktan gurur duyuyor ve bu mutluluk ile yeni projelere adım atacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Misyonumuz,Yaşama değer katan projeler tasarlamak ve gerçekleştirmektir.
Vizyonumuz,Yatırım yaptığı her projede lokasyon güvenilirlik ve kalite ilkelerinden vazgeçmeden çalışan,Türkiye'nin guru duyduğu bir şirket olarak hizmet vermek.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasikadikoy-yeni-konut-projeleritasyapi-insaat-ethemefendi-konutlari): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451