BOSTANCI RESIDENCE

Projeyi Takip Et
BOSTANCI Kadıköy / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 56
Konut Seçenekleri : 2+1,3+1,4+1,5+1,6+1
Metrekare Aralığı : 70
Teslim Tarihi : 2014-01-01
SELİMOĞLU GROUPSELİMOĞLU GROUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Bostanci Residence olarak yapılarımızda tasarım, sağlamlık, kalite ve estetik başarı kriterlerinin en dengeli biçimde kullanıldığı, kişiye özel tasarımlar hazırlanarak beklentilerinizin en üst düzeyde karşılanmasını amaçladık. İınsan ve yeni yaşam kültürüne somut bir anlam yükledik.         

Sosyal yaşamın tüm olanakları...

BOSTANCI RESIDENCE

Sosyal yaşamın tüm olanaklarından yararlanabileceğiniz komple bir yaşam alanı olan "Bostancı residence" projesi Bostancı bölgesinde konumlandırılan proje, 3.000 m2   Arsa içerisinde  13 katlı bir blok, toplam 56  daireden  oluşuyor.

REKREASYON ALANLARI

Rekreasyon alanların da oyun parkı ve alanları, dinlenme alanı gazebo, tenis kortu, basketbol sahası, ve kapalı otopark bulunmaktadır.

DAİRE SEÇENEKLERİ

2+1      110 m2
3+1      140 m2
4+1      170 m2
3+1      170 m2
4+1      200 m2
5+1      250 m2

        
YAŞAM DETAYLARINI SİZİN İÇİN ÇÖZDÜK

Yapılarımızda tasarım, sağlamlık, kalite ve estetik başarı kriterlerini en dengeli biçimde kullandık. Kişiye özel tasarımlar yaparak beklentilerinizin en üst düzeyde karşılanmasını amaçladık. ınsan ve yeni yaşam kültürüne somut bir anlam yükledik.

GÜVENİLİR KONUTLAR

Yapılarımızda teknoloji kriterlerini bilgi ve deneyimimizle yorumlayarak beklentilerinizi değil; hayallerinizi inşa ettik.Yapım aşamasında kullandığımız malzemelerimizi mesleki bilincimiz ve uzman ekibimizle değerlendirdik.

ŞEHİR MERKEZİNDE  GÜVENLİ BİR ORTAM

Geleceğin en prestijli bölgelerinden  Bostancı da  çağdaş  yaşamın karmaşasını unutup, yaşam alanınızın keyfini ve huzurunu yaşayın.Yapım aşamasında uygulanan güvenlik donanımlarıyla tehlikenin bilinmezliklerini dikkate aldık. Çocuklarınızın ve sizin için güvenli bir mekan tasarladık.

YAPIM KALİTESİ

Çağdaş yapının,  teknolojiye dayalı  en yeni akımlarını kullandığımız "Bostancı residence" projesinde geleceğin dünyasındaki çevre ve yaşam koşullarını sorguladık. Yapıda gerek iç mekanda gerekse dış mekanda kullandığımız ürünlerde kaliteden taviz vermedik. Yapım aşamasında modern dizaynlar ile yapıyı sıradanlıktan çıkartıp, çağdaş bir yorum getirdik.

İÇİNİZ RAHAT OLSUN

Site ortamının tüm avantajları sizin ve aile fertlerinizin sosyal ve gündelik hayatlarına yansıttık. Siz şehir hayatından uzak dinlenmenin tadını çıkartırken, çocuğunuz da oyun parkında güvenli bir ortamda oyun oynuyor olacak.

ULAŞIM

Bostancı Residence Projesi'inden  ulaşım olarak , Deniz,kara ve Demiryollar kullanılabir. Avrupa yakası dahil bir çok merkezi noktaya tek vasıta imkanı, 2013 yılında tamamlanacak olan marmaray projesinin bostancı durağına 300 m mesafede bulunmaktadır.

İç Resimler

BOSTANCI RESIDENCE İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasikadikoy-bostanciyeni-konut-projeleriselimoglu-group-bostanci-residence): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451