YENİTEPE KADIKÖY

Projeyi Takip Et
FİKİRTEPE Kadıköy / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 1100
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 70-274
Teslim Tarihi : 2016-12-01
Fiyat Aralığı : 372.000 - 1.486.000
NUHOĞLU İNŞAATNUHOĞLU İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
GÜLSA İNŞAATGÜLSA İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Çağdaş mimarinin, çevreci yorumu...

Anadolu Yakası'nın merkezi Kadıköy'de yükselecek olan Yenitepe Kadıköy; Türkiye'de birçok örnek projeyi hayata geçiren Nuhoğlu ve Gülsa İnşaat liderliğinde, ilklerin mimarı Tabanlıoğlu Mimarlık'ın çizimleriyle yepyeni bir hayatın kapılarını açıyor.

Kadıköylü olmanın tüm kolaylıklarını ve cazibeleri barındıran Yenitepe Kadıköy, semtin varolan dokusuyla bütünleşmesinin yanı sıra çevresine sirayet edecek sağlıklı, kent temposunu yakalayan bir yaşam modeli öneriyor.

Yenitepe Kadıköy’de 5 Katlı baza üzerinde, üçgen formlu 21 katlı 4 konut bloğu yükseliyor. Konut bloklarının yükselerek kazandığı zemini birçok aktivitenin planlandığı ortak yeşil alan olarak değerlendiriyor.

Üçgen formunun avantajıyla kentin hiçbir noktasına sırtını dönmeyen, birbirleriyle uyumlu kütlelerin yerleşimi, kentin yeni siluetinde yer alacak estetik bir yapılar topluluğunu bir araya getiriyor; kentin doğal olarak yüksek bir noktasında yer almanın da avantajıyla, İstanbul'un herhangi bir noktasından bakıldığında “burada yaşıyorum” deme ayrıcalığı kazandırıyor.

Yenitepe Kadıköy, yapı teknolojisi ve malzeme seçimi ile olduğu kadar çevresiyle geliştirdiği ilişkisi ile de kentsel sürdürülebilirlik konusunda örnek oluşturmayı öngörüyor. Su ve enerji tasarrufu sağlayan doğa dostu yeşil bir proje olması çevreye duyarlı yaklaşımını gözler önüne seriyor.

Şehrin en görkemli ve benzersiz merkezi!

İstanbul’un en eski yerleşim birimi Fikirtepe’de yükselen Yenitepe Kadıköy, yüksek yaşam standartlarını şehrin merkezinde sunuyor. Asya-Avrupa geçiş̧ noktasında, köprülere ve tüm bağlantı yollarına hakim, toplu taşıma araçlarına çok yakın olan, kolay erişilebilen konumuyla ulaşımı sorun olmaktan çıkarıyor...

Yenitepe Kadıköy’de dört yanınızı İstanbul sarıyor.

Vaziyet Planı

İki komşu parselin yeşil süreklilik sağlanarak birbirine bağlandığı planlamada, iki parsel arasında peyzajla desteklenen, doğal bir rekreasyon ve gezi alanı oluşturuluyor.

Farklı kotlarda elde edilen girişlerde yer alan, sokaktan direkt erişim sağlanan kafeler ve dinlenme alanları, özellikle teraslarıyla, insanların bir araya gelecekleri ve rastlaşabilecekleri zeminler olarak programda yer alıyor. Yeşil dokunun sürekliliğinin öngörüldüğü peyzajla birlikte tüm bu alanlar Yenitepe Kadıköy'ün kentsel boyutta yaşam standardını belirleyecek altyapısal niteliklerinden biri oluyor.


İlk adımda ayrıcalık!

Yenitepe Kadıköy'ün ayrıcalığını daha evinize girmeden yaşamaya başlayacaksınız. Binaya adımınızı attığınız anda özenle tasarlanmış bir lobiyle karşılaşacaksınız. Her detayın daha iyi bir yaşam için, hayatı daha da kolaylaştırmak için, sizin için tasarlandığını hissederek huzuru ve prestiji aynı anda yaşayacaksınız.
Rahat bir yaşam için tasarlandı!

5 Katlı baza üzerinde, üçgen formlu 21 katlı 4 konut bloğu yükseliyor. 61 m2 ile 302 m2 arasında değişen 1+1’den 4+1’e ve yüksek tavanlı seçimlere kadar farklı büyüklük ve nitelikte birçok seçeneğin bir arada yer aldığı konut bloklarında çağdaş mimari olanaklarla birlikte merkeze ve şehir temposuna çok yakın olmanın rahatlığını yaşayacaksınız.

Daireniz hangi büyüklükte olursa olsun, her metrekaresi sizin rahatınız için tasarlanıyor. Özel tasarım dolaplar ve ankastre ürünlerle donatılan fonksiyonel mutfaklar ile ev keyfiniz kat kat artacak, akıllı armatür ve duş sistemlerine sahip modern banyolarda günün ve hayatın yorgunluğunu atacaksınız.
İstanbul’unuzun tadını salonunuzda çıkarın...

Üçgen formun avantajıyla kentin hiçbir noktasına sırtını dönmeyen Yenitepe Kadıköy’de pencereniz İstanbul’a açılacak. Dört yanınızı İstanbul saracak, İstanbul’un eşsiz manzarası hep yanınızda olacak.

Yenitepe Kadıköy, Boğaz’a ve Adalar’a karşı kahvenizi yudumlama lüksünü salonunuza taşıyacak. En güzel manzaraları evinize getiren Yenitepe Kadıköy ile İstanbul’u yaşayacaksınız.


İşiniz de içiniz de rahat olsun!

Yenitepe Kadıköy, işinize değer katacak, merkezi konumuyla sürekli değeri artan bir yatırım olacak. Beş kattan oluşan bazada yer alacak home ofislerde işinize konsantre olacak, İstanbul'un merkezinde prestijli bir yapı içinde çalışmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Asya'dan Avrupa'ya geçiş noktasının hakim bağlantı yolları üzerinde, metro, metrobüs ve tüm toplu taşıma araçlarına yakınlığıyla merkezi bir konumda yer alan Yenitepe Kadıköy; özgün tasarım özellikleri ve erişilebilirliğiyle İstanbul'un profili yüksek bir yaşam merkezi olacak. Toplantılar sorun olmaktan çıkacak. Toplantılara giderken yolda harcadığınız vakit size kalacak.

Ticari Alanlar

Yenitepe Kadıköy kapılar ve duvarlar ardında sıradan bir site yaşantısı değil; marketleri, mağazaları, restoranları, kafeleri ve sosyal alanları bulunan, çağdaş, çok işlevli çözümleri ile bir mahalle konsepti sunuyor.

Şehrin orta yerinde yeşili yaşayacaksınız!

Yenitepe Kadıköy'de dört kulenin tam ortasındaki yeşil alan içerisinde tasarlanan koşu ve yürüyüş parkurları, çocuk oyun ve aktivite alanları sizleri şehrin kargaşasından uzaklaştırıp, doğanın huzurlu ortamını yaşatacak.

Konumunun sunduğu imkanlarla çevredeki diğer parsellerden ayrışan Yenitepe Kadıköy'de farklı kotlardaki baza katlarını ve sokakları birbirine bağlayan sert zeminler, yeşil alanları düzenlemede sınırlayıcılar olarak kurgulanacak.

Parkın içinde bulunacak farklı bitkisel dokular, bazı yerlerde yükseltilip, bazı yerlerde ise renkli alt dokular halinde çoğaltılarak insan biyoritmine ciddi bir katkı sağlayacak.

Tüm bu yeşil alan içinde bir de meydan oluşturulacak. Çocuk oyun alanları, sanat sokakları ve kentsel ölçekteki su ögesiyle farklılaşacak Yenitepe Kadıköy Meydanı, bütün parkın gece gündüz kullanılan nitelikli bir kentsel yasam alanına dönüşmesini sağlayacak.

İstediğiniz her şey yanı başınızda...

Gün ışığından optimum yararlanan atriumlar, ortak alanlar, havuzlar ve fitness salonları komşuluk ilişkilerini ve sosyal hayatı pekiştirecek. Farklı kotlarda elde edilen girişlerde yer alan kafeler ve teraslar insanların bir araya gelecekleri alanlar olarak projede yer alacak.

Siz İstanbul'un eşsiz manzarasını evinizden seyrederken, çocuklarınız kendileri için tasarlanan sosyal tesislerde kaliteli vakit geçirecek. Yeşil alanda günün stresini beraber atacak, Yenitepe'nin keyfini ailecek çıkartacaksınız.

Dış Resimler

İç Resimler

Vaziyet Planı

YENİTEPE KADIKÖY İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasikadikoy-fikirtepeyeni-konut-projelerinuhoglu-insaat-gulsa-insaat-yenitepe-kadikoy): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451