KENTPLUS KARTAL

EMAY İNŞAATEMAY İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Emay İnşaat’ın KentPlus Ataşehir ve Kentplus Mimarsinan’dan sonra hayata geçirdiği PLUS konseptli 3. projesi olan KentPlus Kartal, 30.980 m² büyüklüğünde bir alan üzerinde toplam 518 konuttan oluşuyor.
 
Mimari projesi Kentplus Ataşehir projesinin de mimarı olan Yüksek Mimar Dr. Doğan Tekeli imzasını taşıyan proje, 3 farklı yapıda 8 bloktan oluşuyor. KentPlus Kartal, 1+1‘den 4+1’e farklı büyüklükteki daire seçenekleriyle her ihtiyaca yönelik çözümler sunuyor. 
 
Depreme karşı en güvenilir sistemlerden biri olan tünel kalıp sistemiyle en son deprem yönetmeliklerine uygun olarak inşa edilen KentPlus Kartal, Mart 2009’da daire sahiplerine teslim edilmeye başlamıştır.
 
Site Özellikleri
Açık - Kapalı Otopark
Özel Güvenlik Sistemi
Açık Yüzme Havuzu
Çocuk Oyun Alanları
Spor Alanları
Çocuk Kulübü
Yürüyüş Parkuru
Kafeterya
Market
 
Kartal metro istasyonuna yürüyüş mesafesinde olan KentPlus Kartal; alışveriş merkezleri ve Yeni Adliye Sarayı'nın yakın çevresinde yer alıyor. Güneyde Marmara denizinin mavi keyfini ve adaların manzarasını sunan KentPlus Kartal, her geçen gün değer kazanan bölgede çok sayıda sosyal imkanı ile önemli bir yatırım fırsatı sunuyor.
 

Dış Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasikartal-yeni-konut-projeleriemay-insaat-kentplus-kartal): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451