MONUMENTO KARTAL

Projeyi Takip Et
Kartal / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 132
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1
Metrekare Aralığı : 70-143
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 431.644 - 820.000
KUZEYYILDIZI İNŞAATKUZEYYILDIZI İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Teslim tarihi: 2014 yılının ilk ayları

Konut sayısı: 42 rezidans ve 90 home ofis.

17 yılı aşkın tecrübesi ile sektörde var olan Movipar A.Ş. ortaklığı ile kurulan Kuzeyyıldızı Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş.’nin en yeni projesi olan Monumento Kartal, yaşamınıza değer katacağınız bir alan sunuyor.

14 farklı ülkede ofisleri bulunan ve dünyanın en büyük mimari gruplarından biri olan Chapman Taylor tarafından yaratılan Monumento Kartal, “Farkı Farkedenlere” mottosu ile güven, konfor, mimari estetik, dinamizm, prestij temalarını harmanlamaktadır.

5111 m2 arazi içerisinde yer alan; 13883 m2 satılabilir alan ile bu alanlara ait 14977 m2 ortak mekânlardan oluşan Monumento Kartal, 4 adeti ticari alan, 90 adet home ofis ve 42 adet rezidans tipi bağımsız bölümden meydana gelmektedir.

Monumento Kartal’da kat bahçelerinden, toplantı odalarına, üst düzey güvenlik sistemlerinden jeneratör ve klima sistemlerine, depolama alanlarından açık-kapalı otoparklara, kat bahçelerine, spor salonlarından, açık-kapalı yüzme havuzuna, profesyonel yönetimden, vale ve shuttle servislerine kadar bir çok fayda, “Farkı Farkedenlere” sunulmaktadır.

Anadolu Yakası’nın merkezi olmaya aday, kentsel dönüşüm projesinin en önemli noktası, Kartal’da, Metro, TEM, E5, Sabiha Gökçen, Pendik Marina ve Sahilyolu’na yakınlığı ile dikkat çeken Monumento Kartal’da şehirle ve insanla entegre bir yaşam başlıyor.

“Farkın Abidesi” Monumento Kartal ile yaşamınıza değer katacak ve “Farkı, Fark edeceksiniz”.

Monumento Kartal Projesi, günümüz çağdaş inşaat teknolojileri dikkate alınarak Zemin Etüt raporu, ilgili yasal ve teknik standartlar çerçevesinde hazırlatılmıştır. Radye Jeneral Temel üzerine Betonarme Karkas sistem kullanılarak inşa edilen Monumento Kartal, son deprem yönetmeliğine uygun, tamamı ile güvenliğiniz ön plana çıkarılarak hazırlanmış bir projedir.

"Farkı Farkedenler"in yaşamlarına değer katacakları alanlar ve ayrıcalıklar sunan Monumento Kartal, satış sonrası hizmetler, proje yönetimi ve sürdürülebilirlik konularında da dikkat çekiyor.

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasikartal-yeni-konut-projelerikuzeyyildizi-insaat-monumento-kartal): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451