SİLK ROAD RESİDENCE

Projeyi Takip Et
Kartal / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 92
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 79
Teslim Tarihi : 2014-12-01
Fiyat Aralığı : 175000
SANEM MİMARLIK VE MÜHENDİSLİKSANEM MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
PROJE TESLİM TARİHİ : Projenin teslim tarihi ilk etap için 2014 yılı sonu, ikinci etap için 2015 yılının sonu olarak planlanıyor. 
 
Tüm verilerin iyice elenip, sıkça dokunduğu özgün mimari…
* Kuzeyimiz geniş bir bulvar güneyimiz ise park. Binalar doğu-batı kuzey-güney yönünde konumlandırıldı.
* Bütün daireler gün ışığından ve güneşten günboyu yararlanıyor.
* Resepsiyon ve tüm bina girişleri, merdivenler, sahanlıklar geniş ve aydınlık.
* Daireler (1+1 ler hariç) çift cepheli, salonların hepsi yeşil alana, odalar ise ana bulvar, cadde, park veya komşu parsellere bakıyor.
* Arazinin sınırlarını yapraklarını dökmeyen bitki örtüsü; defne, leylandi ve iğne yapraklılar belirliyor.
* Yeşil alanda, çocuk bahçesi, oturma grupları ve açık yüzme havuzu bulunmakta.
* Sosyal alanının kapalı bölümünde, toplantı salonu, sauna, feetness ve fizik tedavi ünitesi yer almakta.
* Kafeterya açık havuza bakmakta ve açık havuza da servis verecek konumda.
* Residence hizmetlerinin sunulduğu birimlerin; elektrik ve mekanik onarım, kuru temizleme, ütü ve çamaşır, housekeeping hizmetlerini veren bölümü de sosyal alanın kapalı alanında yer almakta.
* Her daire için giriş ve çıkışları rahat, standart ölçülerde kapalı otopark alanı bulunmakta, vale parking, oto yıkama hizmeti verilmekte.
 
Her aşamada denetime açık üretim politikası
* Sağlam Zemin ( Kurtköy formasyonu). Sismik etüd, drenaj, bohçalama, radye temel. Zemin, temel, beton (C 30-37) ve kaliteli donatıyı bir araya getiren 8.5 şiddetindeki depreme mukavim statik proje.Yaşamın kesintisiz devamını sağlayacak (asansör, genel aydınlatma için) acil durum jeneratörü.
* İstisnasız her dairenin kat bahçesi bulunmakta.Daire yüksekliği 3.20 olup, asmolen ve asma tavan hariç net  2.75 m.
* Yeşil bina sertifikasına adaylığı tamamlayan, genel ve daire giderlerini düşüren elektrik ve mekanik proje.
* Yağmur suyunun, depolanıp kullanılması,
* Genel aydınlatmada güneş enerjisinden yararlanma ,
* Duvar , taban ve tavanda ses ve ısı izolasyonu,
* Ses ve ısı izolasyonunda en başarılı uygulama olan film kaplı ısıcam (şişe cam- konfor),
* Fitings,radyatör ve armatürlerde Kalde kalitesi,
* Görüntülü diafon, internet, telefon,uydu tv,
* Tüm ince işlerde; ıslak ve oda zeminlerinde, mutfak dolap tezgah, iç kapı ve aksesuarlarında, badana ve boyada, renk ve tür seçeneklerinin sunulduğu, uygulandığı..istenirse iç dekorasyonun da gerçekleştirildiği butik çözümler. 
 
Mimari proje Sanem Mimarlık ve Mühendislik tarafından gerçekleştirilmiştir.
 
Genel Hizmetler;
* Reception ve ön büro,
* Yaşamınızı kolaylaştıran modern hayatın gerektirdiği her türlü sekreterlik hizmetleri ;
* sağlık kuruluşlarından randevu alımı,
* teknik servis hizmeti
* Uçak, tren,… bilet temini, taksi…
* turistik gezi,sosyal etkinlikler rezervasyonu , davet ve toplantı organizasyonu,…
* 24 saat profesyonel güvenlik,
* Kafeterya
* Genel yeşil alan ve açık havuz bakımı,
* Vale parking ve oto yıkama,
 
Size özel Hizmetler;
* Düzenli tıbbi kontrolden hastane bakımına kadar her düzeyde sağlık hizmeti ,
* Fizik tedavi danışmanlığı ve fizik tedavi olanağı,
* Çocuk kulubü ve aile terapisi danışmanlığı,
* Daire içi periyodik temizlik,
* Çamaşır ve kuru temizleme,
* Kat ve teras bahçeleri için bahçevanlık hizmeti.
 
Yatırım Değeri
 
Sürekli Kazanç
Yıllar geçtikçe artarak değerlenecek bir yatırım
* Bölge çok hızlı bir şekilde, iş, ulaşım, eğitim, sağlık, sosyal, sportif ve kültürel anlamda gelişmekte, büyümekte ve dolayısı ile değerlenmektedir.Özellikle ülkemizin en büyük ve sürekli gelişmekte olan organize sanayi bölgesine, ek üniteleri ile birlikte hızla gelişen havaalanına, yapımına başlanmış olan en önemli tekno parka ve ayrıca bunlara hizmet sunan ve sunacak olan sektörlerin yarattığı iş olanaklarına İstanbul’un hiç bir bölgesi sahip bulunmamaktadır
* Yanıbaşınızdaki veya yakın çevrenizdeki iş imkanları sayesinde, trafikte egzoz gazı yutarak ömrünüzü tüketmeyecek, zamanınızı sevdiklerinizle, kendinize ayırarak dolu dolu yaşayabileceksiniz. Bundan daha değerli ne olabilir?..
* İyice elenip sıkça dokunmuş özgün mimari, kaliteli malzeme ve özenli bir işçilikle gerçekleştirilen binalar yorulup eskimeyecek (dökülmeyecek) bölgenin değerlenmesine koşut olarak yatırımcısına kazandıracaktır.
* Daireler ; doğramaları monte edilmiş, mantolama ve dış boyası tamamlanmış, iç tesisatları bitirilmiş, daire kapıları takılmış, kısaca kaba inşaat olarak bitirilip; ıslak ve oda zeminleri, fayans ve seramikler, vitrifiye ve armatürler, tezgah ve dolaplar, boya ve badana ise örnek dairemiz gibi veya farkını ödemek kaydı ile talebe göre anahtar teslimi tamamlanacaktır.
İç mekanların tamamen istege göre butik anlayışla üretilmesi, dairelere farklılık kazandırıp sizin çizgilerinizi taşıyan, sadece size özgü sıcak bir yuva oluşturacaktır.
* Genellikle yaşandığı gibi; konut alındıktan, hatta yerleştikten sonra hiçbir konuda değişiklik yapmak, tekrar maddi ve manevi külfete katlanmak durumunda kalınmayacaktır.
* Konut içi yerleşimlerde görülen eşyalar gerçek boyutlarındadır. Planlarda belirtilen ölçekleri kullanarak kolaylıkla kendi eşyalarınızı kendi zevkinize göre şimdiden yerleştirebilirsiniz.
* Dairelere değer katan bir başka unsur ise ; tavanların asma alçı tavan olup üzerilerine ses ve ısı yalıtımı için taş yünü döşenmesidir. 3.20 olan daire yüksekliği, asma tavandan sonra net 2.75’dir.
* Tüm konutların isterse balkon olarak da kullanabileceği ya da kendi zevkine göre yeşillendirebileceği küçük bir kat bahçesi bulunmakta, böylece rezidansın sadece bazı daireleri değil, tümü ayrıcalık kazanmaktadır.
* Her dairenin kapalı otoparkta, rahat giriş çıkış yapabileceği, nizami ölçülerde bir araçlık yeri vardır. Yeşil alana araç girişi ve park edilmesi mümkün değildir. Böylece yeşil alan zaman içerisinde ne açık otoparka dönüşecek, ne de araç sahipleri sokaklarda araçlarını park etmek için yer arayacaklardır.
* Rezidans hizmetleri gerçekçi olarak tasarlanmış ve uygulanacaktır.
Projede belirtilen hizmetlerin sunulabilmesi için her türlü detay düşünülmüş, gerekli mekanlar tasarlanmış ve ayrılmıştır. Bu hizmetler yatırımınıza değer katarken, güvenlik resepsiyon, bakım ve onarım gibi genel harcamalar hariç, faydalananın ödemesi koşulu ile aidatların klasik site aidatlarının üzerine çıkmaması sağlanacaktır.
* Gerek malzeme gerekse işçilik ile ilgili bilgileri teknik şartnamede inceleyebilir, inşaa aşamasında ise dilediğiniz zaman yerinde tetkik edebilir veya ettirebilir, bizzat elinize metre alıp proje ile karşılaştırabilirsiniz.
 
KONUM-YERLEŞİM-BÖLGESEL AVANTAJLAR
 
* Doğudan batıya , güneyden kuzeye ülkemizin ve Dünya’nın bütün önemli merkezlerine uçabilir, karayolu ile en ücra köşelere ulaşabilir, istediğiniz yöne yelken açabilir, antik ipek yolunda yolculuğa çıkabilirsiniz…
* Sabiha Gökçen hava limanına 2km, Tem otoyoluna 3, E-5′e 5km, Pendik deniz otobüsleri ana terminaline, yat limanı ve Ro-Ro limanına 6 km. Demiryoluna ve Marmaray hattına 5km.
* Ülkemizin en gözde iş merkezleri ve iş olanakları ,İstanbul’un önemli eğitim ve sağlık kuruluşları yanıbaşınızda…
* Türkiye’nin en büyük organize sanayi bölgesine ,Dünya’nın en hızlı gelişen ve en güvenilir havaalanına , bölgenin en kapsamlı uçak bakım merkezine ve ülkemizin ilk Teknoloji parkına komşu.
* Üç üniversite , onlarca özel ve resmi okul ve farklı eğitim kurumu.-İstanbul’un en modern ve en yeni üniversite hastanesi, çok yakınında modern özel bir hastane..
* Alışveriş merkezlerinden semt pazarlarına kadar yüzlerce seçenek…
* Viaport, Atlantis AVM, Kipa, Carrfour, Migros, … tüm canlılığı ile Kurtköy merkez çarşısı ve semt pazarı yanıbaşımızda…
* Kamuya açık kültürel, ve sportif merkezler… Seçkin konaklama tesisleri ve onlarca yepyeni proje…
* Sabancı Üniversitesi Kültür merkezi, Atlantis ve Viaport sinema salonları, olimpik yüzme havuzu, açık ve kapalı spor salonları, lunapark…
* Titizlikle uygulanan şehircilik kuralları…Uçuş güvenliği nedeniyle verilen sınırlı yükseklik , ve bu nedenle kesinlikle değişmesi mümkün olmayan yoğunluk…
* Doğalgaz, elektrik, su, kanalizasyon, telekomünikasyon ağı,  geniş caddeleri ve bulvarları ile tüm altyapısı tamamlanmış bir bölge.
 
Alt yapısı tamamlanmış bir bölgede, yıllar geçtikçe artarak değerlenecek bir yatırım…

Dış Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasikartal-yeni-konut-projelerisanem-mimarlik-ve-muhendislik-silk-road-residence): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451