FacebookTwitterKünye|Hakkımızda|Basında YeniProjeler.com|Servisler|Sektörel Haberler|İletişim
ÜYE GİRİŞİ | KURUMSAL GİRİŞ

Yeni Projeler Logo
İSTANBULANKARAANTALYAİZMİR
KURTKÖY - İSTANBUL Anadolu YakasıEMİNEVİM

5YÜZ60 KURTKÖY

12 Aralık 2013 Perşembe
Mail At
5YÜZ60 KURTKÖY
Projenin Teslim Tarihi : Projenin 2016 yılının Eylül ayında teslim edilmesi planlanıyor.
 
Fethin 560. yılında, Eminevim'den 5YÜZ60 Kurtköy... 1991 yılından bu yana 60.000'in üzerinde aileyi faizsiz bir şekilde ev sahibi yapan Eminevim'den İstanbul'un fethinin 560. yılında İstanbul Kurtköy'de muhteşem bir proje, 5YÜZ60 Kurtköy...
 
Kalite ve şıklığın yansıtıldığı uygun fiyat politikasının uygulandığı bu projede aileler de düşünülerek her ayrıntı hesaplandı. Eminevim güvencesi ile sunulan 5YÜZ60 Kurtköy, İstanbul'un hızla gelişen, modern yüzü olmaya aday Kurtköy içinde adeta parlayan bir yıldız olacaktır.
 
AYRICALIKLAR
 
Gelişmiş Mimari Modern Tasarım
Eminevim'den yep yeni bir yaşam alanı 5yüz60 Kurtköy... Gelişmiş mimari tekniklerin modern bir tasarımla buluşması, hayatı kolaylaştıran daha yaşanır hale getiren detaylarla donatılmış mükemmel bir proje...
 
İstanbul’da Yaşamın Merkezi
Eminevim 5yüz60 Kurtköy, İstanbul Anadolu yakasının parlayan yıldızı konumundaki Kurtköy'de güzel yaşamın kapılarını açıyor. Şehrin tüm imkanlarından yararlanabileceğiniz bir yaşam alanı...
 
Prestijin Kapısını Aralayın
5yüz60 Kurtköy, bulunduğu bölgenin iddialı projeleri arasında yer almakla birlikle prestijli bir hayatın da yüzüdür. Ev insan hayatının büyük bir bölümüdür. Prestijli bir hayatın kapısını 5yüz60 Kurtköy ile aralayın.
 
Ev, Ailedir...
Ev, hayattır, ailedir. ailenizle birlikte huzur ve mutluluk içinde yaşayabileceğiniz mekanlardır. Eminevim 5yüz60 Kurtköy'de aile yaşamını ön planda tuttuk. Huzur ve mutluluğunuz için detayları sizin için yeniden tasarladık.
 
Çocukların Eğlenceli Dünyası
5yüz60 Kurtköy hayatımızın neşesi çocuklara eğlenceli bir dünya sunuyor. Oyun alanları, parklar, doya doya oynayacakları yeşil alanlar onları bekliyor.
 
Güven İçinde Yaşamak Güzeldir
Eviniz'de huzur ve güven içinde yaşayabilmeniz için 5yüz60 Kurtköy'de bütün detayları düşündük. Üst düzey güvenlik sistemleri ve özel güvenlik görevlileri sizin ve ailenizin güvenliği için 5yüz60 Kurtköy'de...
 
Her Yer Size Yakın, Siz Her Yere
5yüz60 Kurtköy konumu itibariyle alışveriş merkezlerine, spor tesislerine, otoyollara, Sabiha Gökçen Havaalanı'na, okullara, denize ve ihtiyacınız olan her yere yakınlığıyla dikkat çekiyor.
 
Ev, Kazanmaktır
Alırken kazandıran bir proje olan 5yüz60 Kurtköy; yatırım değeri yüksek, hızla gelişen bir bölgede yer alıyor. 5yüz60 Kurtköy sizi hem iyi bir yaşama hem de kazandıran bir yatırıma davet ediyor.
 
Kurtköy'de Baş Döndüren Değişim
kurtköy, istanbul'un hızla gelişen ve değişen bölgelerinin başında geliyor. Gözle görülür bu hızlı değişim Kurtköy'ün değerine değer katıyor. Sabiha Gökçen Uuluslararası havalimanına yürüme mesafesinde bulunan 5yüz60 Kurtköy etrafında bulunan pek çok alışveriş merkezine yakınlığıyla dikkat çekiyor. Yakın zamanda hayata geçecek olan Teknopark İstanbul Kurtköy'ü ve bölgedeki projeleri daha değerli hale getirecektir. Kurtköy'de yakın zamanda hayata geçecek önemli projelerden biri de Habom (havacılık bakım onarım ve modifikasyon merkezi) Kadıköy Sabiha Gökçen arası metro ile ulaşım da önümüzdeki yıllarda bizi bekleyen değişimler arasında... 5yüz60 Kurtköy Pendik Marina ve İstanbul Park'a yakınlığıyla da dikkat çekiyor.
 
Alışveriş
Eminevim 5YÜZ60 Kurtköy projesi kendi içerisinde yer alan 8 büyük mağazanın yanı sıra Viaport AVM, Atlantis AVM, Metro Grosmarket, Pendorya, Neomarin ve Pendik Marina Çarşı gibi büyük alışveriş merkezlerine yakınlığıyla dikkat çekiyor.
 
Kreş
Kreş sadece birkaç adım uzaklıkta... Çocuklarınızı gönül rahatlığıyla bırakabileceğiniz, üst düzey donanıma sahip kreş çocuklarınızın küçük yaşta başlayacağı eğitim için vazgeçilmeziniz olacak.
 
Havuzlar
Eminevim 5YÜZ60 Kurtköy'de havuz keyfiniz için her şey düşünüldü. Proje içerisinde bay ve bayanlar için ayrı ayrı iki adet kapalı havuzun yanı sıra açık alanlarda iki adet süs havuzu ve şelalelerle süslenmiş su peyzajı bulunmaktadır.
 
Kapalı Otopark
Eminevim 5YÜZ60 Kurtköy'ün ayrıcalıkları arasında önemli bir yere sahip her daireye özel kapalı otopark, hayatı kolaylaştırırken aracınızın güvenliği için de son derece önemlidir.
 
%80 Yeşil Alan
3 blokta yükselen Eminevim 5YÜZ60 Kurtköy'ün %80'i yeşil alan ve muhteşem bir peyzaj için ayrıldı. Çocuklarınızla birlikte dinlenip yürüyüş yapacağınız alanlar özenle tasarlandı. Temiz bir havada günün yorgunluğunu atacağınız dinlenme ve yürüyüş alanları sizi bekliyor.
 
Dinlenme Alanları
İster tek başınıza ister komşularınızla birlikte dinlenip hoşça vakit geçirebileceğiniz dinlenme alanları 5YÜZ60 Kurtköy'de sizi bekliyor. Havuz kenarına tasarlanan özel alanların yanı sıra kış aylarında kapalı dinlenme salonları, sauna ve buhar odası sizleri bekliyor.
 
Spor Alanları
Sağlıklı yaşam için sporun gerekliliğine inanıyoruz. Bu düşünceyle 5YÜZ60 Kurtköy içerisinde hem açık hem kapalı pek çok spor alanları sunuyoruz. Bay ve bayanlar için iki ayrı tam donanımlı fitness salonu, voleybol sahası, basketbol sahası ve tenis kortu sporu ve eğlenceyi birlikte sunuyor.
 
Güvenlik Sistemleri
Ev hayattır. Hayat ise güvenli olduğu zaman güzeldir. 5YÜZ60 Kurtköy'de güvenle ve güven içinde yaşamanız için üst düzey güvenlik sistemleri özel güvenlik görevlileri ile desteklendi.
 
Çocukların Oyun Alanları
Eminevim'in her projesinde önemli bir yere sahip olan çocuklar, bu projede de ön plana çıkıyor. Hayatın neşesi çocukların neşesine neşe katmak için 5YÜZ60 Kurtköy içerisinde açık ve kapalı oyun alanları tasarlandı. Çocukların mutluluğu ön planda tutuldu.
 
Konum Bilgileri
Sabiha Gökçen Hava Limanı: 1km 
Viaport Avm: 1km 
Teknopark: 300m 
İstanbul Park 4.7km 
Sahil Yolu: 8km 
Pendik Marina: 10km 
Kurtköy Gişeler: 800m 
Sabancı Üniversitesi: 5km 
Koç Lisesi: 3km 
 
Genel Özellikler
Asansör
Bahçe ve Park
Açık Otopark
Kapalı Otopark
 
Sosyal İmkanlar
Oyun Parkı
Buhar Odası
Kapalı Yüzme Havuzu
Sosyal Tesisler
Sauna
Restoran / Cafe
 
Spor Aktiviteleri
Basketbol Sahası
Voleybol Sahası
Tenis Kortu
Fitness Salonu
 
Güvenlik Özellikleri
Güvenlik Kameraları
24 Saat Güvenlik
Konut Güvenliği
Yangın ve Duman Dedektörü
Çelik Kapı
Otomatik Yangın Söndürme Sistemi
Görüntülü İnterkom Sistemi
Güvenlikli Giriş
 
Teknik Özellikler
Merkezi Sıcak Su
Hidrofor
Merkezi Kablolu Televizyon
Doğalgaz
Paratoner
Su Deposu
Jeneratör
Uydu TV Altyapısı

Detaylı bilgi almak için 444 01 32 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İSTANBUL Anadolu Yakası KURTKÖY BÖLGESİNDE EN ÇOK İNCELENEN PROJELER

GARDENPLANETGARDENPLANET

PROJE HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

ARMA BUSİNESS & LİFEARMA BUSİNESS & LİFE

PROJE HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

MİRA KURTKÖYMİRA KURTKÖY

PROJE HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

VİA PORT HOUSES & SUITES VİA PORT HOUSES & SUITES

PROJE HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

ALİZEPARK EVLERİALİZEPARK EVLERİ

PROJE HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

STİLLİSTANBULSTİLLİSTANBUL

PROJE HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


EMLAK KONUT PROJELERİ
PROJELERDE SON DURUM

Osman Cihad Esen
cihad.esen@yeniprojeler.com

Isı Yalıtımıyla Enerji Tasarrufu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Kat karşılığı inşaat sözleşmelerinde dikkat edilmesi gereken hususlar

Fatih Karakaş
fatih.karakas@kentselplatform.com

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Av.Cihat Demirbağ
avukat@cihatdemirbag.com.tr

Kentsel Dönüşümde 2016 Kira Yardım Miktari Arttı

Yüksek Mimar Müge Turgay Karamuk
mugeturgay@mugeturgaymimarlık.com

Bir Mimar Açısından Kentsel Dönüşümyeni konut projeleri iphone da


Haritada konut projeleri


KREDİLER


DEKORASYON


ENERJİ SEKTÖRÜ

Yeni Projeler Kentsel Dönüşüm Uzmanı Çevrimdışı