MİNİTOLİA

Projeyi Takip Et
KURTKÖY Pendik / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 102
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1
Metrekare Aralığı : 35.00-75.00
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 75000TL-115000
ANADOLUM İNŞAATANADOLUM İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Her Geçen Gün Zirveye Daha da Yakınız!

Güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla bugünlere gelen Anadolu İnşaat, geleceği şimdiden yapılandırıyor. Kalitesinden asla ödün vermeyen Anadolu İnşaat güçlü ve güvenilir yapısıyla fark oluşturuyor.

1995 yılından beri faaliyet alanımız olan inşaat sektörüyle ilgili birçok alanda iş tecrübesine sahip firmamız, konusunda uzman ve mühendislerden oluşan ekibiyle sizlere daha iyi hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Anadolu İnşaat yaptığı tüm işlerde teknoloji ve insan gücünü birleştirerek sağlam, güvenli, ferah, düzenli ve ekonomik yapılar inşaa etmektedir.

Anadolu İnşaat olarak hedefimiz sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti, en kısa sürede ve en doğru şekilde gerçekleştirmektir. Yaptığı tüm projelerin zemin etütlerini Jeofizik Mühendisleri Odası ile buna bağlı kurum ve kuruluşlara yaptırmaktadır.
Planlama Hizmetleri

Anadolu İnşaat müşterilerinin projelerini hayata geçirebilmeleri için ihtiyaç duydukları tüm planlama hizmetlerini sunmaktadır. Doğaldır ki, her projenin gerektirdiği uygulamalar müşteri, iş alanı ve uygulandığı ülkeye göre değişmektedir. Bu nedenle, sunulan hizmetlerin ayrıntılı olarak belirlenmesi esastır. İyi hazırlanmış metodoloji, başarılı planlamanın ön koşuludur. Disiplinlerin kesiştiği tüm noktalarda koordinasyonu sağlamak, farklı çalışma paketlerinin uygulanmasının can alıcı noktasıdır. Nitelikli planlama ise, projenin başlıca dönüm noktalarının disiplinler arası bakışla değerlendirilmesiyle mümkündür. Bu hizmet doğrultusunda firmamız tarafından her türlü fabrika, depo, villa, konut, site projelendirilir, imalatı yapılır.
Misyonumuz & Vizyonumuz
 

İnşaat sizlere en kaliteli hizmeti ulaştımayı hedef olarak kabul etmektedir. Sizlere bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olabileceğiniz ortamlar hazırlamak için çok çalışan ekibiyle Anadolu İnşaat, geleneksel inşaatçılık kalıplarından ç›karak, daha modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir...

Firmamız projelerinde bilinçli çalışanlar kullanarak büyüme sürecini devam ettirirken çevre değerlerinin korunmasında da önemli rol oynamaktadır. Emeğe ve ticari etik değerlere saygı firmamızın temel prensiplerindendir. Hedefimiz yurtdışı projelerinde de yer alarak doğru adımlarla geleceğe yürümektir.
Geleceğin Temellerini Bugünden Atıyoruz

Anadolu İnşaat sizlere en kaliteli hizmeti ulaştımayı hedef olarak kabul etmektedir. Sizlere bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olabileceğiniz ortamlar hazırlamak için çok çalışan ekibiyle Anadolu İnşaat, geleneksel inşaatçılık kalıplarından ç›karak, daha modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Firmamız projelerinde bilinçli çalışanlar kullanarak büyüme sürecini devam ettirirken çevre değerlerinin korunmasında da önemli rol oynamaktadır. Emeğe ve ticari etik değerlere saygı firmamızın temel prensiplerindendir. Hedefimiz yurtdışı projelerinde de yer alarak doğru adımlarla geleceğe yürümektir.
 

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasipendik-kurtkoyyeni-konut-projelerianadolum-insaat-minitolia): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451