SELECTİVE SAMANDIRA

Projeyi Takip Et
FATİH MAH. YAKACIK CAD. NO.37 Sancaktepe / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 72
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 81
Teslim Tarihi : 2015-01-01
ALPER İNŞAATALPER İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul'un değişen, gelişen ve yükselen merkezi Samandıra'da... Gürültünün uzağında, huzurun yakınında... Stresin dışında, mutluluğun odağında... Mavinin kıyısında, yeşilin ortasında sınırsızın rahatlığı, prestiji ve güveni... Hep istediğiniz, hep düşlediğiniz gibi... Ancak sınırlı sayıda... 10.830 m2'lik geniş bir alan üzerinde 6'şar katlı üç bloktaki sadece 72 dairenin yer aldığı Selective Samandıra, yaşama dair tüm gereklilikleri sadece bir gün değil her gün sınırsızca ve doyasıya yaşatacak... 

Yetişkin ve çocuk havuzları, geniş güneşlenme alanları, fitness center'ı, sosyal aktivite alanları, spor kompleksleri, 24 saat güvenliği, kapalı otoparkı, hazır TV ve teknoloji altyapısı, ferah ve konforlu yaşam alanları, özel mimarisi ve merkezi lokasyonuyla komple bir yaşam alanı olan Selective Samandıra, kendisine ev sahipliği yapacak 72 şanslı kişiyi bekliyor.
 
Biri neden siz olmayasınız?
 
Değerli olduğu kadar merkezi...
İstanbul'un her geçen gün gelişen, değişen ve yükselen merkezlerinden biri haline gelen Samandıra, ulaşımdan deprem güveliğine sunduğu birçok avantajla geleceğe yatırım yapmak isteyenlerin dikkatini çekiyor. Hava, kara ve deniz yolu ulaşımlarının tam göbeğinde yer alan Samandıra Bölgesi, Gebze-İstanbul hattının arasında kalan lokasyonuyla her iki yöndeki iş imkânlarına da yakın bir konumda bulunmaktadır.
 
Ayrıca Ümraniye, Kartal, Maltepe bölgelerinin yanı sıra Fenerbahçe Samandıra Tesisleri ve Pendik İDO Deniz Otobüsü İskelesi'ne kolayca ulaşılabilecek bir noktada yer alan Samandıra, yakında Türkiye'nin yeni finans merkezi olacak Ataşehir'e olan yakınlığıyla değeri ve önemi her geçen gün artan bir merkez konumundadır. Bu doğrultuda Selective Samandıra'ya sadece bir konut olarak değil geleceğe yönelik kazançlı ve doğru bir yatırım olarak bakmakta pek de haksız sayılmazsınız.
 
Tescilli yaşam standartları sizi bekliyor!
Selective Samandıra'nın projelendirme aşamasında yapılan ekspertiz çalışması sonucunda, bulunduğu lokasyonun yanında eğitim, ulaşım ve iş imkanları açısından yatırıma değer bir proje olduğu tespit edilmiştir. Buna göre; kara, deniz ve hava yoluyla kolayca ulaşılabilecek bir konumda yer alan Selective Samandıra, ana arterlere olan yakınlığı sebebiyle ulaşım sorunu yaşanmayacak bir lokasyona sahiptir. TEM otoyoluna olan bağlantısı sayesinde Boğaziçi ve F.S.M. köprülerinden herhangi birini kullanarak Maslak ve Levent bölgelerindeki iş merkezlerine kolayca ulaşılabilen bir konumda bulunan Selective Samandıra'dan E-5 Karayolu, Sabiha Gökçen Havalimanı, İDO Pendik ile Gebze Eskihisar Arabalı Feribot İskelesine de rahat bir şekilde ulaşılabilmektedir. 
 
Maltepe Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi ve Koç Lisesi gibi Türkiye'nin önemli eğitim kurumlarına olan yakınlığı ve arazi yapısının düz olması gibi etkenler projenin yatırım değerini daha da güçlendirmektedir. Ayrıca tüm dünyanın yakından takip ettiği uluslarası bir yarış organizasyonu olan Formula 1'e son yıllarda ev sahipliği yapan Kurtköy F1 Pisti'ne olan yakınlığı, Selective Samandıra'ya sosyo-kültürel olarak da değer katmaktadır.
 
İstanbul'un hızla modernleşen bölgelerinden biri olan Samandıra'nın, Gebze ve Kocaeli gibi sanayi bölgeleri ile Ümraniye, Kartal ve çok yakında Türkiye'nin Finans Merkezi'ne dönüşmesi planlanan Ataşehir, Real, Praktiker, Maltepe CarrefourSA ve VIAPORT AVM gibi merkezlere olan yakınlığı, Selective Samandıra'nın lokasyon değerine değer katmaktadır.
 
Bunun yanında projenin yakın çevresinde bulunan Ömerli Barajı Havzası nedeniyle, "uzun mesafe koruma kuşağı"nda yer alan bölgede insan sağlığını tehdit edecek yapı ve faaliyetlerin yapılamaması, Selective Samandıra'nın ne kadar sağlıklı bir tercih olduğunu da göstermektedir. Mercedes Koluman ve Peugeot gibi iki büyük firmanın yanı başında yer alan Selective Samandıra, ayrıca Sabah Gazetesi Baskı-Dağıtım Tesisleri ve çeşitli lojistik firmalarına olan yakınlığıyla iş imkanları bakımından da yatırıma değer bir yaşam projesi olarak dikkat çekmektedir. Yakın bir zamanda İstanbul için önemli bir çekim merkezi haline gelecek Samandıra'da inşa edilen Selective Samandıra'nın kendi bünyesinde yer alan Selective Shops ise, ticari anlamda yatırım yapmak isteyenlere kazanç fırsatı sunuyor.
 
Mütevazi olamayacak kadar iddialı!
Dikine yükselen beton yığınlarının içine hapsedilmiş ruhsuz yaşam biçimlerinden sıkılmış olanlar için, yeşilin ortasında, az katlı ve zengin bir mimari konsept sunuyor, Selective Samandıra… Her çizginin, her ayrıntının ve her dokunun titizlikle tasarlandığı dış cephe mimarisiyle prestijli bir duruş sergileyen Selective Samandıra, ilk tercihi dış görünüş olmayanların bile kendini alamayacağı kadar iddialı…
 
Her metrekarede konforu, ferahlığı ve tabi ki kolaylığı sınırsız bir biçimde yaşatmak için ayrıntıların incelikle düşünülüp tasarlandığı Selective Samandıra'nın iç mekanlarında seramikten boyaya, parkelerden aydınlatmalara her noktada en iyi ürünlerin uzmanlar tarafından uygulanarak size teslim edileceğinden emin olabilirsiniz. 
 
Güvenliğiniz emin ellerde!
Huzurlu bir yaşam için güven şart. Sizi huzur içinde yaşatmak adına düşünülmüş tüm güvenlik önlemleriyse Selective Samandıra'da yüksek seviyede uygulanmaktadır. Burada 7 gün 24 saat tek noktadan kontrollü giriş-çıkış sistemi, gerekli noktalara yerleştirilen güvenlik kameraları ve sitenin dört bir yanını çevreleyen, betonarme sistemle üretilmiş güvenlik duvarları sayesinde sınırsız emniyet şartlarının sunduğu güven duygusunu doyasıya yaşayacaksınız.
 
Üstelik yüksek deprem standartları ve yönetmeliğine uygun olarak inşaasında radye temel ve betonarme karkas sistemleri kullanılan Selective Samandıra'da huzur içinde uyuyabileceksiniz. Ayrıca Selective Samandıra'daki güvenlik önlemleri sayesinde can güvenliğinizin yanında otoparktaki araçlarınız 7/24 korunurken, deponuzda sakladığınız eşyaları da kilit altında güvenle saklayabileceksiniz. 
 
Sınırlı sayıda sınırsız alışveriş...Biri sizin
Restoranttan cafeye, kuaförden markete eviniz ve kendinizle ilgili günlük her türlü ihtiyacı tek mekanda çeşitlilik içinde bulabileceksiniz. Giyim mağazalarıyla, modayı; fast food, cafe ve restorantlarıyla lezzetli anları, bakliyattan hazır gıda ürünlerine, sebzeden meyveye her türlü gıda gerekliliğini sunan marketiyle alışveriş keyfinin doyasıya yaşanacağı Selective Shops'ta aradığınız her şeyi elinizle koymuş gibi bulacaksınız.
 
Selective Shops, nerede diye soracak olursanız, sitenizin hemen yanıbaşında.
 
Sınırlı sayıda sınırsız otopark...Biri sizin
İstanbul'da park yeri büyük problem… Ama siz tıpkı diğer problemler gibi park sorununu da unutabilirsiniz. Nedeniyse çok basit. Tüm araçların giriş ve çıkışının tek kapıdan kontrollü olarak gerçekleştirileceği Selective Samandıra'nın geniş ve kapalı otoparkında, sitede yaşayan herkes için bir park yeri var.
 
Üstelik kapalı otopark sistemi sayesinde egzoz dumanının yarattığı hava kirliliği evinizden uzak olurken, site içinde çocuklar trafik ya da kaza riski olmadan rahatça koşup oynayacak… 
 
Sınırlı sayıda sınırsız serinlik...Biri sizin
Yazın o sıcak ve kavurucu günlerinde işi stresi, trafiği gürültüyü, derdi telaşı geride bırakın. Çünkü yapabileceğiniz en güzel şey, kendinizi mavinin ruhu dinlendiren serinliğine bırakmak… Sonrasında ise ister sevdiklerinizle havuz oyunları oynayın, ister deniz yatağının üzerinde kendinizi huzurun kollarına bırakın, ya da yüzerek zinde kalın...
 
Ama tüm bunları Selective Samandıra'da dilediginiz her gün yapabileceğinizi de sakın unutmayın. Havuz keyfi sonrası güneşlenme keyfine değinmiyoruz bile. Burada tercih sizin, tatil tadındaki hayat da… Ama tek bir şartımız var, o da çocuklar kendilerine ayrılan mini havuzda, yetişkinler de büyük havuzda sınırsız serinliğin keyfini çıkarmalı…
 
Sınırlı sayıda sınırsız doğa...Biri sizin
Şehirde insan en çok neyi özler? Açık hava desek… Yanına da teninizi ısıtan güneşin sıcaklığını eklesek… Ve yemyeşil doğa, olmazsa olmaz desek… Tabi sıcacık bir çay, kahve veya içinizi ferahlatacak bir meşrubat eşliğinde dostlarla yapılan keyifli sohbetleri de unutmamakta fayda var.
 
İstanbul'da artık zor bulunan tertemiz bir hava ve yemyeşil bir atmosferi bulabileceğiniz Selective Samandıra'nın sosyal alanlarında, özlem duyduğunuz şeyleri yaşamanız için sizi bekleyen sınırsız imkanlar var. Örneğin iş yoğunluğundan tatile zaman ayıramasanız bile, tüm yazı bronz bir tenle geçirmenizi sağlayacak teraslar sayesinde güneşlenme keyfini evinizde yaşayabileceksiniz. Bitmedi...
Şöyle en sevdiğiniz kitabı alıp, şırıl şırıl su sesinin ve kuş seslerinin birbirine karıştığı bir havuz karşısında kendinizle başbaşa kalıp, ruhunuzu dinlendirmeye ne dersiniz? Ya da arkadaşlarınız, komşularınız veya ailenizle bahçedeki pergolada ya da her bloğun üstünde yer alan açık teraslarda çayların en demlisini içip sohbetlerin en koyusuna dalmaya kim hayır diyebilir? Tabi bunları yaparken Selective Samandıra'nın tam karşısındaki Aydos Ormanları'nın eşsiz manzarasının keyfini de çıkarmamak olmaz değil mi?  
 
Sınırlı sayıda sınırsız eğlence...Biri sizin
Oyun ve eğlence her çocuğun hakkı… Kent yaşamı büyüklere birçok olumlu şey getirmesinin yanında çocuklara, oyun oynayacakları alanları bulma konusunda sıkıntılar yaşatsa da, Selective Samandıra'da küçüklere oyun ve eğlenceyi sınırsız olarak yaşatacak rengarenk bir oyun alanı var… Birbirinden renkli kaydırak, tahterevalli ve salıncakların yer aldığı çocuk oyun alanında Minik Selectiveliler bir yandan neşeyle oyunlarını oynayacak bir yandan da fiziksel gelişimlerini tamamlayacak.
 
Çocuklarınız güvenli, fonksiyonel, renkli ve eğitici yapıya sahip oyun alanında oynarken kafanız rahat olacak, oyuna dalan küçüklerse zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyecekler bile... 
 
Sınırlı sayıda sınırsız spor...Biri sizin
Lüks, konfor ve rahatlık güzel şey de tüm bunları sağlıklı ve zinde bir bedenle yaşamanın yerini ne tutabilir ki? Tabi ki hiçbir şey! O halde var mısın bir maça? Gençlerin ve kendini genç hissedenlerin heyecan dolu mücadelelerine ev sahipliği yapacak basket sahası, her daim formunuzu koruyup zinde ve sağlıklı bir yaşam sürmeniz için burada size sunulan sınırsız spor imkanlarından sadece bir tanesi. Fitness Club sayesinde spor salonlarına ödenen yüksek bütçelere ve spora gitmek için trafikte kaybettiğiniz zamanlara elveda, istediğiniz an egzersiz yaparak formda bir yaşama merhaba diyeceksiniz. Nerede beton yığınlarının arasında egzoz dumanlarını soluyarak koşmak, nerede kuş cıvıltılarıyla tertemiz havayı içine çekerek koşmak…
 
Selective Samandıra'nın sınırsız spor aktivitesi için size sunduğu alanlarından biri de özel yürüyüş ve koşu parkurudur... Yemyeşil ağaçların yanında uzayıp giden yürüyüş ve koşu parkurlarına spor ya da kafa dağıtma bahanesiyle adımlarınızı attığınızda yürümenin ve koşmanın ne kadar keyifli bir aktivite olduğuna siz de şahit olacaksınız. 
 
Tak fişe, bağlan hayata!
Selective Samandıra'daki 72 özel daireden birine taşındığınızda size sunulan sınırsız imkanlardan biri olan kullanıma hazır teknolojik bir altyapıyla karşılaşacaksınız. Peki bununla ne yapabilirsiniz? Dijital uydu sistemiyle TV izleyebilir, telefon ve laptopunuzu fişe taktığınız anda sınırsız haberleşme ve iletişim imkanına kavuşabilirsiniz. Ayrıca görüntülü diyafon sistemi sayesinde sizi ziyarete gelenlerin kim olduğunu da görebilirsiniz. 
 
Kalabalıklar depoda ve güvende!
Günlük hayatta evinizin sağında, solunda duran fazlalıkları "nereye koyacağım" diye düşünerek kafa yorduğunuz zamanların, aslında ne kadar çok vaktinizi aldığını hiç düşündünüz mü? Biz, sizin yerinize düşündük ve boşa giden onca zamanda aslında yapılabilecek birçok güzel şeyin olduğunu gördük.
 
Ailenizle ve sevdiklerinizle daha çok vakit geçirmek gibi. O halde evinizin her bir metrekaresini maksimum seviyede kullanabilmeniz için yapmanız gereken şey çok basit. Evinizde bulunmasını istemediğiniz, ama zamanı gelince de lazım olur dediğiniz her şeyi blokların alt katında yer alan ve evinizin odalarından pek de bir farkı olmayan depoya yerleştirip, güvenle saklamak.

İç Resimler

Firmanın Diğer Projeleri

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİNReklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48