GREEN VILLAGE ŞİLE 2

Projeyi Takip Et
Balkaya Cad. No: 63 Şile / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 141
Konut Seçenekleri : 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı : 61,50
Teslim Tarihi : 0000-00-00
BURÇKALE YAPIBURÇKALE YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Green Village 2 Şile
 
Şile’nin denize hakim noktasında, yepyeni yaşam alanları yaratmaya devam ediyoruz.
 
Siz ve ailenizi mutlu edecek, incelikle düşünülmüş, birbirinden farklı sosyal alanlarla dolu Green Village Şile 2’de huzur dolu yepyeni bir yaşama merhaba deyin!
 
İstanbul’un yanı başında, 30 dakikada tem bağlantı yolundan hiç trafiğe takılmadan, yemyeşil ormanlarla kaplı Şile yolu trafiği çileden keyfe dönüştürecek.
 
Şile merkezden 3 km önce, özellikli çocuk alanları ve eğitici üniteleri, Kovboy kasabası, gençlik adası, açık havuzu, Green Village Şile 2’nin bir baştan diğer başına uzanan göleti, şelalesi, yemyeşil yürüyüş yolları, yaz okulu, fitness alanı ve daha birçok sosyal donatı alanıyla tam bir aile projesi.
 
Green Village Şile 2, 1+1 den 4+1e kadar çeşitli ihtiyaca göre düşünülmüş daire tipleriyle, 141 ailenin hayallerini gerçeğe taşıyacak. Projede Bahçe tek kat daire, Teras Tek kat daire, Bahçe dubleks ve Teras dubleks seçenekleri bulunuyor.
 
Doğa Sizi Çağırıyor!...

Dış Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasisile-yeni-konut-projeleriburckale-yapi-green-village-sile-2): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451