GREEN VILLAGES ŞİLE

Projeyi Takip Et
Şile / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 72
Konut Seçenekleri : 4+1
Metrekare Aralığı : 130.00 - 140.00
Teslim Tarihi : 2016-05-01
Fiyat Aralığı : 250000 - 270000
KALE İNŞAAT VE GAYRİMENKULKALE İNŞAAT VE GAYRİMENKUL PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
GREEN VILLAGE'A HOŞGELDİNİZ!
Doğa içinde kurulu, deniz manzaralı Bahçe ve Teras dubleks Villa/Daire çeşitleri ile zevkli, farklı ve her ihtiyaca uygun yaşam seçenekleri yer alıyor.
 
DOĞA SİZİ ÇAĞIRIYOR
Yemyeşil doğası, İyot kokusu, bol oksijenli temiz havası ile Şile Green Village sizi bekliyor.
 
İSTER DAİRE İSTER VİLLA
Yemyeşil bir alan üzerinde siz ve ailenizin hak ettiği yeni bir hayat için tasarlanmış, birbirinden güzel ve konforlu villa/evleri ile sizleri bekliyor.
 
DOĞANIN İÇİNDE EĞLENCE
Çocuklarınız birbirinden keyifli oyun ve eğlence alanlarında vakit geçirirken kendinize zaman ayırabilecek, yeni hobiler edinebileceksiniz.
 
SAĞLAM VE GÜVENLİ MİMARİ
Kaliteli malzemeden yapılan, depreme dayanıklı mimarisi ile güvendesiniz.
 
Kale İnşaatın üçüncü projesi olan ‘’Green Village Şile’’ Aile yaşantısını eğlence, aktivite, doğa ve deniz manzarasıyla harmanlayarak projelendirdi. Mayıs 2016 tarihinde teslim edilmesi planlanan projede tüm aile fertlerine hitap eden hobi alanları ve yaz okulu bulunuyor. Modern ve klasiğin yeniden yorumlandığı Konak tarzı binalarda 4+1 Bahçe ve 4+1 Teras dubleksler tüketicilerin beğenisine sunuldu.
 
Green Village Şile , Kale İnşaatın Şile de yaptığı  2. Proje ve firmanın 3. Projesidir. 
Ümraniye Este  Sitesi, Şile Taş Evler Sitesi ve şimdi de Green Village Şile.
 
Şile nin denize hakim noktasında, arkasında orman havası ve Karadeniz  in muhteşem esintisi ile eşine az rastlanır bir konumda.
 
İstanbul un yanı başında, 30 dakikada tem bağlantı yolundan hiç trafiğe takılmadan,   yemyeşil ormanlarla kaplı şile yolu size huzur verecek.
 
Şile merkeze 3 km önce, özellikli çocuk alanları ve eğitici üniteleri, Kovboy kasabası, gençlik terası,açık havuzları, günlük taze yumurtalarınızı alabileceğiniz kazların, ördeklerin,  tavşanların ve tavukların bulunduğu mini çiftliğiyle, dvd odası, şömine başı kütüphanesi, hobi bahçeleri, basketbol, futbol, tenis, voleybol kortu , kum havuzu, ağaç evleriyle  tam bir aile projesi.
 
36 adet 4+1 Bahçe Dublex ve 36 adet 4+1  Teras Dublex  bulunan projemiz deniz manzarasına hakim olması ile değerli bir hale geliyor. 19.000 m2 alana sahip bir saklı bahçe. 
 
KONSEPT       
 
Denizin, kumsalın ve yemyeşil doğanın insanlara armağanı Şile’de yaşam kalitenizi arttıracak bir proje tasarlamak için kolları sıvadık. Doğal köy yaşantısını, şehrin stresinden uzak fakat ihtiyaç duyacağınız tüm konforla beraber ‘’Green Village Şile’’ projesinde birleştirdik.
 
Çocuklarınız neşe içerisinde, güvenli bir atmosferde büyürken siz yeni komşularınızla Cafe de sohbet edebilir, Hobi bahçenizle ilgilenip organik sebzeler yetiştirebilir, Dvd odasında kaçırdığınız filmleri sıcak bir ortamda izleyebilir veya sadece Şömine başı kütüphanede kitap okuyarak haftanın stresini atabilirsiniz. Kısacası ‘’Green Village Şile’’ tüm aile fertlerine geniş bir sosyal yaşam ve keyifli etkinlikler sunuyor.
 
İster yazlık, ister dört mevsim yaşam için olsun, siz ve aileniz için ‘’Green Village Şile’’ yoğun ve stresli hayatınızda durup nefes alabileceğiniz bir çıkış noktası olacak...
 
ETKİNLİK ALANLARI
 
SOSYAL TESİSLER
 
Cafe
Çocuklarınız güven içinde oyun alanlarında mutlu olurken, siz de hem tanıdığınız hem de yeni tanışacağınız dostlarınızla temiz havayı ciğerlerinize doldurarak mutlu olun. Yazın serin içecekler, kışın sıcak bir çay yada kahveyle dostluklarınızı pekiştireceğiniz café green'de bir araya gelin.
 
Kids Club
Çocuklar herşeyimizdir. Çocuk sahibi olanlar bilirler ki herşey onların mutluluğu içindir. Özellikle doğal yaşam alanlarını da bunun için seçeriz. Şehrin gürültüsünden uzak, doğa ile başabaşa sağlıklı büyüsünler diyedir tüm çabamız. Elbette onların kişisel gelişimine katkıda bulunacak her türlü  imkanı düşünmeden edemeyiz. Kids Club'da çocuklar hem eğlenecek, hem sosyalleşecek hem de yaratıcılıkları beslenecek.
 
Şömine Başı Kütüphane
Yüzlerce kitabın birarada bulunduğu kütüphanenin huzurlu sessizliğinde kitap okumanın zevkine varacak  ya da kütüphaneden aldığınız bir kitabı sıcacık şömine başında okuyacaksınız.
 
Dvd Odası
Günün yorgunluğunun ardından güzel bir film izlemek gibisi yoktur. Güzel filmler ruhumuzu rahatlatır. Üstelik tam da sizler izlediğiniz  ve özlediğiniz, doğanın içinde yaşayan mutlu bir ailenin konusu olan filmin gerçeğe dönüştüğünü farkettiğinizde, yüzünüzde mutluluk, ruhunuz  doğanın yardımı ile huzurla dolacak.
 
SOSYAL ALANLAR
 
Açık Havuz
Hem sizler hem de çocuklarınızın serinleyeceği havuzlarda gün boyu güneşlenip, suyun rahatlatıcı etkisiyle mutluluğunuza mutluluk katacaksınız. Yüzmek en sağlıklı sporlardan biridir. Çocuklarınızda her gün boyu suya doysun.
 
Mini Çiftlik
Bitmedi. Bir de mini bir çiftliğiniz olacak. Özellikle çocuk gelişimi için hayvanlarla bir arada olmak çok önemlidir. Hayvanlar tıpkı çocuklar gibi saf ve iyileştiricidirler. Araştırmalar da ispatlamıştır ki bir hayvanın sorumluluğunu alan çocuklar gelecekte de sorumluluk sahibi bireyler olurlar. Hayvanları sevelim ve çocuklarımızın mutluluğu için elimizden geleni yapalım. Mini çiftlikte eminiz sizler de çok mutlu olacaksınız. Mini çiftlikte en tatlı evcil hayvanlardan kazlar, ördekler, tavşanlar ve tavuklar olacak.
 
Genç Seyir Terası
Gençlerin biraraya gelip ortak dilde konuşacak ve paylaşacak bir yere ihtiyacı olur diye düşündük ve genç seyir terasını yaptık.
 
Kovboy Kasabası
Mini Kovboy Kasabası ile çocuklarımızı düşünmeye onların hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bırakın istedikleri kadar koşup oynayıp mutlu olsunlar. Küçük kasaba da kendi dünyalarını yaşasınlar.
 
Hobi Bahçesi-Çardaklar
Teknolojinin bu kadar hayatımızın içinde olmadığı zamanlar da insanlar daha mutluydu. TV yada internet başında geçirdiğimiz koca bir zaman kaybının yerine kendi hobi bahçenizde bir bitkinin büyümesine katkıda bulunmak, verdiği besinleri sepetlerimize doldurmak, kendi yetiştirdiğimiz sebze ve meyvenin tadına bakmak  gibisi yoktur. Artık sizin de  bir bahçeniz olacak
 
Balıklı Gölet
Sakin,huzurlu bir gölet. Dinlenmiş ruhunuzun yansıması olsun. İster yanıbaşında çimlerin üzerinde piknik yapın, ister yanlız kalmak istediğinizde gölet kenarına bir yürüyüş yapın. Nasıl isterseniz
 
Çiçek Bahçesi
Sadece bizler yada çocuklarımız değil, yaş almış büyüklerimizin en çok sevdiği uğraşlardan biridir çiçek yetiştirmek. Birde çiçeklerden oluşturulmuş rengarenk bir alanda onlarla geçireceğiniz zamanlar herkese iyi gelecektir. Birbirinden çeşit çiçeklerin tohumlarını alıp saksı yada bahçenizde de yetiştirebileceksiniz
 
OYUN ALANLARI
 
Ağaç Evler
Hiçbir çocuk varmıdır ki bir ağaç evi olduğunu hayal etmemiş olsun. Hayal dünyaları sürekli aktif olan çocukların macera duygularını da besleyecek ağaç evlerde çok mutlu olacaklarına adımız gibi eminiz. Özellikle anneler, bir limonlu kek yapıp çocuğunuzu ziyaret edip onunla birlikte sizde yeniden çocuk olmaya ne dersiniz.
 
Tırmanma Duvarı
Biz dağlara çıkamıyorsak, dağ ayağımıza gelsin. Üstelik güvenli de. Tırmanma duvarı hem heyecan verici, hem eğlenceli hem de spor yapmak için ideal. Alın ailenizi güzel  güneşli bir günde dağa tırmanın.
 
Kum Havuzlu Oyun Alanı
Kum havuzunun kumlarına küçük ayakları ve elleri basan çocuklar tüm negatif enerjilerini attıkları gibi, kumdan yapacakları birbirinden yaratıcı eserlerle belki de geleceğin sanatçıları olacaklar.
 
Basketbol - Voleybol
Spor mutlu olmanın en etkili ve kesin çözümüdür. Sosyal alanlarda spor yapacak alanlar mutlaka olmalıdır. Hem voleybol, hem de futbol ve basket için ayıracağınız zamanlar dostlarla ortak bir aktivite de buluşmanın da en güzel yollarından biridir. Koşun, ter atın, gülümseyin.
 
Tenis
Tenis tüm bedeni aynı anda çalıştıran en güzel sporlardan biri. Açık havada yapılan bu spor sayesinde yeni komşularınızla kaynaşacak ve iyi vakit geçireceksiniz
 
Mini Futbol
Her çocuğun içinde keşfedilmeyi bekleyen bir potansiyel yatar. Kimbilir belki de sizin çocuğunuz da geleceğin futbolcularından biridir.
 
SOSYAL AKTİVİTELER
 
Yaz Okulu
Okullar kapandı. Tatil başladı.Dinlenmeye ihtiyacınız var.  Çocukları yaz okuluna gönderin. Hem eğitim alsınlar, hem eğlensinler. Siz de güven içinde kendinize biraz zaman ayırın.  Bir ev almak demek bir yaşam almaktır unutmayın.  Biz sizler için herşeyi düşündük.
 
Resim Atölyesi
Potansiyelleri açığa çıkarmaya devam edin. Resim, duyguları ifade etmenin en iyi yollarından biridir. Resim Atölyesinde eğitimleri ile birlikte çocuklarınız da sizler de resim sanatına adım atacak ve renklerin dünyasında huzur bulacaksınız
 
Tarımcılık
Tohumların filizlenip ürüne dönüşmesi sabır, sevgi ister. Tarımcılık deyip geçmeyin. Bir fideye emek vermek ve emeğinizin ürününü toplamak dünyaya daha başka bir gözle bakmanız için güzel bir uğraş. Kimbilir belkide bu küçük hobi ileride mesleğiniz bile olabilir. Herşey denemekle başlar.
 
İzcilik
Bu dünya insanı, hayvanları ve bitkileri ile hepimizin. Çevrecilik okulu bu bilince varmanın önemini öğretecek bir mini yaz okulu. Çocuklarımızın çevreye olan duyarlılığı ve bilinci arttıkça gelecekte dünyamız çevreye duyarlı çocuklarımızın kurduğu bir yer haline gelecek. Çevrecilik okulu  bu bilinçle düşünlüldü.
 
Fotoğrafçılık
Fotoğrafçılıkla ilgilenmek isteyen herkese güzel bir fırsat daha yarattık. Güneşi, doğayı, hayvanları, yaşadığınız unutulmaz anları en iyi şekilde resimlemek için fotoğraflanızı albümlemek mutluluk verici olacak.

Dış Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasisile-yeni-konut-projelerikale-insaat-ve-gayrimenkul-green-villages-sile): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451