SURYAPI İDİLİA

ŞEHİRDEN DOĞAYA MUTLULUK SİZDEN YANA

Projeyi Takip Et
Sultanbeyli / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 442
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1,7+1
Metrekare Aralığı : 48
Teslim Tarihi : 2016-07-01
Fiyat Aralığı : 226000
SUR YAPISUR YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Hem şehrin merkezinden hem de doğanın sunduğu güzelliklerden kopmadan yaşadığınız bir hayat düşleyin... 
İdilia, Sultanbeyli’ye özgü İstanbul Çiğdemi bahçeleriyle süslenmiş muhteşem peyzaj düzenlemesi ile size dört mevsim baharı tattıran bir yaşam merkezi. 
Genel konsepti göz alıcı bir peyzaj düzenlemesi üzerine kurulan İdilia’da; az katlı yatay blokları kesiştiren sokak yapısı, sürekli devam eden yeşil doku ve su öğeleri modern mimari ile birleşiyor. 
İdilia’da sizi, su ve yeşil alanlarla tasarlanmış geniş yaşam alanlarıyla eşsiz bir yaşam deneyimi bekliyor.
 
İSTANBUL’DATÜM YOLLAR İDİLİA’YA, İDİLİA’DA TÜM YOLLAR MUTLULUĞA…
 
Tarih boyunca Anadolu ve Avrupa arasındaki ana ulaşım yolu üzerinde bulunan Sultanbeyli, yeri ve merkezi konumundan dolayı yıllar boyu İstanbul uygarlıkları için anahtar konumunda oldu. Tarihte farklı kültürlere ve yaşayışlaraev sahipliği yapmış olan Sultanbeyli; etrafındaki Aydos Ormanı ve temiz su kaynaklarıyla da kendine has özelliklerini günümüzde halen devam ettiriyor.
 
ATAŞEHİR’E YAKLAŞIK 15 DAKİKA...
TEM Çamlıca Gişelerine ise yaklaşık 5 dakika mesafede konumlanan İdilia, başta TEM Otoyolu olmak üzere İstanbul Anadolu Yakası’nın en önemli ulaşım kanallarına yakınlığı ile size hayatınızıkolaylaştıracak düzenli bir şehir yaşantısı sunuyor. 
 
İnşaatı devam eden Üsküdar Çekmeköymetro hattının Sultanbeyli üzerinden Sabiha Gökçen Havalimanına uzatılma kararı ile birlikte İdilia projesinden Üsküdar başta olmak üzere Anadolu Yakası’nın önemli ilçelerine ve Sabiha Gökçen Havalimanına ulaşım kolaylaşacak. 
 
3. Köprü Paşaköy gişelerine yaklaşık 6 km, planlanan metro durağına ise yaklaşık 1 km mesafede olan İdilia, ulaşım kolaylığı ile kaçırılmayacak bir yatırım fırsatı sunuyor. Doğanın, tarihin ve şehrin kesiştiği, İstanbul’un en gözde semtlerinden biri Sultanbeyli’de bulunan İdilia; yapılması planlanan ve bittiğinde Avrupa’nın en büyük şehir hastanesi olması öngörülen yaklaşık 4.100 yatak kapasiteli hastaneye komşu bir konumda yer alıyor. Projenin Aydos Ormanlarına yakın olması peyzaj düzenlemesi ile birleşince doğanın tüm renkleri İdilia’da buluşuyor.
 
HERKESE YETECEK KADAR HER EVDE MUTLULUK VAR!
7 blok konut+1 blok ticaret, toplam 442 konut ve 80 farklı daire tipinden oluştan İdilia projesinde 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Ayrıca 2+1, 3+1, 4+1 ve 7+1’den oluşan dublex daire seçenekleri de mevcut. 
 
Bloklara paralel devam eden su öğeleri ile bahçede oynayan çocuklar, çaylarını yudumlayan komşularınız ile selamlaşırken özlem duyduğunuz mahalle yaşantısını anımsayacaksınız.
 
İSTER SOSYAL, İSTER KÜLTÜREL... İDİLİA HER ÖZELLİĞİYLE GÜZEL
İdilia’nın site girişinde sizi üzerindeki geçiş köprüleriyle bir süs havuzu ve İstanbul Çiğdemi (Crocus) bahçelerinden oluşan bir meydan karşılıyor. 
 
Devamında sizlere eşlik eden su öğeleri ve yemyeşil bahçelerde, oyun oynayan çocuklar ve çayların yudumlayan komşularınız ile selamlaşırken özlem duyduğunuz mahalle kültürünü anımsayacaksınız. 
 
İdilia da sadece siz değil, çocuklarınız da mutlu oluyor. Çocuklarınız tüm peyzaj ve dinlenme alanlarına yayılan oyun alanlarında eğlenirken, dairenizden onları izleyebilirsiniz. Ayrıca gençler ve açık spor keyfi yapmak isteyenler de unutulmadı..
 
* SU ÜZERİ KÖPRÜLER
* SÜS HAVUZLARI
* BİSİKLET PARKURLARI
* ÇOCUK OYUN PARKLARI
* DİNLENME ALANLARI
* YÜRÜYÜŞ PRONEMADI
* FITNESS SALONU VE STÜDYOLAR
* FUTBOL SAHASI
* BASKETBOL SAHASI
* AÇILABİLİR, KAPANABİLİR VE KAPALI YÜZME HAVUZLARI
* SAUNA

Dış Resimler

İç Resimler

Vaziyet Planı

Kat Planları

SURYAPI İDİLİA İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasisultanbeyli-yeni-konut-projelerisur-yapi-suryapi-idilia): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451