BAHÇELİ VADİ ÇENGELKÖY

Projeyi Takip Et
Bahçelievler Mahallesi, Atabek Caddesi ÇENGELKÖY Üsküdar / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 46
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 48.00 - 189.00
Teslim Tarihi : 2014-05-01
Fiyat Aralığı : 250.000 - 1.500.000
DEKAR YAPIDEKAR YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İstanbulluların bahçeli ev hayalini Bahçeşehir’deki Asmalı Evler projesi ile gerçeğe dönüştüren Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş., çok beğenilen “bahçeli ev” konseptini İstanbul’un tarihi dokusunu koruyabilen en güzel semtlerinden Çengelköy’e taşıyor. Şehrin merkezinde gürültü ve kalabalıktan uzakta keyifli bir yaşam sunan Bahçeli Vadi Çengelköy projesi’nin ilk etabı 10 bin m²’lik bir alana inşa edilecek.

Bahçeli Vadi Çengelköy projesinin Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş.’nin Anadolu yakasındaki ilk projesi.
 
Bahçeli Vadi Çengelköy projesi, Boğaziçi Köprüsüne 4 km ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 5 km mesafeleriyle şehrin tam merkezinde yer alıyor. 
 
Her biri bahçeli olarak tasarlanan 28 dubleks ev ve 30 daireden oluşan Bahçeli Vadi Çengelköy’deki konutlarda 1+1’den 4+1’e kadar 11 farklı ev tipi yer alıyor. 48 metrekareden 189 metrekareye kadar değişen büyüklükteki evler Ekim 2013 tarihinde teslim edilecek. 
 
Çengelköy’de ayrıcalıklı bir hayat sunan Bahçeli Vadi Çengelköy projesindeki konutların metrekare 3 bin 900 TL ile 6 bin 400 TL arasında değişiyor. Bahçeli Vadi Çengelköy projesinde konut sahibi olmak isteyenlere peşin ödemelerde yüzde 5 indirim ve banka kredisi olanağı sunuluyor.
 
Toplam 58 ailenin yaşayacağı Bahçeli Vadi Çengelköy, açık ve kapalı otopark, 24 saat güvenlik hizmeti, yüzme havuzu, fitness salonu ve açık hava yürüme parkurları ile çocukların ve ailelerin yaşamlarını renklendirecek alternatifler sağlıyor.
 

İç Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiuskudar-cengelkoyyeni-konut-projeleridekar-yapi-bahceli-vadi-cengelkoy): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451