DAREYN BAKIRKÖY

Projeyi Takip Et
Bakırköy / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 214
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 74-389
Teslim Tarihi : 2016-05-01
GÜVENİLİR İNŞAATGÜVENİLİR İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İKİ DÜNYA BİR ARADA

İstanbul’lu olmak...

Tüm dünyanın gözünün üstünde olduğu eşsiz boğazı ile bir dünya şehri İstabul ve dünyanın sayılı metropollerinden İstanbul’un, eşsiz güzellikteki sahil ilçelerinden biri olan Bakırköy’ün merkezinde bir yaşam...

İki dünya arası bir dünya...

Öyle bir yaşam ki, her anı ayrıcalık, saadet ve konfor ile dolu. Öyle bir yaşam ki, sevdiklerinizle birlikte başrolünde olduğunuz bir masal. Öyle bir yaşam ki, her adımda içinizi kaplayan dünyalar kadar huzur ve mutluluk. Dareyn, sizi İstanbul Bakırköy’de dünyalar kadar ayrıcalığı yaşamaya çağırıyor.

YAŞAMA DEĞER

Her an ayrıcalık...

Siz sadece evinizde mutlusunuz, çünkü Dareyn’de dünyalar sizin. Dört bir yanınızı saran saadet duygusu ve ayrıcalık, yaşadığınız her anı daha değerli ve vazgeçilmez kılıyor. Hayatınızın en keyifli anlarına ev sahipliği yapacak Dareyn’de, ayrıcalığın ve mutluluğun dünyası, kapılarını ardına kadar açmış, sizleri bekliyor.

İki dünya birlikte...

Sevdiklerinizle bir arada olmanın verdiği mutluluk başkadır. Bu yüzden Dareyn’de herşey, sizin ve sevdiklerinizin kusursuz bir yaşam içinde olmaları için düşünüldü. Onlarla birlikte geçirdiğiniz her an, Dareyn’de çok daha anlamlı olacak.

Safi mutluluk...

Hayatı saf ve temiz yaşamak... Dareyn’de mutluluk ve huzur dolu zamanınız su gibi geçerken, siz hayatın en berrak anlarına tanık olacaksınız. Prestijli bir yaşama en saf haliyle sahip olacak, büyüleyici bir atmosferde hayatınıza yepyeni anlamlar katacaksınız.

Tadında bir yaşam...

Hayatın içine süzülen ayrıcalıklı bir yaşam kokusu...

Dünyalar kadar prestij...

Prestijinize yakışır bir yaşam için, herşeyin kusursuz olması gerek. Tıpkı Dareyn’de sizi bekleyen eksiksiz yaşam gibi. 24 saat güvenlik hizmeti ve aracınız için kapalı otopark hayatınıza güven ve kolaylık getirirken, size özel farklı birçok hizmet de yaşamınıza prestij ve ayrıcalık katacak. Çünkü Dareyn’de dünyalar sizin olacak.

FORMUNDA BİR YAŞAM

Sağlıklı yarınlara...

Dareyn’de sağlık ve spor dolu anlar sizleri bekliyor. Fitness, bay bayan sauna, masaj odası, hamam ve dinlenme odaları ile Dareyn’de, bir çok spor merkezinden daha konforlu ve ayrıcalıklı bir spor imkanına sahip olacak ve geleceğe çok daha sağlıklı bakacaksınız.

Dünyanıza hareket gelecek...

Spor olsun diye değil, sağlık olsun diye herşeyin eksiksiz düşünüldüğü Dareyn’de, dünyanıza hareket katacaksınız ve tam formunda bir yaşam bulacaksınız.

Yüzde yüz mutluluk...

Dareyn’de her an doyasıya yaşayacağınız bir mutluluğu garanti ediyoruz. Çünkü beklediğinizden çok daha fazlasını bulacağınız Dareyn’de yer alan kapalı yüzme havuzunuzda, her kulaçta sağlığı ve mutluluğu daha fazla hissedeceksiniz.

Zevk-i sefa...

Türk hamamının yerini ne tutar ki şu hayatta. Tüm yorgunluğunuzu ve stresinizi atacağınız, göbek taşında adeta yeniden doğacağınız hamamınızda, her an ayrı bir keyif yaşayacaksınız. Masaj odasındaki sihirli dokunuşlar, günün tüm eksilerini alıp götürürken, size bol bol enerji ve huzur getirecek.

YAŞAM LEZZETİ

Yaşamdan tat almak...

Sevdiklerinizle birlikte doyumsuz anlar geçireceğiniz Dareyn’de, hayatın en tatlı yönlerini keşfedeceksiniz. Yaşamdan tat almasını bilen sizler için, Dareyn’de her hikayenin lezzeti, tam yerinde olacak.

Lezzet serüveni...

Başrolünde sizin olduğunuz bir lezzet serüveni... Her anın tadı damağınızda, unutulmaz hisleri ise aklınızda kalacak. Siz bu masal hiç bitmesin isteyeceksiniz, çünkü lezzet masalının en tatlı yerinde hep siz olacaksınız.

MUTLULUĞUN DANSI

Yeşilin büyüsü ve siz...

Bakırköy’ün merkezinde yeşilin büyüsüne kapılmak hayal değil. Çünkü Dareyn’de dünyalar kadar ayrıcalık en doğal haliyle size sunuluyor. İçinize çekeceğiniz mutluluğun en doğal kokusu ile, ayrıcalıklı yaşamın farkına varacak ve iki dünyanın birleştiği yerde yemyeşil bir sayfa açacaksınız.

Doğal olarak büyüleyici...

Peyzajının özel olarak tasarlandığı Dareyn’de, yeşilin en güzel tonlarına sahip olacak ve içinize her çektiğiniz nefeste, nefis bir yeşil masalın içinde olduğunuzu anlayacaksınız. Doğal olarak benzersiz bir yaşamı sizlere sunan Dareyn’de, umutlarınız ve hayalleriniz yeniden yeşerecek.

Dış Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibakirkoy-yeni-konut-projeleriguvenilir-insaat-dareyn-bakirkoy): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451