KENT NERİVA

Projeyi Takip Et
Başakşehir / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 112
Konut Seçenekleri : 3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 139-306
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 350.000 - 651.000
FUZUL İNŞAATFUZUL İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Kent Neriva
 
KENT Neriva, geniş ulaşım imkanlarını bir arada bulunduran, yaşamla alışverişi şık bir mimariyle bütünleştiren Başakşehir’in butik yaşam anlayışıyla tasarlanmış en iddialı lüks konut projesi…Fitness, aerobik ve spor salonları, Sauna ve buhar odaları, Bay-Bayan soyunma odaları ve duşları, bilardo salonu, çocuk oyan alanları ve gökyüzü gözlem evinden oluşan sosyal tesisleriyle sakinlerine keyifli ve sağlıklı bir yaşam vaat ediyor. 
 
29 mağazadan oluşan modern cadde çarşısı, her daireye tahsisli 339 araçlık kapalı otoparkı, peyzaj düzenlemesi yapılmış site sakinlerine özel açık terası, önünde bulunan metro istasyonu sayesinde çok özel ulaşım imkanlarıyla bir konut projesinden fazlısını sunuyor.
 
Sinema, spor salonları, kültürel etkinlikleri, ulusal markaları, mağazalarıyla eğlence ve alışverişi bir arada sunan Olimpa AVM’ye 5 dakika, Atatürk Hava Limanı ve Esenler Şehirler arası otobüs terminaline 20 dakika, Başakşehir Devlet Hastanesi ile yapılacak olan Sağlık şehrine 5 dakika, Olimpiyat stadına 10 dakika mesafede bulunuyor. 
 
Proje 2 blok olarak inşa edilmiş 37.000 m2 kapalı alanda, , 74 m2 ile 306 m2 arasında değişen, 1+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 olmak üzere 83 adet daire ve 29 adet cadde mağazasından oluşuyor. 
 
Kent Neriva 2012 sonunda sahiplerine teslim edilecek. 
 
Hemen tapu imkanı olan proje kişiye özel ödeme seçenekleri ve banka kredisine uygun. 

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

KENT NERİVA İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibasaksehir-yeni-konut-projelerifuzul-insaat-kent-neriva): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451