MY WORLD EUROPE

BU ÜLKEDE HERKES İYİ YAŞAMAYI HAK EDİYOR!

Projeyi Takip Et
AYAZMA MEVKİİ ALTINŞEHİR YAN YOL MASKO KARŞISI İSFALT ŞANTİYESİ YANI AYAZMA Başakşehir / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 3100
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 86
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 297850
AĞAOĞLU İNŞAATAĞAOĞLU İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Pool Residence


* Pool Residence, tam 130m. uzunluğunda ve 1600 m2 alana sahip devasa bir açık hava yüzme havuzunun etrafında konumlandırılan 6 bloktan oluşuyor. Blokların her biri 32 katlı ve bu bloklarda 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere toplam 768 konut bulunuyor.
 
* Açık yüzme havuzunda bulunan su kaydırakları ile My World Europe sakinleri doyasıya eğlenme fırsatı bulacaklar.
 
* Pool Residence’daki konutlarda her daireye özel kat bahçeleri bulunuyor, böylece Pool Residence sakinleri mutfaklarından, salonlarından kendi özel yeşil dünyalarına açılabilecekler.

Arena Residence


* Arena Residence, karşılıklı şekilde 3’er bitişik bloktan oluşacak şekilde büyük bir meydan etrafında konumlandırılmış 6 blokta 1402 konuttan oluşuyor.
 
* Bloklara ismini veren Arena, tam bir yaşam alanı. Açık koskoca bir meydan havuzunun etrafında konumlandırılmış mağazalardan oluşan açık hava alışveriş merkezi My World Europe sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı.
 
* Çok estetik ve karakteristik bir mimarisi olan Arena Residence, 17 ile 25 arası değişken kat sayılarına sahip. Arena Residence’da normal katlardaki konutlar 1+1 ve 2+1, teraslardaki konutlar ise her birisinin özel muhteşem terasları olan 3+1 konutlardan oluşuyor.

Golf Residence

* Golf Residence 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle, her birisi 30 katlı olmak üzere 5 blokta toplam 890 adet konuttan oluşuyor.
 
* Golf Residence’da bloklar bir golf klübü, antrenman sahası (driving range) ve 9 delikli kısa tur bir golf sahasına komşu şekilde konumlandırıldı. Böylece golf sporu artık ulaşılamayacak bir ayrıcalık değil, My World Europe sakinleri için diledikleri an ulaşabilecekleri bir imkan haline geldi.

Villalar

* My World Europe’da 10 adet ikiz olmak üzere toplam 20 adet de villa bulunuyor.

 

 

İç Resimler

Vaziyet Planı

MY WORLD EUROPE İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibasaksehir-ayazmayeni-konut-projeleriagaoglu-insaat-my-world-europe): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451