METRO 34

Projeyi Takip Et
Organize Sanayi Bölgesi Atatürk Bulvarı No:104/A Giriş Kat İKİTELLİ Başakşehir / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 80
Teslim Tarihi : 0000-00-00
AKYAPI İNŞAATAKYAPI İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
EŞBAH YAPI YATIRIMEŞBAH YAPI YATIRIM PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi (İOSB); yatırım değeri, üretimi, ihracatı ve ekonomiye olan katkısıyla, 300.000 üzeri çalışanı istihdam eden Türkiye'nin en büyük organize sanayi bölgesi ve bir kobi merkezidir.
 
İ.O.S.B.; İstanbul Başakşehir'de, TEM Otoyolunun kuzeyinde, Tarihi yarımada'ya 15 km mesafede, Atatürk Havalimanı, yapım süreçleri devam eden 3. Köprü bağlantı yolu, 3. Havalimanına ve Kanal İstanbul projesine yaklaşık 10 km mesafededir.
 
Projemize isim kazandıran Metro ulaşım ağı, projenin hemen yanıbaşında bulunan ikitelli sanayi istasyonu ile İstanbul'un tüm merkezi lokasyonlarına kolayca entegre olabilmektedir.Ulaşım avantajı METRO 34'ü ayrı bir çekim merkezi haline getirmiştir.
 
Bölgede perakende sektörüne hizmet etmekten yoksun, eski ve yorgun yapılar giderek artan yoğun talebi karşılayamaz hale gelmiştir. METRO 34, bölgede güne ve geleceğe cevap verebilecek yaya ve araç trafiğini kolaylıkla sağlayacak 80 adet idari-prestij ofis ve 32 adet modern cadde mağazasından oluşmaktadır.
 

Dış Resimler

Kat Planları

METRO 34 İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibasaksehir-ikitelliyeni-konut-projeleriakyapi-insaat-esbah-yapi-yatirim-metro-34): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451