NEF RESİDENCE DÖRT LEVENT 09

Projeyi Takip Et
Beşiktaş / İstanbul Avrupa Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
NEF NEF PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Nef Dört Levent 09 projesi metro istasyonuna 30 metre mesafede, Büyükdere Caddesi’ne ise 15 metre mesafede inşa edilecek. Nef Dört Levent 09’da, 220 konut ve rezidans bulunuyor. 1+1 ve 2+1 dubleks daire tiplerinin olduğu proje,  dünyaca ünlü tasarımcılar tarafından, ev&ofis konseptine farklı bir anlayış kazandıran bir vizyonla oluşturuldu.

36 bin metrekarelik alana kurulan Nef Dört Levent 09 projesi 2014 yılında tamamlanacak. Nef Dört Levent 09, bir Nef keşfi olan foldhome & foldoffice konsept ve yaşam tarzına sahip olacak. Projenin mimarisi, dünyanın önde gelen prestijli mimarlık firmalarından olan ve kurulduğu 1955 yılından bu yana gerçekleştirdiği projelerle pek çok uluslararası ödül alan; projeleri arasında, Londra’daki dünyaca ünlü Yeni Wembley Stadı, St. Petersburg’daki Dali Müzesi ve Çin’deki Four Seasons Oteli bulunan HOK ve Türkiye’nin genç ve dinamik mimarlık şirketlerinden Mimark tarafından gerçekleştiriliyor.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibesiktas-yeni-konut-projelerinef-nef-residence-dort-levent-09): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451