İSTANBUL SAPPHİRE

Projeyi Takip Et
Levent Beşiktaş / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 187
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1,6+1
Metrekare Aralığı : 120
Teslim Tarihi : 2015-06-01
Fiyat Aralığı : 3420000
KİLER GYOKİLER GYO PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

         İstanbul Sapphire 261 metre anten yüksekliği ile Avrupa'nın (Moskova hariç) en yüksek binasıdır. Konut, avm, seyir terası kullanımlarının bir arada yer aldığı karma bir proje olma özelliği taşımaktadır. 2006 yılında inşaatına başlanmış olup, 2011 yılı mart ayında tamamlanmıştır. 10 bodrum ve yer üstünde 56 kattan oluşmaktadır. 54-56. Katlarda seyir terası yer almaktadır. Turizm Bakanlığından Turizm Belgesi almış olan Seyir Terası 261 metre yükseklikten misafirlerine muhteşem İstanbul manzarası sunmakta ve Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşımaktadır. Alışveriş merkezi toplamda 6 kat olup, 3. Bodrum kattan metro bağlantısı mevcuttur.

Sapphire, Kiler GYO’nun gayrimenkul sektöründeki bilgi, beceri, deneyim ve başarısının sembolüdür. Katlarda doğal havalandırma, gerçek canlı bitkiler ve komşuluk kültürü sunulan geniş bahçeleri bulunmaktadır. Dikey bahçeler projenin sunduğu ayrıcalıklardan biri olup, çift cephe uygulaması konfor sağlamaktadır. Dıştaki cephe bir güvenlik kalkanı görevi üstlenirken, iç mekânı dış etkenlerden ve gürültüden korumaktadır. Böylelikle rezidans sakinleri konfor ve ayrıcalığı en üst seviyelerde yaşamaktadırlar.

Künye :


Lokasyon Büyükdere cad. İSTANBUL
Toplam İnşaat alanı 165.139 m²
GSA 50.024 m²
GLA 33.185 m²
GYO payı %70(konut, seyir terası), %72 AVM 

 

İç Resimler

İSTANBUL SAPPHİRE İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibesiktas-leventyeni-konut-projelerikiler-gyo-istanbul-sapphire): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451