AVENUE RESİDENCE

Projeyi Takip Et
CUMHURİYET MAH. NAZIM HİKMET BULVARI NO:54 Beylikdüzü / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 224
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 64
Teslim Tarihi : 2015-01-01
KARDEN İNŞAATKARDEN İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Kaliteli ve sıra dışı mimarisi ile sunduğu sosyal imkanlarla göz kamaştırıyor. En ufak ayrıntısına kadar özenle planlanmış ince bir zevk olan Karden Avenue Residence Kullanılan malzemelerdeki detaylar ve kalite, hayatınızı keyifli bir hale getiriyor.
 
Arzu ettiğiniz hijyenik ortamı ve görsel konforu sağlayan, tadını çıkarabileceğiniz mutfaklar. Eğlence ve alışveriş keyfinin bir arada yaşandığı AVENUE RESIDENCE’da, dostlarınız ve sevdiklerinizle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak hoşça vakit geçirmenin tadına varacaksınız... Modern yaşamın tüm olanakları, siz ve sevdiklerinizin ihtiyacı olan herşeyi karşılayacak şekilde yanıbaşınızda...
 
Karden Avenue Residence projesi 4 bodrum kat, zemin kat, 14 normal kat ve teras katı olmak üzere 20 kattan oluşmaktadır. En alt iki bodrum otopark olarak çözülmüş, üç kat çarşı katı olarak tasarlanmıştır. Giriş katında yüzme havuzu ve spor salonuyla “Avenue Club” hizmet vermektedir. 
 
Her katta 16 daireden toplamda 224 daireden oluşmaktadır. Bina iki blok halinde düşünülüp orta kısımda asansör çekirdekleri tasarlanarak birbirine bağlanmıştır. Binada 3 yolcu asansörü ve bir tanede yangın ve yük asansörü bulunmaktadır.
 
Binanın en üst kotunda 14. katın üstünde çok amaçlı bir salon ve teras bahçeleri mevcuttur. Binanın 24 saat güvenliği olup kartlı sistemle giriş sağlanacaktır. 
 
Isıtma sistemi merkezi ısıtma sistemi olarak çözülmüştür. Ortak alanlarda jeneratör hizmeti sunulmuştur. Son deprem yönetmeliğinin uygulandığı projede C30 sınıfı betonarme betonu, radye temel altında forekazık sistemi ve bodrum perde çevrelerinde iksa kazıkları yer almaktadır. Sosyal ve mimari tasarım çalışmalarının yanı sıra deprem tehlikesine karşın günümüzün modern inşaat teknolojisine de yer verilmiştir.

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibeylikduzu-yeni-konut-projelerikarden-insaat-avenue-residence): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451