ROYAL GARDEN RESIDENCE

HAYAL ETTİĞİNİZDEN FAZLASI

Projeyi Takip Et
Beylikdüzü / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 294
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 55
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 195000
YILDIZ KONUT İNŞAATYILDIZ KONUT İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Yıldız Konut İnşaat güvencesi ile İstanbul’un parlayan yıldızı Beylikdüzü’nde, bölgenin en değerli noktalarından birinde 5 bin 425 metrekare alan üzerine inşa edilen Royal Garden Residence; sizlere; yepyeni bir yaşam ve yatırım fırsatı sunuyor. Kalite, konfor ve güven hedeflerinize %100 ulaşmanızı sağlayarak, hayatınızı değiştirmeye hazırlanıyor. E-5’e ve metrobüse 300 metre, Tüyap Fuar Merkezi’ne 5 dakika, Haramidere Carrefour’a 7 dakika mesafede yer alan Royal Garden Residence şehrin tüm imkanlarına kolayca ulaşım ayrıcalığı sunuyor.

Şehir hayatında, doğaya hoş geldiniz
Royal Garden Residence ile konforlu, huzurlu ve mutlu bir hayata başlamaya hazır mısınız? Çağdaş mimarisi, göz kamaştıran iç ve dış donatıları ile Royal Garden Residence; hayalini kurduğunuz doğayla iç içe, huzurlu, mutlu ve güvenli mükemmel bir yaşam sunuyor. Şehir merkezinde, doğanın ortasında ayrıcalıklı bir yaşam alanı; “Royal Garden Residence”.Yüzde yüz, mutluluk ve huzur sunulan bu projede; yeşil alan oranı %70 uygulanarak sevdiklerinizle kent yaşamının karmaşa ve gürültüsünden uzak, yeşillin bol olduğu doğal bir yaşam vaad ediliyor. Royal Garden Residence; konumu, sunduğu sosyal ve doğal olanakları ile Beylükdüzü’nün en çok kazandıran ayrıcalıklı konut projeleri arasında yer alıyor.

Her şekli ile sizi mutlu edecek karlı bir yatırım
Yıldız Konut İnşaat güvencesi ile İstanbul’un parlayan yıldızı Beylikdüzü’nde 5 bin 425 metrekare alan üzerine inşa edilen Royal Garden Residence; yepyeni bir yaşam ve yatırım alanı sunuyor. Modern ve estetik görüntüsü ile 14 katlı 2 blok’tan oluşan Royal Garden Residence, toplam 294 ayrıcalıklı konuttan oluşuyor. Bina girişlerindeki şık lobiden geçerek ulaşacağınız huzurlu ve prestijli residence hayatınızın ayrıcalıklarını, daha ilk adımdan hissedeceksiniz. Farklı metrekarelerde 1+1, 2+1, ve 3+1 residence dairelerden oluşan proje, konfor ve lüksü aynı çatı altında sunuyor. Royal Garden Residence’ta yatırım yapanların bugünü mutlu, yarınları karlı olacak. Dairenizde ister siz oturun, ister kiraya verin Royal Garden Residence’ ın sağlayacağı kar marjı sayesinde mutlu ve kazançlı olmanız kaçınılmaz.

Beklentileriniz yüksek ise, daha da yükseklere hazır olun
Royal Garden Residence, iç ve dış dizaynı ile prestijinizin yeni adresi. Royal Garden Residence, konforlu bir yaşam sunmanın yanı sıra; en ince ayrıntısına kadar özenle hazırlanan iç ve dış dizaynı sayesinde prestijinizi de arttıracak. Birbirinden zarif mutfak ve banyo dolapları ile şık aksesuarların kullanıldığı dairelerde, son teknoloji ankastre ve beyaz eşyalar da yer alıyor. Dairelerde bulunan pay ölçer sistemi; size, ısındığınız kadar ödeme yaparak, tasarruf olanağı sunuyor. Konutların içindeki prestij, dış cephe kaplamasında kullanılan ışıklandırılmış alüminyum, cam ve seranit yapı malzemeleri sayesinde dairelerin dışına da yansıyor.

Hayatın sağlıklı yüzü ve eğlencesini unutmadık
Royal Garden Residence’ta, hayatın sağlıklı ve eğlenceli yüzü ile tanışacaksınız. Hayatın eğlencesini unutmadık, sevdiklerinizle keyifli vakit geçireceğiniz bir yaşam alanı planladık. Royal Garden Residence’ta, her şey siz ve sevdiklerinizin mutluluğu için düşünüldü. Bu projede her ayrıntı sizin daha sağlıklı, huzurlu ve konforlu bir ev ortamında mutlu yaşamanız için planlandı. Fitness salonu, hamam, sauna, buhar odası ve Türk hamamı olanaklarının sunulduğu Royal Garden Residence’ta, şehir karmaşasının yorgunluğunu atarak, yaşamınıza sağlık ve keyif katacaksınız. Havuz keyfinden önce sevdiklerinizle birlikte; yeşili bol açık havada bisiklet sürebilir, yürüyüş parklarında vakit geçirebilir, tenis veya basketbol sahalarında açık havada spor yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Royal Garden Residence’ ta açık havuz keyfi sizi bekliyor; ister güneşlenin, ister hijyenik yüzme havuzunda serinleyin.

Sosyal hayatın sınırları, kapınızın eşiğinde başlıyor
İsterseniz yakınlarınızla hoş sohbetlerle gününüzün keyfini arttırın, isterseniz günün yorgunluğunu kameriyelerde doğayla iç içe yalnız oturup dinlenerek çıkarabilirsiniz. Siz ve sevdiklerinize keyifli bir yaşam sunmayı hedefleyen Royal Garden Residence, blok terasları ile havuz kenarlarında yer alan restoran ve kafelerde size lezzetli yemekler eşliğinde, keyifli sohbetler ve yeni sosyal ortamlar sağlıyor. B bloğun altında residence yaşayanlarının temel ihtiyaçları düşünülerek planlanan; bay-bayan kuaförü, market ve 5 ayrı mağaza sayesinde, dairenizden çok uzaklara gitmeden ihtiyaçlarınızı temin etme olanağınız olacak. Söz konusu mağazalardan 2 tanesinin geliri yönetime aktarılarak, residence imkanlarının size olan maliyeti ciddi oranda düşürülüyor.

Her adımda yeni bir dünya
Royal Garden Residence’ta, her şey siz ve sevdikleriniz için en ufak ayrıntısına kadar düşünüldü. Siz, günün yorgunluğunu sinema ve oyun salonlarında giderme fırsatı bulurken, çocuklarınız da kendileri için özel hazırlanan oyun bölümünde güvenli bir şekilde eğlenceli zaman geçirebilecekler. Royal Garden Residence’ı çevreleyen yeşil alanlarda bir çok kameriye yer alıyor.

Size güvenli bir hayatın kapılarını açıyor
Royal Garden Residence’ta, güvenliğiniz için her şey düşünüldü. Royal Garden Residence, size güvenli bir hayatın kapılarını açıyor. Royal Garden Residence’ta, siz ve sevdikleriniz; 7 gün 24 saat aralıksız çalışan güvenlik ekipleri ve güvenlik kameraları ile her an güvendesiniz. 6.500 m2’lik çift katlı kapalı otoparkı bulunan Royal Garden Residence’ta, otoparktan, dairenizin bulunduğu kata kadar asansörle ulaşma imkanı ise, yorucu bir iş gününün ardından bir an önce huzurlu evinize ulaşmanızı sağlayan önemli bir detay.

70% Yeşil Alan

Şehir hayatında, doğaya hoş geldiniz

Royal Garden Residence ile konforlu, huzurlu ve mutlu bir hayata başlamaya hazır mısınız? Çağdaş mimarisi, göz kamaştıran iç ve dış donatıları ile Royal Garden Residence; hayalini kurduğunuz doğayla iç içe, huzurlu, mutlu ve güvenli mükemmel bir yaşam sunuyor. Şehir merkezinde, doğanın ortasında ayrıcalıklı bir yaşam alanı; “Royal Garden Residence”.Yüzde yüz, mutluluk ve huzur sunulan bu projede; yeşil alan oranı %70 uygulanarak sevdiklerinizle kent yaşamının karmaşa ve gürültüsünden uzak, yeşillin bol olduğu doğal bir yaşam vaad ediliyor. Royal Garden Residence; konumu, sunduğu sosyal ve doğal olanakları ile Beylükdüzü’nün en çok kazandıran ayrıcalıklı konut projeleri arasında yer alıyor.

SOSYAL OLANAKLAR

Hayatın sağlıklı yüzü ve eğlencesini unutmadık

Royal Garden Residence’ta, hayatın sağlıklı ve eğlenceli yüzü ile tanışacaksınız. Hayatın eğlencesini unutmadık, sevdiklerinizle keyifli vakit geçireceğiniz bir yaşam alanı planladık. Royal Garden Residence’ta, her şey siz ve sevdiklerinizin mutluluğu için düşünüldü. Bu projede her ayrıntı sizin daha sağlıklı, huzurlu ve konforlu bir ev ortamında mutlu yaşamanız için planlandı. Fitness salonu, hamam, sauna, buhar odası ve Türk hamamı olanaklarının sunulduğu Royal Garden Residence’ta, şehir karmaşasının yorgunluğunu atarak, yaşamınıza sağlık ve keyif katacaksınız. Havuz keyfinden önce sevdiklerinizle birlikte; yeşili bol açık havada bisiklet sürebilir, yürüyüş parklarında vakit geçirebilir, tenis veya basketbol sahalarında açık havada spor yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Royal Garden Residence’ta açık havuz keyfi sizi bekliyor; ister güneşlenin, ister hijyenik yüzme havuzda serinleyin.

%30 Prim Garantisi

Her şekli ile sizi mutlu edecek; yüzde 30 kar garantili bir yatırım

Yıldız Konut İnşaat güvencesi ile İstanbul’un parlayan yıldızı Beylikdüzü’nde 5 bin 425 metrekare alan üzerine inşa edilen Royal Garden Residence; yepyeni bir yaşam ve yatırım alanı sunuyor. Dairenizde ister siz oturun, ister kiraya verin Royal Garden Residence’ın sağlayacağı kar marjı sayesinde mutlu ve kazançlı olmanız kaçınılmaz. projede; peşin alımlarda %10 indirim ve %30 prim garantisi veriliyor. Royal Garden Residence, herhangi bir konut seçeneğinden nakit olarak daire satın almanız halinde, sözleşmede yer aldığı üzere, daire tesliminde şayet dilerseniz; satın aldığınız fiyatın üzerine % 30 prim ile satmayı taahhüt ediyor. Modern ve estetik görüntüsü ile 14 katlı 2 blok’tan oluşan Royal Garden Residence, toplam 294 ayrıcalıklı konuttan oluşuyor. Bina girişlerindeki şık lobiden geçerek ulaşacağınız huzurlu ve prestijli residence hayatınızın ayrıcalıklarını, daha ilk adımdan hissedeceksiniz. Farklı metrekarelerde 1+1, 2+1, ve 3+1 residence dairelerden oluşan proje, konfor ve lüksü aynı çatı altında sunuyor. Royal Garden Residence’ta yatırım yapanların bugünü mutlu, yarınları karlı olacak.

Heryere 5 Dakika Mesafe
Şehir hayatına girmek için yürümeniz yeterli…

Beylikdüzü ayaklarınızın altında.

Royal Garden Residence İstanbul’ un yükselen değeri Beylikdüzü’ nün merkezinde, 5425 m2 alan üzerinde yükseliyor. Sizi sunduğu kalite, konfor ve güven ile hayatınızı değiştirmeye hazırlanıyor. Siz de hazırsanız hayatınız Mart 2013’ te değişecek!

E-5 ve Metrobüse 300 metre, Tüyap Fuar Merkezi’ ne 5 dk. ve Haramidere Carrefour’a 7 dk. mesafede yer alan Royal Garden Residence size şehrin tüm imkanlarına ulaşma ayrıcalığı sunuyor.

Eğitim; İstanbul Üniversitesi, Fatih Üniversitesi, FEM Dersanesi, Anafen Dersanesi, Beykent Üniversitesi, Fatih Koleji, Beyfen Koleji, Fatih Dersanesi, Fen Bilimleri Merkezi Dersanesi, Final Dergisi Dersanesi ve Kültür Dersanesi, Okyanus Koleji ve Bahçeşehir Koleji Anaokulu Royal Garden Residence çevresindeki eğitim kurumlarıdır.

Sağlık; Acıbadem Beylikdüzü Tıp Merkezi, Doğan Tıp Merkezi, Medilife Tıp Merkezi, Esenyurt Devlet Hastanesi ve Medicana İnternational yanıbaşınızda.

AVM’ler ; Otoport Oto Alışveriş Merkezi, Torium AVM, Carrefour, Mediamarket, Marmara Park, Tüyap Fuar Merkezi, 5M Migros, Koçtaş, TGAR Teknoloji Market, Autopia Oto Alışveriş Merkezi, Outlet Park, Marka City, Beylicium, Real Hipermarket ve Bauhaus Yapı Market gibi AVM’ler ile Royal Garden Residence alışverişin de merkezinde. Yeşilköy Havaalanına 20 Dakika…

HAYAL ETTİĞİNİZDEN FAZLASI

İstanbul’un gün geçtikçe değeri artan bölgelerinden Beylikdüzü’nde konumlanan Royal Garden Residence; yüzde 70 yeşil alan ve yüzde 30 prim garantisi ile yepyeni bir yaşam ve yatırım alanı sunuyor.

Royal Garden Residence, iç ve dış dizaynı ile size hayal ettiğinizden fazlasını sunuyor. Bina girişlerindeki şık lobiden geçerek ulaşacağınız huzurlu ve prestijli residence hayatınızın ayrıcalıklarını, daha ilk adımdan hissedeceksiniz. Farklı metrekarelerde 1+1, 2+1, ve 3+1 residence dairelerden oluşan projede, size konfor ve lüksü aynı çatı altında sunuyoruz. Birbirinden zarif mutfak ve banyo dolapları ile şık aksesuarlarını kullandığımız dairelerde, son teknoloji ankastre ve beyaz eşyalar da yer alıyor. Ayrıca, dairelerde bulunan pay ölçer sistemi sayesinde; size, ısındığınız kadar ödeme yaparak, tasarruf sağlama olanağı da sunuyoruz. Royal Garden Residence’ta size konforlu ve prestijli bir yaşam sunuyoruz.

Royal Garden Residence’ta, her şey “HAYAL ETTİĞİNİZDEN FAZLASI” ile siz ve sevdiklerinizin mutluluğu için düşünüldü. Bu projede her ayrıntı sizin daha sağlıklı, huzurlu ve konforlu bir ev ortamında mutlu yaşamanız için planlandı. Fitness salonu, hamam, sauna, buhar odası ve Türk hamamı olanaklarının sunulduğu Royal Garden Residence’ta, şehir karmaşasının yorgunluğunu atarak, yaşamınıza sağlık ve keyif katacaksınız. Siz, günün yorgunluğunu sinema ve oyun salonlarında giderme fırsatı bulurken, çocuklarınız da kendileri için özel hazırladığımız oyun bölümünde güvenli bir şekilde eğlenceli zaman geçirecekler. Havuz keyfinden önce sevdiklerinizle birlikte; yeşili bol açık havada bisiklet sürebilir, yürüyüş parklarında vakit geçirebilir, tenis veya basketbol sahalarında açık havada spor yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

“HAYAL ETTİĞİNİZDEN FAZLASI” ile siz ve sevdiklerinize keyifli bir yaşam sunmayı hedefleyen Royal Garden Residence, blok terasları ile havuz kenarlarında yer alan restoran ve kafelerde size lezzetli yemekler eşliğinde, keyifli sohbetler ve yeni sosyal ortamlar sağlıyoruz. Kendi kendini finanse eden residence hayatı, sizi çok şaşırtacak. B bloğun altında residence sakinlerinin temel ihtiyaçlarını düşünerek planladığımız; bay-bayan kuaförü, market ve 5 ayrı mağaza sayesinde, dairenizden çok uzaklara gitmeden ihtiyaçlarınızı temin etme olanağınız olacak. Söz konusu mağazalardan 2 tanesinin geliri yönetime aktarılarak,residence imkanlarının size olan maliyeti ciddi oranda düşürülecek. Royal Garden Residence’ta, siz ve sevdikleriniz; 7 gün 24 saat aralıksız çalışan güvenlik ekipleri ve güvenlik kameraları ile her an güvende olacaksınız. 6.500 m2’lik otopark alanı bulunan Royal Garden Residence’ta, kapalı otoparktan, dairenizin bulunduğu kata kadar asansörle ulaşma imkanı ise, yorucu bir iş gününün ardından bir an önce huzurlu evinize ulaşmanızı sağlayan önemli bir detay.

Royal Garden Residence, Beylikdüzü merkezde doğal yaşam ve ayrıcalıklı kazancın yeni adresi. Yıldız Konut güvencesi ile Beylikdüzü'nde konumlandırılan proje, 14 katlı 2 blokta toplam 294 konuttan oluşuyor.

Beylikdüzü’nün kalbinin attığı yerde, yatırım ve gelişim değeri yüksek, merkezi lokasyonda size yepyeni bir yaşam ve yatırım alanı sunuyoruz; ”ROYAL GARDEN RESİDENCE”.

Royal Garden Residence’ta huzur, güven ve mutluluğun tadını çıkarmanız için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşündük. Modern ve estetik görüntüsü ile 14 katlı 2 bloktan oluşan Royal Garden Residence’ta, 294 ayrıcalıklı konut yer alıyor. Farklı ihtiyaçlara cevap verecek şekilde ve metrekarelerde residence dairelerinden oluşan projede size, konfor ve lüksü aynı çatı altında sunuyoruz. Sizin yapmanız gereken ise, bir an önce bu ayrıcalıklı projede yer almak için karar vermek. Royal Garden Residence’ta size, konforlu bir yaşam sunmanın yanı sıra; en ince ayrıntısına kadar özenle hazırladığımız iç ve dış dizayn sayesinde prestijiniz de artacak. Projemiz, bulunduğu lokasyon nedeni ile kentin her noktasına çok rahat ulaşım olanağı sunuyor.

Konumlandırıldığı alanın yüzde 70'i yeşil alana ayrılan Royal Garden Residence’ta, kent içinde hayatın karmaşasından uzak, doğal ve ayrıcalıklı sosyal donatıları ile size huzurlu, mutlu ve güvenli bir yaşam alternatifi sunuyoruz. Projede, her şeyi siz ve sevdiklerinizin mutluluğu için en ince ayrıntısına kadar düşündük. Royal Garden Residence’a yatırım yaptığınızda  bugününüz mutlu, yarınlarınız karlı olacak. Royal Garden Residence; konumu, sunduğu sosyal ve doğal olanakları ile gelecekte Beylükdüzü’nün en çok kazandıran projesi olmaya aday.

Alacağınız dairede ister siz oturun, ister kiraya verin sağlayacağı kar marjı sizi mutlu edecek. Royal Garden Residence'ta, tercihiniz ne olursa olsun, kazançlı çıkmanız kaçınılmaz.

Dış Resimler

Kat Planları

ROYAL GARDEN RESIDENCE İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibeylikduzu-yeni-konut-projeleriyildiz-konut-insaat-royal-garden-residence): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451