MİCRO-LOFT BULUT

URBANİSTURBANİST PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
micro-Loft; gençlerin, yalnız yaşayanların, şehir hayatının içinde olmak isteyenlerin tercih ettiği küçük, kullanışlı hoş
 
“micro-Loft Bulut”, Gümüşsuyu
 
Tasarım: “micro-Loft”
 
micro-Loft; gençlerin, yalnız yaşayanların, şehir hayatının içinde olmak isteyenlerin tercih ettiği  küçük, kullanışlı hoş dairelerdir .  Fonksiyonel  tasarımlar ve mobilyalar ile her santimetrekarenin şık ve işlevsel olması sağlanmıştır.
 
Lokasyon:
 
Geçmişten günümüze İstanbul’un en gözde semtlerinden biri olan Gümüşsuyu ile son yılların gözde semti Cihangir sınırında yer alan micro-Loft Bulut, Taksim Metro İstasyonu’na  225 mt, Alman Konsolosluğu’na 180 mt, Kabataş Finiküler İstasyonu’na, Fındıklı Tramvay Durağı’na ve Kabataş İskelesi’ne 500 mt mesafededir.
 
Nitelikli Bir Yapı:
 
Proje kaliteli ve gelişmiş yapı teknikleri uygulanarak, güncel Deprem Yönetmenliği’ne uygun inşaa edilmektedir. Daireler mekana özel tasarlanan fonksiyonel mobilyalar ve beyaz eşyalarla teslim edilecektir.
 
Yatırım Fırsatı:
 
Gümüşsuyu-Cihangir semtleri özelikle yabancıların ve şehir hayatının içinde yer almak isteyen insanların tercih ettiği semtlerdir.  micro-Loft Bulut , gerek lokasyonu gerekse projenin özelliklerinden ötürü yüksek kira getirisi elde etmek amacıyla gayrimenkul satın almayı planlayan yatırımcılar için ideal bir yatırım fırsatıdır.
 
2014 ilkbaharında teslim edilecek micro-Loft Bulut’da toplam 7 adet dairenin ön-satışı  başlamıştır.
 
Ön-satışa sunulacak daireler:
 
* 1 adet Boğaz Manzaralı Teras dubleksi (90 m2 + 9 m2 teras)
 
* 1 adet Boğaz Manzaralı studio daire (55 m2)
 
* 3 adet studio daire (55’er m2)
 
* 1 adet bahçeli studio (67 m2 kapalı alan + 40 m2 bahçe)

İç Resimler

Dış Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibeyoglu-gumussuyuyeni-konut-projeleriurbanist-micro-loft-bulut): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451