DUMANKAYA MODERN VADİ

Projeyi Takip Et
SANAYİ MAHALLESİ HOŞDERE - BAHÇEŞEHİR YOLU NO.22 Esenyurt / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 1589
Konut Seçenekleri : 1+1,1.5+1,2+1,2.5+1,3+1,4+1,4.5+1
Metrekare Aralığı : 63
Teslim Tarihi : 2014-05-01
Fiyat Aralığı : 204300
DUMANKAYA İNŞAATDUMANKAYA İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Dumankaya, Esenyurt Bahçeşehir'de büyük ilgi gören Modern projesinden sonra, bu projeye komşu yeni bir yaşam merkezine imza atıyor: Dumankaya Modern Vadi... 1494 daireden ve geniş bir ticari alandan oluşan bu dev proje bölgenin en önemli yaşam alanlarından biri olacak.

52.412 m2'lik bir arazi alanına sahip olan Dumankaya Modern Vadi’de, toplam 11 blok yer alıyor. Bloklar proje içindeki dağılımlarına ve arazinin konumuna göre farklı özellikler taşıyor: 12 katlı yatay baza alanlı 6 blok, 8-10-13 kattan oluşan 3 adet yatay blok ve 26-31 kattan oluşan 2 adet kule.

Dumankaya Modern Vadi; stüdyo, 1+1, 2+1 3+1 ve 4+1 dubleks daire seçenekleriyle her kesime ve her bütçeye hitap eden bir proje. Projenin ana bloklarında 1+1 daireler 56-77, 2+1 daireler 91-115, 3+1 daireler 136-159, 4+1 daireler ise 160-185 m2 büyüklüğünde. Kulelerde ise stüdyo daireler 35-38, 1+1 57-74 ve 2+1 daireler 93-96 m2 arasında. Dumankaya Modern Vadi’de tüm dairelere büyüklüklerine göre çeşitli paketler halinde Dumankaya IQ akıllı ev sistemleri sunuluyor.

Esenyurt Bahçeşehir'e bir değer katacak bu önemli projede konut alanı ile ticari alanın bağlantısı kaskatlı havuzlar ve İspanyol merdivenleri ile sağlanıyor. Acil durumlar için araç geçebilecek şekilde planlanan ana yol dışında ortak kullanım alanı tamamen yürüme yollarına ve koşu parkurlarına ayrılmış durumda. Residence bloğunu çepeçevre saran, içinde süs ve çim havuzlarının olduğu teras bahçeler doğa ile insanın yaşam içinde bütünleşmesini sağlıyor. Yüksek katlı blokların avlularında ise yeşil bahçeler yer alırken, bazaların üzerinde çatı bahçeleri göze çarpıyor.

Dumankaya Modern Vadi projesinin ana blokları dışında en önemli özelliği farklı konseptlere sahip ada ve teraslar içermesidir. Projede koru adaları, sessiz adalar ve şifa adaları bulunuyor. Oyun adalarında ise sahne ve seyir terasları yer alıyor. Yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları projeye renk katan sosyal alanlar arasında. Modern Vadi Club adlı sosyal tesiste ise hobi odaları, kütüphane, çocuk etüt merkezi, fitness center, kafeterya ve özel yüzme havuzu bulunuyor. Dumankaya Modern Vadi açık ve kapalı otopark imkanlarıyla da daire sahiplerinin yaşamını kolaylaştırıyor.

Dumankaya Modern Vadi'yi ayrıcalıklı kılan özellikler

 • Konsept adalar
 • Yüzme Havuzu
 • Modern Vadi Club: Hobi odaları, kütüphane, çocuk etüd merkezi, yüzme havuzu, fitness center ve kafeterya
 • Alabildiğine geniş yeşil alan
 • Kaskatlı şelale ve ispanyol merdivenleri
 • Kule restaurant
 • Çocuk oyun alanları
 • Basketbol sahası
 • Kapalı ve açık otoparklar
 • Ayna havuzlar ve reflekte havuzlar
 • Güneşlenme terasları
 • Ticaret alanları
 • Auto center
 • 24 saat güvenlik

DUMANKAYA MODERN VADİ İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasiesenyurt-yeni-konut-projeleridumankaya-insaat-dumankaya-modern-vadi): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451