BURA RESİDENCE

YENİ ADRESİNİZ BURA

Projeyi Takip Et
NAZIM HİKMET BLV, Esenyurt / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1
Metrekare Aralığı : 62.00-123.00
Teslim Tarihi : 2014-06-01
Fiyat Aralığı : 185000-240000
YİRİKLER İNŞAATYİRİKLER İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

YİRİKLER vizyonu ile geliştirilen BURA konsepti, standart mimarilere ve sıradan apartman yaşantılarına karşı geliştirilen, özgün mimarisi ile farklı bir duruşu ve kimliği olan projelerdir.

BURA, akıllı ve tasarımsal yaşam alanları ile geleceğin şehir yaşantısına yön vermektedir.

YİRİKLER'in sahip olduğu deneyimsel gücün bir yansıması olarak sizlerle buluşan BURA, gelecek yıllarda yapacağı projeler ile sektörün lider markalarından biri olmayı hedeflemektedir.

1982 yılında kurulan ve kurulduğu tarihten bu yana nitelikli yaşam alanları oluşturmaya devam eden Yirikler İnşaat, sektördeki deneyim ve gücünü yeni geliştirdiği projelere aktararak, geleceğin yaşam alanlarının oluşturulmasında etkin rol üstlenmektedir.

Güven ve kalitenin mimarı Yirikler İnşaat, 2000'li yıllara kadar Bahçelievler ve Merter bölgesinde 500'e yakın konutun yapımını gerçekleştirmiş olup, bu tarihten sonra hem taahhüt sektöründe güçlü bir şekilde yer almış hem de Bahçeşehir, Beylikdüzü ve Esenyurt bölgelerinde 1000'i aşkın sayıda konut ve iş merkezi inşa etmiştir. Yirikler İnşaat taahhüt sektöründe de pek çok fabrika inşaatı gerçekleştirmiş olup Türkiye'nin öncü birçok sanayi kuruluşunun fabrikalarının yapımını üstlenmiştir.

Yirikler İnşaat'ın son dönemdeki referansları arasında, Bahçelievler'de Özel Medicana Hastanesi, Bahçeşehir'de Sera Evleri ve Star Plaza, Esenyurt'ta Eskule Alışveriş Merkezi bulunuyor. 2011 yılında açılışı yapılan Eskule AVM, 35.000 m² kapalı alandan oluşan Esenyurt'un ilk ve tek alışveriş merkezidir.

Son olarak, sahip olduğu deneyimsel gücün ürünü olan "Bura Residence" projesini tüketicileriyle buluşturan Yirikler İnşaat, BURA projesiyle, akıllı ve tasarımsal yaşam alanları ile geleceğin şehir yaşantısına yön vermeye devam etmektedir.

Sektöründe deneyimli ve akademik anlamda eğitimli yöneticileriyle faaliyet gösteren Yirikler İnşaat, Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Yirik'in profesyonel yönetiminde faaliyetlerine devam etmektedir.
İnşaat sektöründe standart ve sıradan mimarilere karşı özgün mimariler geliştirmeyi bir vizyon olarak belirlemiş olan Yirikler İnşaat, bu anlayış ile gelecek yıllarda üreteceği BURA markalı villa, rezidans ve konak projeleri ile sektörün lider markalarından biri olmayı hedeflemektedir.

BURA RESİDENCE İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasiesenyurt-yeni-konut-projeleriyirikler-insaat-bura-residence): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451